صحبتهای Crytek در مورد جزئیات گرافیک Ryse.

DieDie

کاربر سایت
Feb 28, 2010
2,772
59347712304286902021.jpg

Cevat Yerli توضیح داد که چگونه اونها در حال استفاده از قدرت Xbox one و Cry engine برای نمایش یک بازی خیره کننده در Ryse پسر روم هستن.
یرلی نشون داد که چطوری بازی از نور پردازی کاملا ریل تایم پشتیبانی میکنه و Cry Engine از همون غالب و فرمتی که فیلمهای سینمایی جلوه های ویژه رو اجرا میکنن پشتیبانی خواهد کرد ، به این معنی که توسعه دهنده های بازی به راحتی میتونن داشته هاشون رو به انجین بازی وارد کنن کاراکتر مدلها در Ryse داری 680 نقطه انعطاف هستن که فقط 180 تای اونها بر روی صورت کاراکترها هست .
بازی از یک نوع نورپردازی نرم بر روی چهره که اساسا شبیه نور پردازی پرتره (تصویر برداری از چهره ) هست به همراه روشنایی مبتنی بر جسم و سایه پشتیبانی میکنه.
Ryse در حال حاضر خیره کننده به نظر میرسه و همه صحنه های سینمایی داخل بازی به صورت ریل تایم توسعه داده شدن و هیچ مدل اختصاصی برای اونها نیاز نیست.تمام صحنه های سینمایی داخل بازی در یک استودیوی موشن کپچر توسط Imaginarium و در خلال 4 هفته فیلمبرداری شدن.اونها از یک کارگردان انیمیشن و بدل کار حرفه ای مرد در استودیوی شاهکار ضبط حرکاتشون استفاده کردن.
همچنین یرلی نشون داد که Ryse به صورت ریل تایم چیزی رو نمایش میده که سه سال پیش برای ساختن یک CGI با اون کیفیت ساعتها برای رندر تنها یک فریم اون زمان نیاز بود!
اونها همچنین مشغول استفاده از سطح پیشرفته ای از تکنیکهایی هستن که جزئیات رو از کاراکترهایی که از دوربین دور میشن کاهش میده.او همچنین به ستایش از قدرت Xbox one پرداخت و گفت ترکیب قدرت Cryengine و Xbox one به اونها این اجازه رو داده که شیوه های فیلم سازی رو به صورت ریل تایم در Ryse به کار بگیرن.

منبع:
http://gamingbolt.com/crytek-details-ryse-graphics-full-real-time-lighting-advanced-level-of-details-praises-xbox-one

02509904203701129623.jpg

آخرین ویرایش:

.:ab:.

کاربر سایت
Mar 29, 2011
1,486
نام
محمد
صحبتای این جواتو میخونه کیف میکنه آدم یعنی کاملا مشخصه از همه ی استدیوها واسه نسل بعد آماده ترن و کامل با سخت افزار X1 هماهنگ شدن ماکروسافت باید به همکاریش با اینا به صورت طولانی مدت ادامه بده چون اپیک داره این نسل تو زرد از آب درمیاد:d و کرایتک میتونه واسمون نقش اپیکو تو این نسل بازی کنه

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
صحبتای این جواتو میخونه کیف میکنه آدم یعنی کاملا مشخصه از همه ی استدیوها واسه نسل بعد آماده ترن و کامل با سخت افزار X1 هماهنگ شدن ماکروسافت باید به همکاریش با اینا به صورت طولانی مدت ادامه بده چون اپیک داره این نسل تو زرد از آب درمیاد:d و کرایتک میتونه واسمون نقش اپیکو تو این نسل بازی کنه
اپیک این نسل هم از سال دوم حضورش بود و از لانچ تایتل خبری نبود ! شما تا 2014 صبر کن همه چی حله :D UE4 با یه عنوان اختصاصی فکها را حابجا میکنه :D

Firesword

کاربر سایت
Jan 20, 2013
881
نام
Barbarian
دیشب چه خواب خوبی دیدم .!!!
خواب دیدم Ryse برا PC بازی آمده منم دارم اینو رو medium بازی می کنم با این سیستم ذغالم

DieDie

کاربر سایت
Feb 28, 2010
2,772
دیشب چه خواب خوبی دیدم .!!!
خواب دیدم Ryse برا PC بازی آمده منم دارم اینو رو medium بازی می کنم با این سیستم ذغالم

خیر باشد انشاالله ، تعبیرش اینه که به زودی یه مالی نصیبت میشه! و ایکس باکس وان میخری (شایدم دلار بیاد پایین ، اگه بزارن) ، صدقه یادت نره ، از یاد خدا هم قافل نشو ، نیکی به پدر و مادر و احسان در راه خدا رو هم فراموش نکن :d

Firesword

کاربر سایت
Jan 20, 2013
881
نام
Barbarian
خیر باشد انشاالله ، تعبیرش اینه که به زودی یه مالی نصیبت میشه! و ایکس باکس وان میخری (شایدم دلار بیاد پایین ، اگه بزارن) ، صدقه یادت نره ، از یاد خدا هم قافل نشو ، نیکی به پدر و مادر و احسان در راه خدا رو هم فراموش نکن :d
فکر نکنم از این پولا گیرم بیاد !!! ولی انشا الله که تعبریت درست باشه ;)

orbis

کاربر سایت
Jun 11, 2013
291
نام
محمد رضا
من کاری با گرافیک بازی ندارم ولی این عکس که گذاشتن برای خبر خیلی ناجوره انگار کلاشو با فوتوشاپ چسبوندن تو سرش!!!

XagroX

کاربر سایت
Dec 1, 2008
1,268
نام
عرفان
کاری با مسائل تکنیکی و اینا ندارم ولی فکر کنم یه مقدار باید روی بعد هنری گرافیک هم کار کنن
مجموع تکنیک و هنر هستش که بازی رو زیبا میکنه
به نظرم زره و لباس این جنگجو ها خیلی طبیعی به نظر نمیاد ، دلایل مختلفی میتونه داشته باشه ولی
تو یه نگاه فکر میکنی همین الان کارواش بودن و زره هارو دادن واکس و پولیش!

به هر حال از نظر تکنیکی همیشه کارهاشون عالی بوده...

کرایتک دیگه .. شعورش به این چیزا نمیرسه .. با زره واقعی و زنگار روش که نمیتونه قدرت نورپردازی ریل تایمشو به رخ بکشه .. باید اینطوری صاف و سیقلی و آبکاری شده توسط جدیدترین تکنولوژیها باشه که کرای انجین رخ بنمایاند .. بازی ساختن که خدا تا گرافیک داره بعد یه مشت فضاییه احمق و دست و پا چلفتی از جهانهای دور اومدن دارن زمین رو تسخیر میکنن !!

از همونجا که اسنیک بشکه درمیاورد.

اینم از شبیه سازی اکشن مخفی کارانه توسط استااااد بزرگ و پیغمبر زمان کوجیما=)) ..

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر