شبکه سراسری گیم سیستک (کاهش چند برابری پینگ تایم)

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Gargarak

کاربر سایت
Jul 27, 2013
109
آخه مشکل اینجاست که با اینکه پینگ من به ظاهر خوب و بی مشکل هست اما وقتی تو بازی و سرور های خارجی میرم تایم اوت میشه و پینگ میره بالا...واسه همین نیاز دارم تا تست کنم که آیا واقعا جواب گو هست یا نه ...چون این سرویس های ایران که اصلا ثبات نداره...واقعا به تست نیاز داره...به هر حال اگه واستون مقدور بود در آینده یه تست 1 روزه هم بزارین خیلی خوبه...اینطوری هم کسایی که میخوان تست میکنن و در صورت دیدن تفاوت حتما سرویس شما رو میخرن .

راستی اینم از تست پینگ من با اون IP ای که شما دادین:

به نظرت این سرویس تا چقدر میتونه واسه من مناسب باشه تو بازی ( مثلا دوتا 2 یا wow و کلا سرورهای بازی خارجی )

تقریبا پینگ شما با اروپا باید ۲ رقمی بشه

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
دوستان این سرویس رو می شه روی ps3 استفاده کرد؟!!

Gargarak

کاربر سایت
Jul 27, 2013
109
اگه کنسول قابلیت اتصال به l2tp , pptp‌داره جواب میده

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,440
نام
علی
آقا تو خریدش شک نکنید, من اون پینگو دیدین دیگه, رفتم تو بتل 3 پینگ 97 با سروره المان!!! ینی کف و خون قاطی کردم برادرا!!! رو Diablo 3 هم که بدترین سرورهای تاریخ بازیارو داره هم جواب داد, البته پینگ مثله بتل نشد ولی بازم میشد راحت بازی کنی!!! به شدت توصیه میشه.

parspn1

کاربر سایت
Apr 29, 2013
53
آخه مشکل اینجاست که با اینکه پینگ من به ظاهر خوب و بی مشکل هست اما وقتی تو بازی و سرور های خارجی میرم تایم اوت میشه و پینگ میره بالا...واسه همین نیاز دارم تا تست کنم که آیا واقعا جواب گو هست یا نه ...چون این سرویس های ایران که اصلا ثبات نداره...واقعا به تست نیاز داره...به هر حال اگه واستون مقدور بود در آینده یه تست 1 روزه هم بزارین خیلی خوبه...اینطوری هم کسایی که میخوان تست میکنن و در صورت دیدن تفاوت حتما سرویس شما رو میخرن .

راستی اینم از تست پینگ من با اون IP ای که شما دادین:

به نظرت این سرویس تا چقدر میتونه واسه من مناسب باشه تو بازی ( مثلا دوتا 2 یا wow و کلا سرورهای بازی خارجی )
دوست عزیز شما برو یه سرچ بزن تو گوگل و چیز پی ان ایرانی پیدا کن.پینگ رو به همین اندازه پایین میاره.فقط همشون محدودیت حجمی دارن.
منم اگه میدونستم مشتریش هست بدون شک میاوردم.اگه فقط 10 نفر پی ام بدن منم چون خودم لازم دارم میارم و با تقسیم قیمت همون سرور به تعداد کاربرا به همه ی دوستان میدم.

raow

کاربر سایت
May 23, 2012
151
نام
player
واسه من اصلا سایتش باز نمی شه

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
به عنوان یک بازنده زندگی در دنیای گیم من از این قیمت رازی نیستم . خودم داری به زور ماهی 60 70 تومن پول این نت مزخرف :d رو میدم دیگه نمیتونم اونقدر هم هزینه کنم واسه فقط 20 گیگ تو 6 ماه . 20 گیگ رو من توی 1 ماه مصرف میکنم (فقط گیم بدون دانلود) . آقا بیا یه صحبتی کنیم اگر میشه یه قراردادی ببندیم یه نکایندگی تو شیراز برات بگیرم (از طرف شرکت فراهوش) .

Gargarak

کاربر سایت
Jul 27, 2013
109
به عنوان یک بازنده زندگی در دنیای گیم من از این قیمت رازی نیستم . خودم داری به زور ماهی 60 70 تومن پول این نت مزخرف :d رو میدم دیگه نمیتونم اونقدر هم هزینه کنم واسه فقط 20 گیگ تو 6 ماه . 20 گیگ رو من توی 1 ماه مصرف میکنم (فقط گیم بدون دانلود) . آقا بیا یه صحبتی کنیم اگر میشه یه قراردادی ببندیم یه نکایندگی تو شیراز برات بگیرم (از طرف شرکت فراهوش) .

اگه ببینی بعدا میگی بیشتر از اینم ارزش داره
هزینه نگهداریش واسه ما بالاست
قراره واسه بازی انلاین استفاده شد دانلود نکنید بصرفه هم هست محدودیت زمانی هم که نداره

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
این سرویس سر کاری نیست بچه ها؟
من فقط میتونم 4.2.2.4 رو پینگ کنم همین! اونم 110 میده تقریبا! هیچ سایتی باز نمیشه! نکنه اینترانت باشه؟
دوستان تست کنن همگی لطفا.

مسعود سایتش که باز نمیشه . لینک و تغییر بده .

Horas_Norden

کاربر سایت
Apr 2, 2008
348
نام
محمد
اما اگه دانلود هم نکنیم بازم 5 گیگ واسه یه ماه خیلی کمه...الانم که بازی ها خیلی مصرف میکنن ( نمونش دوتا 2 ) ....به نظرم حجم رو بالاتر ببرین یا قیمت هارو یکم کاهش بدین بهتر هست ( به هر حال خودم که 5 گیگ واسم خیلی کمه...من دانلودم نکنم 20 گیگ رو مصرف دارم ماهی...چون اکثرا پی سی روشن هست و همین مرور سایت ها هم حجم مصرف میکنه ) .

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
ما این سیستم رو خیلی وقته راه اندازی کردیم و شرکت های سودجویی مثل اینا اومدن ایده مارو کپی کردن چند نفر از بچه های این فروم هم اکانت پیشم دارن
اولین چیزی که بهتون بگم اینه که سرور این شرکت پینگش با اروپا بالای 95 هست ولی مال مه تو رنج 80 هست
دما اینکه سرور اینا تو یک isp‌معمولیه ولی ماله ما تو بهترین دیتاسنتر ایرانه اونم دولتی

این سیستم رو به صورت حجمی هر 5 گیگ 20تومن در اختیار عموم قرار دادیم و برای گیلدهای ایرانی 15تومن بدون محدودیت زمانی

لینک سایتتون رو بده بریم ببینیم چه خبره .
خود شما چه کاره ای تو اون سرویسی که میگی ؟

- - -ویرایش - - -

Persian-Masoud تست کردن و نظرشون رو بیان کردن
دیگه قادر به دادن اکانت تست نیستم

قبول نیست . چون هیچ عکسی نذاشت !!!! به ما هم کاننکشن تست بده خوب !
من با مدیر PAP شاتل صحبت میکردم درباره پینگ ، به من گفت که تا یه جاهاییش دست مهندسی شبکه خودشونه و مابقی دست زیر ساخت و مخابراته . اون وقت میشه توضیح بدی که چه طوری پینگ شما اینقدر پایینه ؟ که PAP های غولی مثل شاتل و اسیاتک و پارس آنلاین نمیتونن پینگ پایین بدن !؟

- - -ویرایش - - -

برای اطلاعات بیشتر بیاید این ts حرف بزنیم
149.255.39.125

کی هست این TS !!!!! ؟
من که وصل کردم کلاً نت قطع شد :| :D
چطوری کار می‌کنه؟! :-/
پ.ن: من هم که هر موقع پست می‌دم میفته برای آخر صفحه :|

:))=)) تو چرا هر وقت تست میزنی کل اینترنتت قطع میشه ممد !! =))

parspn1

کاربر سایت
Apr 29, 2013
53
داداش من امکان داره چنین چیزی.خواستی بیا یاهو بهت بگم.
واسه ای دی pm بده

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
اما اگه دانلود هم نکنیم بازم 5 گیگ واسه یه ماه خیلی کمه...الانم که بازی ها خیلی مصرف میکنن ( نمونش دوتا 2 ) ....به نظرم حجم رو بالاتر ببرین یا قیمت هارو یکم کاهش بدین بهتر هست ( به هر حال خودم که 5 گیگ واسم خیلی کمه...من دانلودم نکنم 20 گیگ رو مصرف دارم ماهی...چون اکثرا پی سی روشن هست و همین مرور سایت ها هم حجم مصرف میکنه ) .

حتی اگر بازیهای سنگینی مثل کرایسیس و اجرا کنی ، با روزی 4 تا 6 ساعت بازی ، چیزی بین 150 تا 280 مگابایت مصرف میشه. 5 گیگ !!!!!!!!!!!!!!!!!!! به نظرم برای 1 ماه کافیه .

- - -ویرایش - - -

داداش من امکان داره چنین چیزی.خواستی بیا یاهو بهت بگم.
واسه ای دی pm بده

با کی داری صحبت میکنی شما ؟! با منی ؟ :|

parspn1

کاربر سایت
Apr 29, 2013
53
حتی اگر بازیهای سنگینی مثل کرایسیس و اجرا کنی ، با روزی 4 تا 6 ساعت بازی ، چیزی بین 150 تا 280 مگابایت مصرف میشه. 5 گیگ !!!!!!!!!!!!!!!!!!! به نظرم برای 1 ماه کافیه .

- - -ویرایش - - -

با کی داری صحبت میکنی شما ؟! با منی ؟ :|
بله با شمام.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر