شرکت Take Two: عرضه‌ی دو کنسول PS4 Pro و Xbox One S برای این صنعت خوب است

VICTORLyNCH

کاربر سایت
Aug 18, 2016
565
#Z317.jpg
مدیر عامل شرکت محبوب Take Two، ناشر سری بازی‌های GTA و بسیاری موارد دیگر، معتقد است بازیابی سریع چرخه‌ی عرضه‌ی کنسول‌ها که با عرضه‌ی دو کنسول PS4 Pro و Xbox One S و در ادامه با انتشار Xbox Scorpio صورت گرفته برای این صنعت مفید است و منجر به ایجاد کسب و کارهای جدید می‌گردد.

Karl Slatoff، مدیر عامل شرکت Take-Two Interactive، در جریان سخنرانی خود در کنفرانس سالانه تکنولوژی در Phoenix ایالت آریزونا، در رابطه با سخت‌افزارهای جدید صحبت کرده است. "هر زمان که شاهد سخت افزار جدیدی باشیم خوب است، و من فکر می‌کنم تمام سخت‌افزارها برای بازار و به خصوص مشتریان خوب و مفید است، این برای من کافی خواهد بود تا فکر کنم که این مورد یک پیشنهاد قانع کننده برای مشتریان است و اصولاً چیز خوبی‌ست." وی در ادامه بیان داشت:" اساساً این به معنی خالی کردن دلارهای جیب مشتریان نیست، چرا که واقعاً تاثیر عکس دارد. مردم سخت افزار جدیدی دریافت می‌کنند و پس از آن تصمیم به خرید چیزهایی برای آن می‌گیرند. ممکن است این مورد تا قبل از کریسمس رخ ندهد، اما یقیناً تا سه ماهه‌ی نخست سال آینده اتفاق خواهد افتاد. بنابراین من فکر می‌کنم که سخت افزارهای جدید که بتوانند مشتریان را [برای خرید] قانع کنند برای این صنعت مفید و خوب است."

فروش جهانی هر دو کنسول Playstation Pro 4 و Xbox One S تا بدین لحظه خوب بوده و برای کنسول Xbox Scorpio نیز چنین انتظاری می‌رود.

منبع

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,397
نام
مهدی یوسفی اصیل
جالبه گفته این به معنای خالی کردن جیب مشتریان نیست
در ادامه گفته مردم سخت افزار جدیدی دریافت می کنند و پس از آن تصمیم به خرید چیزهایی بر آن می کنند
خب داداچ مگه سخت افزار رو مفتی دریافت میکنند ازشون پول میگیرند دیگه
کلا بین نسلی یک حرکت زشت هست چون شما از نسل اول ps1 تا ps4 رو نگاه کنی مهمترین تغییراتشون گرافیک و قابلیت آنلاین بوده چیز شگفت اوری اضافه نکردن البته اخیرا vr اومده که اونم من میگم فیل میشه نه فقط برای سونی برای همه شرکت ها
خب الان ps4 pro هم تغییر گرافیکی داشته اونم به صورت خام تقریبا سه برابر خب اسم این کار چیه ؟ حتی اکر یک بازی انحصاری برای pro در اینده بیاد خیانت به خریداران قبلیه مثل کاری که نینتندو با 3ds کرد

• Like
Reactions: ehsanservat

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
در ادامه گفته مردم سخت افزار جدیدی دریافت می کنند و پس از آن تصمیم به خرید چیزهایی بر آن می کنند
کلا بین نسلی یک حرکت زشت هست چون شما از نسل اول ps1 تا ps4 رو نگاه کنی مهمترین تغییراتشون گرافیک و قابلیت آنلاین بوده چیز شگفت اوری اضافه نکردن البته اخیرا vr اومده که اونم من میگم فیل میشه نه فقط برای سونی برای همه شرکت ها
خب الان ps4 pro هم تغییر گرافیکی داشته اونم به صورت خام تقریبا سه برابر خب اسم این کار چیه ؟ حتی اکر یک بازی انحصاری برای pro در اینده بیاد خیانت به خریداران قبلیه مثل کاری که نینتندو با 3ds کرد
اگه همه مثل شما فکر میکردن الان بجایه ps4 هنوز ps1 داشتیم انتظار داری دستگاه بجز ارتقا گرافیکی و قابلیت انلاین چی داشته باشه!؟

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253

هیچ کمپانی و رئیس کمپانی و هر شخصی عاشق چم ابرو منو شما نیست , فقط دنبال منافع خودشون و زیاد کردن داریی ها خودشونن و خالی کردن پول جیب گیمر ها و مردم

idahadi21

کاربر سایت
Sep 8, 2008
1,930
نام
هادی

از ps1 تا ps4 گرافیک ، وسعت ، هوش مصنوعی ، انیمیشن ها و... همه چی تغییر کرده . دقیقا چی میخواستین تغییر کنه زنگ بزنم سونی بگم :| گه برای شما شگفت آور بشه :| مردم انتظار دارن کنسول اپولو هوا کنه :|

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,397
نام
مهدی یوسفی اصیل
اگه همه مثل شما فکر میکردن الان بجایه ps4 هنوز ps1 داشتیم انتظار داری دستگاه بجز ارتقا گرافیکی و قابلیت انلاین چی داشته باشه!؟
دوست عزیز منم منظورم همینه بین نشلی مضخرفترین حرکت شرکت هاست که نباید اتفاق میافتاد

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
دوست عزیز منم منظورم همینه بین نشلی مضخرفترین حرکت شرکت هاست که نباید اتفاق میافتاد
البته توجیح داره این اتفاق یک دوربین های سه بعدی سونی و ماکروسافت یکی هم تلویزیون های 4k نسل جدید هستن

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,397
نام
مهدی یوسفی اصیل
خب سونی ماکرو طرف مجبور نمیکنن بخره که گفتن کسایی که از 4k استفاده میکنن
دوست عزیز یک نکته وجود داره و اون اینه که دلیل وجود کنسول مقرون به صرفه بودن و عدم نیاز به ارتقا در کوتاه مدته یعنی اصلا این فلسفه نسل کنسول هاست حال چرا باید بین خریداران دو دستگی ایجاد کرد و اونها رو به دو گرون pro و معمولی تقسیم کرد

• Like
Reactions: jhoobin

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
دوست عزیز یک نکته وجود داره و اون اینه که دلیل وجود کنسول مقرون به صرفه بودن و عدم نیاز به ارتقا در کوتاه مدته یعنی اصلا این فلسفه نسل کنسول هاست حال چرا باید بین خریداران دو دستگی ایجاد کرد و اونها رو به دو گرون pro و معمولی تقسیم کرد
خب دوست عزیز گفتم کسی که میخواد از 4k استفاده کنه میخره کسی که نمیخواد هم نمیخره اینجوری نیس که بگن کنسول بین نسلی خیلی خیلی قوی تره انحصاری داره کاربر مجبور شه بخره که :D

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
خب دوست عزیز گفتم کسی که میخواد از 4k استفاده کنه میخره کسی که نمیخواد هم نمیخره اینجوری نیس که بگن کنسول بین نسلی خیلی خیلی قوی تره انحصاری داره کاربر مجبور شه بخره که :D

کنسول بین نسلی یعنی پول بیشتر برای کمپانی ها همین
این خیلی ساده اس , چرا کنسول میان نسلی میدن؟ صد زد صد انحصاری هایی برای این کنسول میان نصلی میاد
نمونه اش 3ds تو همین نسل بعضی بازی ها انصاری داره که روی سری اولی اجرا نمیشه
نمونه اش همون ps2 فت و اسلیم که سخت افزار کمی قویتر و برد سیستمش عوض شد بعضی بازی ها رو سری اولی اجرا نمیشه
همین psp سری go با سری ها قبلی خیلی فرق میکنه و کلی امکانات بیشتر داره
و هزار مدل دیگه که میشه اسم برد , کسی که کنسول لانچ شده مثلا تو 2013 خریده چه فرق داره با کسی که الان کنسول میخره - همین الانش کمپانی ها برای بازی ها منتشر شده تو بازارشون دارن پچ میدن مخصوص ps4 pro صد رد صد کلی بازی انحصاری برای pro خواهد آمد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر