شبکه سراسری گیم سیستک (کاهش چند برابری پینگ تایم)

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

0M!D_nr

کاربر سایت
Sep 9, 2012
27
حالا که ما گرفتیم بیاره پایین قیمت رو مسعود جان؟!:(
شما که گرفتی یه سر برو pingterst.net و نتیجه رو بذار با یه عکس از پینگت تو بازی(اگه بتل3 داری که چه بهتر).بعد بگو سرویسشون چطوره؟
بنظر من اگه مثل وی پی ان وصل میشه خیلی خوبه(چون اکانت تستش اینجوری بود) چون میشه یه نت مخابرات گرفت واسه پیچ باز کردن و دانلود و از اینم واسه بازی استفاده کرد.بصرفه هم هست.
چند روز پیش تو بتل پینگم اومد بود رو 130 ترکوندم همه رو حتی چنتا از رفیقای خارجیم رو که بازیشون عالیه.اما الان پینگم بالای 250 و نمیتونم خوب بازی کنم.خیلی سوزش داره که بخاطر پینگ بالا نتونی حالشون رو بگیری و فک کنن مثل خودشون احمقی و بازی بلد نیستی.:(

erfan.dlp30

کاربر سایت
Aug 27, 2010
174
نام
عرفان
مسعود من پینگم همینطوری با 4.2.2.4 روی 114 . بعد الان کانکشنی که سیستک گذاشته دانلود کردم با اکانت تست هم وصل شدم پینگم با 4.2.2.4 شد 144 !!! مال من رفت بالا جریان چیه ؟!! :)

qozmyox

کاربر سایت
Oct 29, 2010
1,661
مسعود من پینگم همینطوری با 4.2.2.4 روی 114 . بعد الان کانکشنی که سیستک گذاشته دانلود کردم با اکانت تست هم وصل شدم پینگم با 4.2.2.4 شد 144 !!! مال من رفت بالا جریان چیه ؟!! :)

شما احتمالا پینگت به ایپی های ایرانی بالا هست .

AlCapoN

کاربر سایت
Sep 17, 2012
497
نام
MEtti
وات د ف...... چرا اینقدر گرون!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

با این وضعیت پینگ فیکس میشه ولی دیگه پول بازی نداریم....خوبه میشینیم 4.2.2.4......8.8.8.8....4.2.2.3 پینگ میگیریم سرگرم میشیم:d

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,582
نام
حسین
چه خبره بابا میخوایم فقط یه بازی کنیم من به شخصه 25 تومن بیشتر برا بازی خرج نمیکم برا نت اونم 512 ادم میاد برا 30 40 تا پینگ پایین تر 140 تومن اونم محدود میده اخه؟!

Itachi_Uchiha

کاربر سایت
May 17, 2009
616
نام
امیر
ماله دوستمون Gargarak رو تست کردم واقعا عالیه!! سریع و پینگ فوق العاده!
خب فکر کنم یکبار برای همیشه مشکل پینگ ملت حل شد!
حرف مسعود خودش سنده!!
فقط Gargarak جان :D
چند تا سوال داشتم ممنون میشم جواب بدی..
این شبکه واسه کل کشور هست یا فقط طبق معمول واسه شهرای بزرگه؟!
میشه ازش روی کنسول استفاده کرد!؟ (PS3)
هزینه و قیمت هاش چقده؟!
اگه جواب همه ی اینا اون چیزی باشه که انتظار دارم مطمئن باش من تو شهر خودمون و تو استانمون واست مشتری میارم توپ چون گیرم های اینجا زیادن ولی متاسفانه وضع نت ما فوق العاده تاسف باره...

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,446
نام
علی
فقط برا رفع اشتباه احتمالی, منم از جناب Gargarak گرفتم که پینگم فیکس شد

soltan2

کاربر سایت
Sep 3, 2009
585
نام
کاوه
خیلی از این شرکت شنیده بودم،نمیدونستم اکانت تست داره....من نتم مخابراته و پینگ 4.2.2.4 ام توی روز (یعنی از 7 صبح تا 1 شب) حداقلش 110 و حداکثرش 150 هستش!
وقتی میخواستم تست کنم پینگ میداد 140 ، وقتی تست کردم شد 113 و 114 بطور متوسط...ولی خب خیلی قیمت سرسام آوره...
آقای Gargarak با ان وضع اگه اون اکانت شما رو بگیرم توی بتل 3 پینگم چقدر جابجا میشه؟
راستی داشتم کل تاپیک رو میخوندم،دیدم دوستان چه نظرات گهرباری دادن...4 5 ساعت بازی فقط 300 الی 400 مگابایت کم میکنه؟ بازی چی خب؟ بیلیارد آنلاین آره همونقدر کم میکنه...

POPY

کاربر سایت
Jul 19, 2012
325
Gargarak قیمتش چنده ما هم بخریم والا احتیاج داریم بگو جونت در بیاد نوبببببببببببببببببببببببببببببببببببب

xyz

کاربر سایت
Aug 31, 2007
69
نام
Ali
اين سرويس چطوري كار مي كنه؟ آيا *** هست؟ من VPS دارم آيا مي تونم برا خودم سرويس مشابه راه اندازي كنم؟

reza_cowboy

کاربر سایت
Jan 31, 2012
1,177
نام
رضا
دوستان systec 6 ماهه 10 گیگ میده 140 تومن و 1 ساله 20 گیگ میده 240 تومن!!!
بنظرتون نسبت به حجمش ارزش داره؟؟

amirmahmood

کاربر سایت
Nov 12, 2009
3,203
نام
امیر محمود
من پینگم با المان 87 میلی ثانیه هستش.(بدون استفاده از ترفند خاصی)
در طول روز پینگم به 190 می رسه که با تست کانکشن سیستک به 95 میلی ثانیه کاهش یافته.
---------------------------------
اون قیمت ها هم اصلا ارزش خرید نداره. محدودیت حجمی داره.
محدودیت های حجمی بخاطر این هست که سرور های ایران ترافیک خیلی کمی داره و فروشنده های این سرویس مجبور هستند که ترافیک تعیین کنند.
-----------------------
دوستانی که با مباحث سرور اشنا باشند می دونند که پینگی که شما گرفتی در واقع برای خودتون نیست. برای اون سرور هستش.
به زبان ساده شما از داخل ایران متصل می شید به سرور و سرور بقیه مسیر رو براتون طی می کنه. در نتیجه با کمک سرور پینگ تون به 95 میلی ثانیه رسیده.
نکته مهم این هستش که اون سرور پهنای باند اختصاصی بهش وصل شده و سرعت پورت سرور به 100مگابیت هم می رسه.برای همین پینگ ممکنه با المان به 85 هم برسه.
ضمنا پینگ شما با سرور های داخل کشور بسیار مهم هستش. اگر پینگ تون با داخل کشور بیش از حد بالا باشه ، این سرویس چندان جوابگو نیست.
شما هم می تونید سرور داخل المان تهیه کنید و به صورت Remote بهش وصل بشید و با سرور دستور پینگ بگیرید. پینگ سرور زیر 20 میلی ثانیه هستش. زمانی که برای سرور Connection بسازید و کاربران بهش متصل بشند. پینگ شون با اروپا تغییر خاصی نمی کنه. چون اساسا پینگ خودشون با سرور المان 190 میلی ثانیه هستش.
---------------------------
توصیه می کنم مبالغ گزاف برای سرویس های کاهش پینگ ندهید. ضمنا تست شما فقط با 4.2.2.4 بود. روتینگ اون سرور هم بسیار مهم هستش و ممکنه با همه جا پینگ تون 95 نباشه. این رو هم در نظر بگیرید که سرور های داخل کشور پهنای باند کمی دارند و به ناچار برای شما ترافیک مصرفی مشخص میشه و اینکه یک سرور جوابگو کاربران زیاد نخواهد بود و با افزایش بی رویه کاربران روی یک سرور پینگ تون دیگه 95 نخواهد بود.

افراد دیگر هم می تونستند این سرویس کاهش رو پینگ رو در اختیار کاربران بگذارند اما به دلیل هزینه زیاد سرور های ایران و پهنای باند کم انها ، قیمتش برای کاربران به صرفه نیست.
-----------------------------
خیلی از شما هم می تونید پینگ های زیر 100 با اروپا داشته باشین. فقط باید صبور باشید که تغییرات بنیادی و اساسی در بستر اینترنت ایجاد بشه.
اینترنت های اکثر ما اشتراکی هستش و بین 10 نفر Share شده. وقتی که پهنای باند اختصاصی (اشتراک 1 به 1) بهتون داده بشه ، پینگ هاتون زیر 99 میلی ثانیه خواهد بود. البته فقط پهنای باند اختصاصی مهم نیست، خیلی از موارد دیگه هم باید اصلاح بشه.

parspn1

کاربر سایت
Apr 29, 2013
53
ببخشید پست میدم و اگه نامربوطه شرمنده.
میگم اگه بچه های اینجا پایه باشن با هم یه سرور بگیریم از ایران و قیمتش رو بین هم تقسیم کنیم تا هممون بتونیم راحت بازی کنیم.
هرکی موافقه به من بگه فک نکنم هر 10 گیگ بیشتر از 12 تومن بیوفته.
من بهتون بهترین راه رو پیشنهاد دادم ولی انگار کسی اینجا دلش نمیخواد پول کمتری بده.بازم هی میگید ای چرا قیمتش بالاس.
خب خودمون سرور بگیریم که قیمت نصف این یا حتی کمتر میشه که.تازه حجمشم ماهانه بیشتر میشه.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر