شایعه شایعه: Project Beast بازی جدید From Software انحصاری برای PS4

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
بر اساس اطلاعات لیک شده در سایت 4chan، سونی و From Software در حال کار بر روی یک بازی انحصاری برای PS4 با اسم رمز Project Beast هستند.

77278707293255712499.jpg

چندین اسکرین شات از بازی لیک شده اند که به نظر می آیند از روی یک تریلر باشند.

با اینکه اسکرین شات ها واقعی به نظر می آیند، اما این هنوز یک شایعه است. با این حال احتمال دارد که در کنفرانس سونی در E3 بیشتر از این بازی بشنویم.

منبع

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,269
نام
امیر حسین
و هم اکنون استارت خوردن پروژه ی "لیک شدن بازی های کنفرانس E3 سونی" رو اعلام میکنیم! :bighug:

RPG باز که نیستم و با این خبر کاری ندارم! :d منتظر لیک شدن بقیه ی بازی ها میباشم! :bighug:

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
شدیداً واقعی میزنه :bighug: عجب اتمسفر خفنی داره , متاسفانه هیچکدوم از Souls ـــها رو بازی نکردم اما خب kiya انقدر از Demon's Souls تعریف میکرد همیشه در حسرتش خواهم ماند:d
سونی ژاپن + فِرام سافتوِیر + پی اس 4 = مادِر آو گاد :d
یه Co-op خوشگل هم تنگش بزنن لذت ببریم :d

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
خیلی خوشحالم، دلم میخواد از یه سری واژه ها و عکس های گیف برای ابراز خوشحالیم استفاده کنم ولی نمی کنم، فقط خوشحالم که From داره یه عنوان انحصاری برای ما میسازه، From همه بازیهاش قشنگ هستن ولی وقتی یه بازی انحصاری هستش بدون شک کیفیت بالاتری داره از هر لحاظ.(نه اینکه بازیهای مولتی پلتفرم با کیفیت نیستنا)

bezad

کاربر سایت
Mar 11, 2007
1,150
نام
بهزاد
شرمنده یک سوال میخواستم بدونم فرق بین Demon's Soul و Dark Soul چیه؟
من هیچ کدوم از بازیهاشون رو بازی نکردم ولی میخواستم دارک سول 2 رو بگیرم بازی کنم. فرقشون بیشتر توی چیه؟ میدونم 2 تاشون همش توشون باید مرد :d هر 2 سخت هستند و هر 2 هم تقریبا یک تم داستانی دارند ولی فرق بعدیشون چیه؟ داستانشون توی یک دنیا است؟ بعد این Demon ممکنه نسبت به Dark سینمایی تر باشه؟
در کل بعدش هم بگید میصرفه بعد از بازی کردن Dark Soul 2 برم Demon's Soul رو هم برای PS3 بگیرم یا نه؟ داستانش ناتموم تموم میشه؟
شرمنده انقدر سوال پرسیدم ولی واقعا خیلی برام گنگ بود :d

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
شرمنده یک سوال میخواستم بدونم فرق بین Demon's Soul و Dark Soul چیه؟
من هیچ کدوم از بازیهاشون رو بازی نکردم ولی میخواستم دارک سول 2 رو بگیرم بازی کنم. فرقشون بیشتر توی چیه؟ میدونم 2 تاشون همش توشون باید مرد :d هر 2 سخت هستند و هر 2 هم تقریبا یک تم داستانی دارند ولی فرق بعدیشون چیه؟ داستانشون توی یک دنیا است؟ بعد این Demon ممکنه نسبت به Dark سینمایی تر باشه؟
در کل بعدش هم بگید میصرفه بعد از بازی کردن Dark Soul 2 برم Demon's Soul رو هم برای PS3 بگیرم یا نه؟ داستانش ناتموم تموم میشه؟
شرمنده انقدر سوال پرسیدم ولی واقعا خیلی برام گنگ بود :d

خب ببین در واقع هیچ فرقی نیست، دلیل اینکه Dark Souls اسم بازی شد و نشد demon's Souls 2 این بود که IP متعلق به سونی بودش، دو تا بازی از لحاظ سبک و طراحی محیط و mood و اتمسفر کاملا شبیه به همدیگر هستند و هیچ فرقی ندارن، یه سری تفاوت های خیلی سطحی وجود دارن که اصلا ارزش به زبون آوردن هم نداره:d Dark Souls II به نسبت اون دو تای دیگه یکم آسونتر شده بود با وجود اینکه بازهم سخت بود، من به شخصه Demon's Souls رو بیشتر دوست داشتم چون ایده هاش خیلی نو تر و قشنگ تر بود و حالت آنلاین دوستداشتنی تری داشت(بهترین خوبیش این بود که به صورت ناتمام میتونستی ملت رو Invade کنی>:) )

Behrooz

کاربر سایت
Apr 14, 2006
3,009
من فکر کردم قضیه Demon's Souls 2 یه شوخیه، اما قضیه جدی جدی واقعی شد. :d فوق العادست این خبر.

پ.ن: همه رویاها رو بیارن بیرون، شاید E3 الکی الکی تایید بشه! مثلا Dino Crisis انحصاری PS4! :d

bezad

کاربر سایت
Mar 11, 2007
1,150
نام
بهزاد
خب ببین در واقع هیچ فرقی نیست، دلیل اینکه Dark Souls اسم بازی شد و نشد demon's Souls 2 این بود که IP متعلق به سونی بودش، دو تا بازی از لحاظ سبک و طراحی محیط و mood و اتمسفر کاملا شبیه به همدیگر هستند و هیچ فرقی ندارن، یه سری تفاوت های خیلی سطحی وجود دارن که اصلا ارزش به زبون آوردن هم نداره:d Dark Souls II به نسبت اون دو تای دیگه یکم آسونتر شده بود با وجود اینکه بازهم سخت بود، من به شخصه Demon's Souls رو بیشتر دوست داشتم چون ایده هاش خیلی نو تر و قشنگ تر بود و حالت آنلاین دوستداشتنی تری داشت(بهترین خوبیش این بود که به صورت ناتمام میتونستی ملت رو Invade کنی>:) )

در رابطه با داستان چی؟ تم داستانیش میدونم یکی هست ولی تغییر دیگه ای نداره؟
در کل اگر اون اولی رو بازی نکنم و شماره دومش بیاد چجوریه؟ مثل Dark Souls 2 ممکنه باشه که داستان 1 ربط خیلی زیادی به 2 نداره؟ یعنی داستان 1 جوری نیست که دقیقا ناتموم تموم بشه یا نه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر