شبیه ساز نینتندو Ds و Rom

MVBDX

کاربر سایت
Jul 4, 2006
167
نام
محمد
DeSmuME v0.5

دست دوست خوبمون test84 (اخر اسمتو نگفتي!؟) درد نكنه كه لينك آخرين نسخه از بهترين شبيه ساز NDS گذاشت. من ديروز سايت همين شبيه ساز رفته بودم، ولي فيلتر شده بود! بعدش اومدم اينجا ديدم كه بچه ها زحمتشو كشيدن.

همين اول يه مژده بدم كه يكي از بازيهاي محبوب اين كنسول، تقريبا (!) به صورت قابل قبول قابل اجراست!! (چي گفتم!) كه البته به درد اين فصل (يعني امتحانا!) خيلي مي خوره! (تابلو شد ديگه!)
اين نسخه از شبيه ساز خيلي نسبت به نسخه قبلي خودش پيشرفت كرده. پس اول با هم يه سري از تغييرات مهم و قابل رويت را بررسي ميكنيم.
DeSmuME v0.5
يكي از بهترين تغييرات اعمال شده در اين نسخه، قابليت اجراي صداي بازيهاست. اين قابليت كه در نگارشهاي قبلي وجود نداشت، از اين رو مهم ترين تغيير در اين نسخه به حساب مي ايد. (واقعا به تحمل براي بازي كردن با سرعت فريم 2-4!!! خيلي كمك ميكنه!)
يكي ديگه از تغييرات خوب ايجاد شده در اين نسخه، توانايي ذخيره كردن و بازيابي انهاست. (Load & Save) (كه اين قابليت در هر قسمت از بازي قابل اجرا ميباشد) و البته اين بخش از نرم افزار هم بدون هيچ خطايي، بدرستي عمل ميكند.
بخش بعدي كه به اين نگارش اضافه شده، قابليت تغيير دكمه هاي كاربردي و تنظيم دستي انهاست. كه جاي خالي اين بخش هم در نسخه هاي قبلي به وضوح ديده ميشد.
اما مهم ترين بخش نرم افزار، يعني اجراي درست و حسابي بازيها! در اين نگارش يك جهش كاملا مشهود انجام شده. اجراي تقريبا اكثر بازيها تا منوي اوليه بازي!! ضعف اصلي كه در اين شبيه ساز ديده ميشود، اجراي بازيهاي سه بعدي ست! و احتمالا اين شبيه ساز قابليت اجراي بازيهاي كاملا 2 بعدي (كاملا تخت!) را به صورت كامل دارد. (كه به نظر ميرسه يه 2 سال طول بكشه تا كامل بشه!)
من به شخصه!، از بين 40 بازيي كه امتحان كردم!، حدود 5 بازي بدون هيچ اشكالي (البته اگه افت فريم جزو اشكالات ندونيم!!)، درست اجرا شد!
Big Brain Academy, Bomberman Land Touch, Harvest Moon DS, Pokemon Mystery Dungeon: Blue Rescue Team, Super Princess Peach
مهم هام كه امتحان كردم اجرا نشد اينان!:
Animal Crossing: Wild World, Contact, Cooking Mama, Crash Boom Bang, Final Fantasy III, Mario Hoops 3 on 3, Mario Kart DS, Mario vs Donkey Kong 2: March of the Minis, Metroid Prime Hunters, New Super Mario Bros, Resident Evil: Deadly Silence, Star Fox: Command, WarioWare: Touched
الان 1 ساعت نميگذره كه من BBA رو اجرا كردم، اومدم به شمام بگم حالشو ببريد! الانم بايد برم مغزمو اپگريد كنم!! امتحانا نزديكه! (بازيو فشرده (RAR) كنين حجمش ميشه 1.6 ولي عادي 32MB، سرعتم خوب نيست وگرنه اپلود ميكردم، شرمنده)
اگه همينطور پيش بره، مطمئنا تا حدود 2 سال ديگه شاهد يك نرم افزار كه قدرت اجراي اكثر بازيهاي NDS رو داشته باشه خواهيم بود! هرچند، مزه كنسولهاي دستي به بازي كردن در مسافرت يا هر جا كه اراده كنيمه! البته از طرف ديگر تا اين شبيه سازها تكميل شوند، مطمئنا نينتندو خودشو براي عرضه كنسول دستي جديد خودش اماده ميكنه!

آخرین ویرایش:

MVBDX

کاربر سایت
Jul 4, 2006
167
نام
محمد
بچه ها یه خبر خوف!!
من همین الان بازی Yoshi's Island DS رو با امولیتور اجرا کردم! (بدون اشکال!) همونطور که میدونین و از اسم بازیم مشخص بود! (اسم اول بازی بود Yoshi's Island 2), بازی ادامه نسخه SNES (Super Mario World 2: Yoshi's Island) ـه. بازیم از اکثر سایتا نمره عالی گرفته!
سرعت فریم بازیم خیلی خوبه, فقط کافیه شما از منوی (Config > Frame Skip > 0) بزارین رو صفر. البته واسه همه بازیها این کارو بکنین. بازی با فریم ریت 27-32 اجرا میشه.
عجب حالی میده! ما که رفتیم....!

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: 235matin235

Allurea

کاربر سایت
Jun 11, 2006
1,485
آقایون میشه یه چند تا بازی خوب وگرافیک بالا برای gba برام بزارید یا سایتی که free بشه دانلود کرد
بازی هایی مثل harry potter goblet of fire این سایت های شما بازی هاش یا قدیمی هستن یا کتاب هستن ممنون.

• Like
Reactions: alisantori

Esikhafan

کاربر سایت
Jul 5, 2006
1,353
نام
احسان
بچه ها یه خبر خوف!!
من همین الان بازی Yoshi's Island DS رو با امولیتور اجرا کردم! (بدون اشکال!) همونطور که میدونین و از اسم بازیم مشخص بود! (اسم اول بازی بود Yoshi's Island 2), بازی ادامه نسخه SNES (Super Mario World 2: Yoshi's Island) ـه. بازیم از اکثر سایتا نمره عالی گرفته!
سرعت فریم بازیم خیلی خوبه, فقط کافیه شما از منوی (Config > Frame Skip > 0) بزارین رو صفر. البته واسه همه بازیها این کارو بکنین. بازی با فریم ریت 27-32 اجرا میشه.
عجب حالی میده! ما که رفتیم....!
تمام این تایپک رو متر کردم !!! درست و حسابی لینک پیدا نمیشه که!! اگه میشه خودت یه بار لینک همین یوشی رو با همین امیلاتوری که استفاده میکنی بزار

• Like
Reactions: alisantori

MVBDX

کاربر سایت
Jul 4, 2006
167
نام
محمد
من این بازی های Ds رو از Just Roms چجوری دانلود کنم سر بازی کلیک می کنی ازت یوزر نیم و پاسورد می خواد:confused:

بايد عضو باشي ديگه! حالا اگه تو dgemu.com عضوي بهتره (از يه لحاظم بدتره!)
از لحاظ به روز بودن خيلي خوبه ولي justroms خيلي وقته به روز نشده.
ولي همين dgemu، از لحاظ محدوديت خيلي بده، چون بر اساس يه امتيازه (كه با توجه به حجم بازيها بر اساس MB داده ميشه)، و بعضي بازيهام امتيازش بيشتر از امتياز شماست به خاطر همين شما ميتوني بازيهاي با امتياز پايين دانلود كني. حالا بيخيال روضه نميخونم!
بازي Big Brain Academy رو ميتوني راحت دانلود كني (البته بايد عضو باشي)
از اين لينك: http://www.dgemu.com/nds-details-491.html

آقایون میشه یه چند تا بازی خوب وگرافیک بالا برای gba برام بزارید یا سایتی که free بشه دانلود کرد
بازی هایی مثل harry potter goblet of fire این سایت های شما بازی هاش یا قدیمی هستن یا کتاب هستن ممنون.

بازيهاي GBA شما ميتونين از اين قسمت سايت دانلود كنين
http://www.dgemu.com/gba.html
از اين لينك ميتوني Harry Potter And The Goblet Of Fire بگيري (ولي بازم همون مشكلي كه بالا هست!، اگه خواستي ميخواي من user مو بدم، دانلود كني!)
http://www.dgemu.com/gba-details-2223.html

تمام این تایپک رو متر کردم !!! درست و حسابی لینک پیدا نمیشه که!! اگه میشه خودت یه بار لینک همین یوشی رو با همین امیلاتوری که استفاده میکنی بزار

اسي ميدوني مشكل چي بوده؟ مشكل از مترت بوده!!
اين لينك شبيه ساز (اينو بايد بگيري: DeSmuME v0.5.0 windows binary)
http://desmume.sourceforge.net/downloads/
Yoshi's Island DS رو چون قيمتش توي اين dgemu گرونه! بايد از سايتهاي تورنت بگيري. من اين 2 تا رو ميذارم ببين هر كدوم سيد بيشتري دارن از اون بگير. راستي يادت نره اينا رامها رو گله اي ميذارن!! ببين اونايي كه نميخواي، تيكشو بردار!
http://www.torrentspy.com/torrent/912662/NDS_Roms_0661_0680
http://www.mybittorrent.com/games/bittorrent_563543.html

ويرايش: GDPs همه تو سال 2007 شده 30! پس از همين سايت ميشه YI DS رو گرفت!
اينم لينك: http://www.dgemu.com/nds-details-661.html

آخرین ویرایش:

lost angel

کاربر سایت
Dec 11, 2006
171
نام
امین
راستی بچه ها adsl من داره ک... میده نمیتونم دانلود کنم :cheesygri
این جزیره ی یوشی چند مگه؟؟؟؟:confused:

این brain age با brain academy فرق داره ؟؟؟؟

m_g_s

کاربر سایت
Jun 19, 2006
841
چرا من هر بازی میگیرم افت فریم شدید داره؟:biggrin1:
بازی هست که اینجوری نشه؟
Frame Skip رو بیاری پایین سر صفر خیلی بهتر میشه ولی فعلا همه همین جوریه بخاطره امولاتوره(البته فعلا بهترینه)
----------------------------------
MVBDX جون این اکانت Dgemu تو پس بده لطفا;) این Just Roms معلوم نیست چش شده قبلا خدا بود چون واسه بازی ها از 7Zip برا دانلود استفاده میکنه که مثلا بازی 25 MB رو می تونستی با 3.5 MB دانلود کنی... قبلا پسوردی هم نبود

lost angel

کاربر سایت
Dec 11, 2006
171
نام
امین
Trailer های جدید

منظورم کارکرده بود.
اها
1041.gif

من هم خریدار Nes و N64 و بازیهاشون البته هستم کسی داره منم خریدارم!

nes ????????

داری کلکسیون کنسولهاتو کامل میکنی ؟؟؟؟
1436.gif

lost angel

کاربر سایت
Dec 11, 2006
171
نام
امین
راستی یه چیزه بی ربط
شما اگه visual boy advance (شبیه ساز gba ) رو فریمش رو 0 بزایرید خیلیییییییییی روون میشه !!!!
مث همین دی اس باید رو صفر بزارید تا حال کنید

فعلا

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر