شبکه سراسری گیم سیستک (کاهش چند برابری پینگ تایم)

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Sport

کاربر سایت
Dec 22, 2006
1,018
نام
رامین
آقا کنسول ها (برای 360 میگم،PS3 رو نمیدونم) قابلیت share شدن V-P-N های L2TP و SSTP و PPTP رو دارن.اگه این رو هم بشه رو کنسول ها اجرا کرد،قیمت رو هم بیارید پایین و حجم رو افزایش بدید ما هم هستیم.

BF3

کاربر سایت
Jan 14, 2012
633
بتل 3 ساعتی 120 تا 150 مگ میگیره
منی که تقریبا 5 ساعت در روز بازی میکنم
یعنی باید برم جلو بوق بزنم ؟ :|
5 گیگ کمه خدایی

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,468
نام
نیما
والا من فکر کنم isp های خاصی ساپورت کنند. من مخابرات دارم قبلش پینگم 113 بود تو cmd بعدشم همون 110-120 این حدودا فرق خاصی نکرد.

Mohsen1996

کاربر سایت
Aug 12, 2013
96
نام
محسن
Persian-Masoud تست کردن و نظرشون رو بیان کردن
دیگه قادر به دادن اکانت تست نیستم
خوب یه تست هست دیگه شما یا به عنوان یه فروشنده اینترنت باید یه تست و یا یه سایت داشته باشید.! الان شما هیچ چیزی ندارید و در مورد خرید سرویس هم چیزی نگفتین.
مثلا تعرفه هایی دارید که سرعت دانلود خوب باشه به همراه پینگ؟!
کسی از بچه ها از این شرکت سیستک سرویس گرفته؟! تعرفه هاش خیلی مسخره هست تازه ساعات رایگان هم نداره.! آخه با عقل جور در این بحران داغون اینترنت به یک باره یه شرکت میاد پینگ 80 ارائه میده؟!
ماکه شانس نداریم میاییم از اینجا هم سرویس بگیریم میگن پورت ها پر شده کیفیت رو برا همه شیر میکنن پینگ هم داغون میشه!!

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,521
ما این سیستم رو خیلی وقته راه اندازی کردیم و شرکت های سودجویی مثل اینا اومدن ایده مارو کپی کردن چند نفر از بچه های این فروم هم اکانت پیشم دارن
اولین چیزی که بهتون بگم اینه که سرور این شرکت پینگش با اروپا بالای 95 هست ولی مال مه تو رنج 80 هست
دما اینکه سرور اینا تو یک isp‌معمولیه ولی ماله ما تو بهترین دیتاسنتر ایرانه اونم دولتی

این سیستم رو به صورت حجمی هر 5 گیگ 20تومن در اختیار عموم قرار دادیم و برای گیلدهای ایرانی 15تومن بدون محدودیت زمانی

ما هم میخواهیم ...پول هم میدهیم

parspn1

کاربر سایت
Apr 29, 2013
53
ببخشید پست میدم و اگه نامربوطه شرمنده.
میگم اگه بچه های اینجا پایه باشن با هم یه سرور بگیریم از ایران و قیمتش رو بین هم تقسیم کنیم تا هممون بتونیم راحت بازی کنیم.
هرکی موافقه به من بگه فک نکنم هر 10 گیگ بیشتر از 12 تومن بیوفته.

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
حاج حسین دستت درد نکنه یعنی دروغ میگم؟ :|
من یه هفته ای میشه پینگم ترکیده و رفته روی 190 اینا! با این کانکشن دوستمون که تست کردم پینگم شد 100 و توی بتلفید 3 هم پینگ برام از 95 اومد!

- - -ویرایش - - -

ببخشید پست میدم و اگه نامربوطه شرمنده.
میگم اگه بچه های اینجا پایه باشن با هم یه سرور بگیریم از ایران و قیمتش رو بین هم تقسیم کنیم تا هممون بتونیم راحت بازی کنیم.
هرکی موافقه به من بگه فک نکنم هر 10 گیگ بیشتر از 12 تومن بیوفته.

اینم یه حرفیه! دوستان اگه مایل هستن خودشون چند نفری جمع بشن و یک اسکواد تشکیل بدن و یه سرور واسه خودشون بگیرن! :D
خخخخخخخخخ :D

- - -ویرایش - - -

[h=1]qozmyox میدونم اینجایی و سکته کردی الحمد الله! :D :D[/h]
پرابلم نــــــــــــــــــوب پینگلِس یوزر؟ :D :D :D

N.i.n.j.a

کاربر سایت
Dec 27, 2012
1,494
نام
つばさ
مسعود جان شما که همه جا خط شکنی یه لطف کن صحبت کن باهاشون تعرفه ها رو کم کنن. خیلی گرونه بعد محدودیت هم داره . واسه خودم نمیخوام من خودم پینگم اوکی هست و نیازی ندارم واسه بچه های درجه یک بازی سنتر میگم . چشمها به توست بار دیگر خط شکن ای برادر ;)

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
مسعود جان شما که همه جا خط شکنی یه لطف کن صحبت کن باهاشون تعرفه ها رو کم کنن. خیلی گرونه بعد محدودیت هم داره . واسه خودم نمیخوام من خودم پینگم اوکی هست و نیازی ندارم واسه بچه های درجه یک بازی سنتر میگم . چشمها به توست بار دیگر خط شکن ای برادر ;)

چشم نوید جان فردا باهاشون تماس میگیرم. حتما بهشون میگم و مطمئنا قبول میکنن.

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
حاج حسین دستت درد نکنه یعنی دروغ میگم؟ :|
من یه هفته ای میشه پینگم ترکیده و رفته روی 190 اینا! با این کانکشن دوستمون که تست کردم پینگم شد 100 و توی بتلفید 3 هم پینگ برام از 95 اومد!

[/SPOILER]

خدانکنه داش مسعود دروغ چیه ! فقط اگر یه عکس میذاشتی بیشتر به تایپک صفا میدادی :d تو همینطوریش هم پینگت عالیه . دیگه این جور سیستم ها رو واسه چی میخوای آخه !

qozmyox

کاربر سایت
Oct 29, 2010
1,661
qozmyox میدونم اینجایی و سکته کردی الحمد الله! :D :D

پرابلم نــــــــــــــــــوب پینگلِس یوزر؟ :D :D :D

من والا پینگ خودم بدون این چیزا همینطوریش پایین هست :D احتمالا شاید برای رفقا بگیرم :D ولییییی من نیازی به هزینه اضافی برای این چیزا ندارم . به هر حال LOLOOLLOOLLO

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
خدانکنه داش مسعود دروغ چیه ! فقط اگر یه عکس میذاشتی بیشتر به تایپک صفا میدادی :d تو همینطوریش هم پینگت عالیه . دیگه این جور سیستم ها رو واسه چی میخوای آخه !

تنبلی شد و هم کمی عجله داشتم چون پسر خالم اومده بود خونمون کارم داشت باید میرفتم.
والا پینگ منم الان خوب نیست و رفته روی 190 !! اما با این سرویس تقریبا میشه گفت پینگت با اروپا 2 رقمی میشه!
به این ترتیب از این به بعد کاربران ایرانی فقط به دنبال اینترنت ارزون باشن! همین! چون مشکل پینگ به سادگی حل میشه!

حالا که ما گرفتیم بیاره پایین قیمت رو مسعود جان؟!:(

یعنی هنوز تاپیک پست اولش خشک نشده رفتی سفارش هم دادی؟!
پسرچند ماهه به دنیا اومدی؟ چرا اینقدر عجله؟

من والا پینگ خودم بدون این چیزا همینطوریش پایین هست :D احتمالا شاید برای رفقا بگیرم :D ولییییی من نیازی به هزینه اضافی برای این چیزا ندارم . به هر حال LOLOOLLOOLLO

منکه میدونم سکته کردی از دلت خبر دارم! :D

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر