شرکت بزرگ Blizzard بازی Dota خود با نام StarCraft 2 Dota را معرفی کرد .

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد

blizzdota.jpg

در حالی که در همایش Gamescom همگان با بازی جدید شرکت Valve یعنی Defense of the Ancients 2 سرگرم هستند و منتظر عرضه این بازی میباشند از سوی دیگر یعنی شرکت بلیزارد نیز خبر از امدن مد جدید Dota را داد . این مد که برای بازی StarCraft 2 در نظر گرفته شده است با نام StarCraft 2 Dota شناخته میشود ؛ البته خبر ساخته شدن این مد در سال 2010 بود که امروز در این همایش از سوی اقای Jonny Ebbert معرفی شد . طبق گفته ایشون DOTA بلیزارد تاریخ انتشار دقیقی ندارد و عرضه این بازی نزدیکی های انتشار بازی StarCraft 2: Heart of Swarm خواهد بود ؛ تاریخ انتشار این بازی در سال 2011 بعید تلقی شده است و نمیتوان منتظر این عنوان در این سال بود .
وی از دادن هر گرونه اطلاع بیشتر از این بازی امتناع نمود و اذعان کرد در blizzcom شرکت بلیزارد از این بازی بیشتر خواهید شنید . شایان ذکر است موتور گرافیکی Dota همان موتور بازی StarCraft 2 میباشد .
حال باید دید Dota شرکت Valve به کام گیمرها خوش می اید یا شرکت بلیزارد .

آخرین ویرایش:

Bax

کاربر سایت
Aug 16, 2009
1,235
نام
حمید
بحثی در کیفیت بازی های بلیزارد نیست ولی نمی دونم که فضای استارکرافت برای دوتا جواب می ده ؟

RezaRazeR

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,432
نام
Reza
جواب میده...شک نکن...
همین مود city of tempest(مود بازی sc2) خیلی باحال بود...دیگه sc2: dota چه شود...

آخرین ویرایش:

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,207
نام
محمد
خبر رو تو بلیزکان پارسال گفتن فکر کنم عکس های تو بازیشم هست به نظر من که اونجوری که از عکس ها بر میاد گیم پلی سریع و باحالی باید داشته باشه .... در ضمن این هم بصورت یه مپ به بازی اضافه میشه درسته؟ مثل Auir Chef و Left4Dead و اینا ؟

POW3R

کاربر سایت
Oct 11, 2007
2,483
نام
کیان
من سرگیچه گرفتم دارم HON و Leagu بازی میکنم این طرفهم میخوان DOTA 2 بدن نمیدونم چی کار کنم از یه طرفم میخوام SC2 بخرم این مد آدم رو بیشتر وسوسه میکنه:D

alprh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
690
نام
Alprh The Drawranger
عرض کنم به خدمتون که هر کسی که RPG رو از اول و آخر از DOTA کلا شناخته ممکنه در مورد Storm of the Imperial Sanctum هم چیزی نشنیده باشه .

• Like
Reactions: Daedalus

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
نمیشه جواب قطعی داد که کدوم یکی برنده خواهد شد ............ از طرفی Valve طراح خلاق این بازی یعنی IceFrog رو داره و از اون طرف بلیزارد هم هر بازی که ساخته جز شاهکار هاست و تا مطئن نشه بازیش مورد قبول گیمرها هست منتشر نمیکنه

F4T4L1TY

کاربر سایت
Oct 23, 2011
231
تو کار بیلیزاد شک کردن که اصلاً کفر محسوب میشه! :D
اما Valve هم کارشو بلده! در کل این رقابت به نفع همه ست! هم ما گیمرا هم سازندها!!! خوشحالم! جداً 2012 سال خوبی واسه ما گیمراست؛ بعد از این همه بازی دری بری که اوومد...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر