صحبت های اخیر Greenberg در رابطه با Kinect

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
kinect3.jpg

باز هم Aaron Greenberg
ایشون اعلام کردند فروش کینکت در زمان لانچ از فروش Wii ( در زمان لانچ ) بیشتر خواهد بود.
" ما هیچ پروژه ( بازی ) برای تعطیلات اخر سال ( میلادی ) نداریم اما کینکت برزگترین لانچ رو برای ما خواهد داشت"
"ما قطعا فروش بیشتری نسبت به Wii در زمان لانچ خواهیم داشت"

کینکت پنج شنبه هفته آینده در آمریکا و 10 نوامبر در اروپا عرضه خواهد شد
پ.ن : خبر ها رو صرفا برای اینکه سایت آپدیت بمونه میزارم چون بقیه دوستان معلوم نیست کجان ! اگه مشکلی در ترجمه بود ببخشید
منبع

آخرین ویرایش:

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
اتفاقا دقیقا همین اتفاق می افته و دوستانی که مسخره میکنن شاهد موفقیت این دستگاه خواهند بود.

Bayonetta

کاربر سایت
Jul 6, 2010
2,377
اتفاقا دقیقا همین اتفاق می افته و دوستانی که مسخره میکنن شاهد موفقیت این دستگاه خواهند بود.
ایشالا که همین اتفاق بیفته ، اما شما یکم زیادب با اطمینان صحبت میکنینا :D
...
به شخصه این اتفاق رو کمی بعید میدونم ... :
فروش کینکت در زمان لانچ از فروش Wii ( در زمان لانچ ) بیشتر خواهد بود.

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,253
نام
امیرحسین
مطمئنا کینکت فارغ از بحث کیفیت و توانایی ها فروش بی نظیری و لانچ بزرگی رو تجربه خواهد کرد اما مداومت این امر به کیفیت عناوین منتشر شده و بازخورد عمومی از کینکت بستگی خواهد داشت.

.:N!MA:.

کاربر سایت
Sep 1, 2009
1,502
نام
نیما
حالا فروش خاصی هم نکنه از move بیشتر میفروشه
ما دوست داریم سخت افزار متفاوتی رو تجربه کنیم نه یک چیز تکراری مثل move

bazibaz

کاربر سایت
Aug 8, 2006
407
دوستان به دور از فن بازی نظر بدن چون چیزی به عرضه نمونده و 100% یکی از بزرگترین لانچ های سخت افزار رو شاهد خواهیم بود اما اینکه بیشتر از wii باشه 100% نیس ولی اخر سالی یه حال اساسی به ماکرو و کنسولش میده حتما

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,211
نام
محمد
دوستان به دور از فن بازی نظر بدن چون چیزی به عرضه نمونده و 100% یکی از بزرگترین لانچ های سخت افزار رو شاهد خواهیم بود اما اینکه بیشتر از wii باشه 100% نیس ولی اخر سالی یه حال اساسی به ماکرو و کنسولش میده حتما
تو مملکت ما که فکر نکنم اتفاق خاصی بیوفته چون 99% کسانی که اینجا 360 دارن به خاطر قیمت ارزون بازی های 360 و کپی خور شدنش هستش وقتی کینکت اینجا رو مرز 200 هزار تومن قیمت داشته باشه باید دید ملت علاقه ای برای خریدش دارن یا نه البته با وجود اینکه گیم های خیلی گیمر پسندی هم نداره تو لانچ .... move قضیش جداست کسانی که ps3 دارن پول 2 تا بازی شون رو بزارن کنار میتونن move بخرن و خیلی شاید قیمت 120-30 تومنی به چشم نیاد ولی کسانی که واسه خود کنسول ایکس باکس 230-240 تومن پول دادن باید دید حاظرن 200 تومن پول کینکت بدن یا نه البته اینا که من گفتم شرایط اینجاست (نظر شخصیمه) تو اروپا و امریکا رو من نمیدونم

• Like
Reactions: Kainé and vivanred

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
کسی خبری از امار پیش فروش کینکت داره؟خیلی داره دسته بالا حرف میزنه ،شاید خبریه!
این بابا کلا به شرور گفتن ارادت خاصی داره.خیلی دلم براش میسوزه،هر سری میره بار ابــــکی میخوره ،باد گــلـو میزنه ،بوی یه خبر ازش میاد بیرون:D

نه آماری در دست نیس...فقط مشخصه که kinect adventures نزدیک به 150000 نسخه پسش فروش داشته همین:d
پس حتما اون 4 میلیون نفر میخوان ،کینکت بخرن و باهاش CODبزنن.ایول گرینبرگ

آخرین ویرایش:

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,772
نام
مراد حلیمی
کسی خبری از امار پیش فروش کینکت داره؟خیلی داره دسته بالا حرف میزنه ،شاید خبریه!
این بابا کلا به شرور گفتن ارادت خاصی داره.خیلی دلم براش میسوزه،هر سری میره بار ابــــکی میخوره ،باد گــلـو میزنه ،بوی یه خبر ازش میاد بیرون:D

نه آماری در دست نیس...فقط مشخصه که kinect adventures نزدیک به 150000 نسخه پیش فروش داشته همین:d

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر