شمارش معکوس اسکوار انیکس

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
همانطور که می‌توانید اینجا مشاهده کنید، شرکت اسکوار انیکس شمارش معکوسی را در این سایت قرار داده که به احتمال قریب به یقین، مربوط به اخباری در مورد یک بازی جدید می‌باشد. عکسی از هیولای Bahamut در تصویر دیده می‌شود که در واقع نماد هیولاهای فاینال فانتزی است. این پروژه چه خواهد بود؟

عکس صفحه سایت.

se.jpg

007

کاربر سایت
Dec 25, 2006
686
نام
محمد
محمد جون اذیت نکن. بازی شاخ کجا بوده!!!
خوب من می گم بازی آشغالی هست می گید نفوذ بد نزن!!!
اصلا حالا که اینطور شد ، من پیش بینی میکنم که حتما بازی شاخی بشه! آخرین پیش گویی من رو هم میتونید تو صفحه قبل ببینید :D

من موندم این SE داره چه غلطی می کنه؟ د حالی که همه منتظر هستند تا فقط یک تریلر جدید از FFXIII ببینند (حالا FFVII و پروژه های دیگه FNC بخوره تو سرشون!!) داره فرت و فرت برای DS بازی میسازه و تازه براشون سایت و تایمر هم راه میندازه!
خوب، کنسول پتانسیلش رو داره، فرزندم :D

SE نمی تونه ffxiii رو بیرون بده . بنابراین روی به کنسول زود بازده DS آورده. درآمد مالی SE در نیمه اول سال گذشته تنها از کنسول های دستی و wii تامین شده
اصلا این نینتندو با برکته :D

:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
اينجور كه بوش مياد هزينه ساخت FF XIII S بالا رفته كه اينقدر دارند روي بازي هايي كه هزينه ساختشون پايين و ميشه گفت فروششون تضمين شده است تمركز مي كنند.

حق هم داره SE بدون هيچ حمايتي داره فعاليت ميكنه و مطمئنا پروژه FF XIII و دوستانش! اينقدر پر هزينه هست كه SE در حال حاضر نميتونه چيز جديدي رو رو كنه. يكي از دلايل مولتي شدنش رو هم به نظرم اين مسئله پوشش ميده.

الان حتي كمپاني هاي بزرگ هم مشكل دارند ديگه SE ...

تازه بازي قشنگي هست كلا DS تو ايران كنسول نيست وگرنه بازي هاي تاپي روش مياد

THE THUNDER

کاربر سایت
Jul 9, 2008
311
نام
JRPG Fan Guardian
خدا را چه ديدي! ممكنه اون بلايي كه سر FF 12 اومد براي 13 هم افتاد. يهو بازي 2 سال تاخير بخوره
:eek:
زبونت رو گاز بگیر!!!!!! ولی امیدوارم مثل اون زمان شاهد هجوم چندین عنوان دوست داشتنی و توپ باشیم همزمان با هم :love:
من به شدت در حال انفجار ناشی از حسادت هستم!!!!!!! چرا se انقدر داره به ds لطف اضافی میکنه؟؟؟؟؟؟؟
فکر کنم همش تقصیره محمد جواده :mad:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر