شک داشتن برای بن شدن در PSN و یه سری مشکلاتی دیگر . کمک !

arman-2

کاربر سایت
Dec 23, 2010
60
نام
????A
سلام دوستان . من توی گلستان زندگی میکنم . PS3 رو که اول گرفتم کپی خور بود با ورژن 3.55 ، من چند تا بازی هم ریختم توش بعد اینکه بازی ها رو تموم کردم ، گفتم بزار این کپی رو بپرونم و بازی اصل بخرم برم توی PSN حال کنم . حالا اینجاش جالبه ، من PS3 فرمت کردم . بعد فرمت ، کپی دستگاهمم پرید ، به علاوه اکانت های هکمو هم پاک کردم . یعنی هر چی برای کپی بود رو نابود کردم . :d ... بعد یه بازی به اسم Resistance: fall of man هم داشتم که بازی های کپی رو اجرا کنه ، منم PS3 مو 160 گیگ اسلیم گرفتم . خب بعد اینکه کپی رو پروندم حالا یه بازی مونده واسم با ، دو دل بودن واسه اینکه نکنه PS3 مو به ADSL وصل کنم که به اینترنت وصل شم بعد آپدیت به 3.66 بن شم ! خب همینا باعث شد که PS3 هنوز به اینترنت وصل نکنم و ترس برای اینکه آپدیت به 3.66 کنم بن شم ؟!>!!

حالا اینجارو گوش کنید ، توی شهر ما بازی resident evil 5 دسته دوم رو میدن 40 تومن !!!
من خودم همین بازی R: fall of man رو 20 تومن گرفتم اونم دسته 2 با ریجین 2 !!! ((دهنمون صاف کردند که انقدر فکر کردند ما قیمیتا را نداریم ، بهشون هم میگم بابا قیمت ها اینطوری نیست میگه برو از همونجا که ارزونه بگیر ، البته من به قیمت تهران بهشون گفتم .))

به نظرتون من بازی هامو از کجا ردیف کنم >؟! مثلا من الان تو حصرت COD : Black ops موندم تا آنلاین بزنم ولی نمیدونم از کجا با قیمیت زیر 30 گیر بیارم یا با بازی R: fall of man تعویض کنم ، اینه که نه میتونم الان کپی بازی منم نه میتونم بازی های PS3 با قیمیت مناسب گیر بیارم (توی شهر ما گرونه از دنیا خبر ندارن) نه میتونم به PSN وصل شم که میترسم به 3.66 آپدیت کنم بن شم !

تمام درد و دو دلی هامم توی این تاپیک گفتم ، خیلی ممنون میشم که راهنماییم کنید که چکار کنم .

آخرین ویرایش:

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
سلام دوست من.....
تبریک میگم از زندان Multiman ازاد شدی و میتونی به دنیای PSN بیای.....:d

با خیاله راحت دستگاهت رو 3.66 کن بیا psn حالشو ببر.وقتی برنامه های کپی رو پاک کردی پس خیالت راجت باشه.بن نمیشی.

در مورد خرید بازی هم بهترین راه اینه که بری قسمت مبادله ی بازی یا بازارچه از اونجا خرید کنی این طوری به صرفه تر میتونی بازی هایی که دوست داری رو تهیه کنی!!!
همین;)

• Like
Reactions: baris manco

arman-2

کاربر سایت
Dec 23, 2010
60
نام
????A
الان یعنی دستگاهمو فرمت کردم تمام برنامه های کپی از بین رفت ؟!
بازارچه !؟ تو فکرش هستم بعدا بهت PM میدم بیشتر درموردش بحث کنیم .

.:Frantic:.

کاربر سایت
Aug 29, 2007
1,578
نام
AmirHosein
به 3.66 آپدیت کن؛خیالت راحت که بن نمبشی.همین چند وقت پیش یکی از رفیقام که کپی کرده بود PS3ـــشو،آپدیت کرد و الان داره تو psn بازی میکنه.
COD:Black Ops فکر نکم جایی باشه که زیر 30 تومن بده،حداقلش 40 تومن گیر بیاری.در کل اینجا بازارچه ی خوبی داره.تو psn هم کسایی هستن که بازی میفروشن و پست میکنن.

che guevara

کاربر سایت
Nov 1, 2010
128
نام
مهدی
ممنون ، ولی COD : Black Ops شنیدم که آکش 30 تومن هست با ریجین 3 !!!
حقیقت داره ؟

نه بابا خالی بسته!
البته اگه آپدیت کنی دیگه نمیتونی هک کنی.
گفتم شاید بعدا پشیمون شی.
اینطوری هم که هکرا دارن پیشرفت میکنن بعید نیست تا چند وقت دیگه بشه آنلاین بازی کرد.
در هر صورت انخاب با خودته.

arman-2

کاربر سایت
Dec 23, 2010
60
نام
????A
راستی با فرمت هکت از بین نمیره باید ofw بریزی روش اول.

ofw یعنی چی ؟!
یعنی چی اگه الان آپدیت کنم دیگه نمیتونم هک کنم ؟! مگه من به 3.66 آپدیت کنم بعد هکرا 3.66 رو دوباره هک کردند دیگه نمیشه دوباره به حساب هک کرد ؟!

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
ofw یعنی چی ؟!
یعنی چی اگه الان آپدیت کنم دیگه نمیتونم هک کنم ؟! مگه من به 3.66 آپدیت کنم بعد هکرا 3.66 رو دوباره هک کردند دیگه نمیشه دوباره به حساب هک کرد ؟!

ofw همون firmware اصلی هست که دانلود می کنی از psn
فعلا که برای 3.66 راهی نیست که هک بشه ولی اگه بعدا راهی واسش بیاد میتونی هک کنی کنسول رو;)

رضا ناوی

کاربر سایت
Jul 26, 2011
54
نام
رضا ناوی
دوست عزیز :
بنده حدود 3 سال با بازیهای اورجینال و شبکه بازیهای آنلاین psn کار کردم و بتازگی روی به بازیهای کپی آوردم و کنسول را نیز کپیخور کردم و دلایلم هم اینها بودند :
1 - سختی پیدا کردن بازیهای اورجینال : همین امروز هم اگر سری به بازارچه همین فروم بزنید متوجه میشوید که بعضی از دوستان مدتهاست دنبال یک بازی خاص میگردند که متاسفانه تعداد آنها هم کم نیست
2 - قیمت غیر منطقی بازیها : اکثر بازیها زمانی که مدتی از عرضه میگذرد معمولا افت قیمت خواهند داشت به نحوی که بازیهایی مثل MOto GP 09/10 هم اکنون در اکثر سایتهای فروش ( البته خارجی ) قیمت 8.99$ دارند ولی شما همین بازی را با قیمت کمتر از 25000 تومان در ایران پیدا نخواهید کرد ( و از عناون کردن قیمت بازیهای جدید مثل کمبات و یا ال ای نوار که 80000 توامن بود میگذریم )
3 - شبکه ضعیف اینترنت : مسلما اصلیترین دلیلی که کاربر را بسمت استفاده از بازیهای اورجینال سوق میدهد بازیهای آنلاین میباشد که متاسفانه باتوجه به ارائه حجمهای عجیب و غریب و سرعتهای کم و کیفیت ضعیف شبکه ( تقریبا در 99 درصد شهرستانها بجز مراکز استانها مثل تهران ) همه کاربران بعد از مدتی از خیر بازیهای آنلاین میگذرند ( البته در اکثر مواقع تنها میتوان با هموطن یا بعضا تنها با همشهری به بازی پرداخت )
4 - عدم پشتیبانی از سوی سونی : که برای عام و خاص روشن است .

امیدوارم با توجه به این شرایط و عرایض بنده و تفکرات خودتون بهترین تصمیم را بگیرید.

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,834
نام
علی متالیکا
دوست عزیز :
بنده حدود 3 سال با بازیهای اورجینال و شبکه بازیهای آنلاین psn کار کردم و بتازگی روی به بازیهای کپی آوردم و کنسول را نیز کپیخور کردم و دلایلم هم اینها بودند :
1 - سختی پیدا کردن بازیهای اورجینال : همین امروز هم اگر سری به بازارچه همین فروم بزنید متوجه میشوید که بعضی از دوستان مدتهاست دنبال یک بازی خاص میگردند که متاسفانه تعداد آنها هم کم نیست
2 - قیمت غیر منطقی بازیها : اکثر بازیها زمانی که مدتی از عرضه میگذرد معمولا افت قیمت خواهند داشت به نحوی که بازیهایی مثل MOto GP 09/10 هم اکنون در اکثر سایتهای فروش ( البته خارجی ) قیمت 8.99$ دارند ولی شما همین بازی را با قیمت کمتر از 25000 تومان در ایران پیدا نخواهید کرد ( و از عناون کردن قیمت بازیهای جدید مثل کمبات و یا ال ای نوار که 80000 توامن بود میگذریم )
3 - شبکه ضعیف اینترنت : مسلما اصلیترین دلیلی که کاربر را بسمت استفاده از بازیهای اورجینال سوق میدهد بازیهای آنلاین میباشد که متاسفانه باتوجه به ارائه حجمهای عجیب و غریب و سرعتهای کم و کیفیت ضعیف شبکه ( تقریبا در 99 درصد شهرستانها بجز مراکز استانها مثل تهران ) همه کاربران بعد از مدتی از خیر بازیهای آنلاین میگذرند ( البته در اکثر مواقع تنها میتوان با هموطن یا بعضا تنها با همشهری به بازی پرداخت )
4 - عدم پشتیبانی از سوی سونی : که برای عام و خاص روشن است .

امیدوارم با توجه به این شرایط و عرایض بنده و تفکرات خودتون بهترین تصمیم را بگیرید.

همه ي حرف هاي اين دوستمون درست ! ولي تمام اين مشكلات به يه طرف لذت انلاين بازي كردن هم به يه طرف ...
من الان 4 ساله كه اگه روزي چند ساعت COD انلاين بازي نكنم بدن درد ميگيرم D:
خلاصه بشين خوب فكر كن ببين كلا با انلاين بازي كردن حال ميكني ؟ چون خيلي ها كه رفتن هك كردن طبيعتا با انلاين بازي كردن زياد حال نميكردن !

رضا ناوی

کاربر سایت
Jul 26, 2011
54
نام
رضا ناوی
همه ي حرف هاي اين دوستمون درست ! ولي تمام اين مشكلات به يه طرف لذت انلاين بازي كردن هم به يه طرف ...
من الان 4 ساله كه اگه روزي چند ساعت COD انلاين بازي نكنم بدن درد ميگيرم D:
خلاصه بشين خوب فكر كن ببين كلا با انلاين بازي كردن حال ميكني ؟ چون خيلي ها كه رفتن هك كردن طبيعتا با انلاين بازي كردن زياد حال نميكردن !
شما دقیقا درست میفرمایید
در صورتی که شما از اینترنت پرسرعت ( از 512 به بالا ) استفاده مینمایید مسلما لذت بازی کردن آنلاین بسیار زیاد خواهد بود
ولی در اکثر بازیها ( مثلا کمبات ) بازی نیازمند پینگ خیلی پایین خواهد بود که در ایران بسیار کمیاب میباشد
و خیلی از بازیهای مطرح نیز اساسا قابلیت آنلاین ندارند
برای مثال
Heavy rain - L.A.Noire و ...
در هر حال تصمیم گیرنده نهایی خود گیمر خواهد بود بر اساس شرایط

goodgodhero

کاربر سایت
May 17, 2011
120
ببخشید من الان دستگاهمو فرمت کردم ، کپیش پرید دیگه نمیتونم برش گردونم ؟!
اول باید بهت بگم تو حتی اگه نمیخوای انلاینم بازی کنی تا اطلاع ثانوی باید بازی هایی که جدیدا قراره بیان مثل uncharted 3 ارجینال بخری اما اگه هنوز خیلی از بازی های قدیمی رو بازی نکردی بهتره بری دوباره پلی استیشن 3 تو کوپی خور کنی چون انلاین بازی کردن اون قدر هایی هم که فکر میکنی حال نمیده حالا اگه میخوای مطمئن ترین کارو انجام بدی از برنامه ی مولتی من استفاده نکن برای کوپی خور کردن پلی استیشن 3 ت از دانگل استفاده کن .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر