شایعه شایعه:معرفی Uncharted 3 ?!!!

SEIKO-XXX

کاربر سایت
Oct 27, 2008
891
نام
kivanc tatli
درود

1270118890.jpg

با مراجعه به پروفایل David Lam مشاهده خواهید کرد که او در حال حاضر با شرکت Naughty Dog می باشد.

لازم به ذکر است دیوید به عنوان Animator بر روی انیمیشن عناوین متعددی مانند Uncharted 2 و Halo:ODST کار کرده است و هم اکنون نیز مطابق پروفایلش او در حال همکاری با شرکت ND می باشد که احتمال به وقوع پیوستن Announce عنوان Uncharted 3 را بیشتر از قبل می کند .

حال این سوال مطرح می شود که: ایا سونی در کنفرانس E3 عنوان Uncharted 3 را معرفی خواهد کرد؟!

منبع

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
امید وارم بازی جدید باشه تا U3 بعد از اون اگه خواستن U3 بسازن اشکالی نداره اما خیلی دیگه آنچارتد آنچاتد میشه گوریلا بازی جدید بسازه.

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
ممنون بابت خبر .

----------------------

به هر حال این عنوان منتشر خواهد شد ! دیر و زود داره سوخت و ساز نداره !:biggrin1: ولی فکر نکنم نسخه ی سوم رو به این زودی ها معرفی بکنن !

Sea Of Dreams

کاربر سایت
Jul 1, 2008
383
نام
Arman
نه فکر نکنم حقیقت داشته باشه حداقل باید روی بخش داستانی بازی خیلی فکر کنند دوباره نمیشه که ناتان میخواد گنجای فلان یارو پیدا کنه یکسری دزد و قاچاقجی هم دنبال همون گنح میگردن و قاعدتا باید از موتور جدیدی استفاده کنه البته موتور قبلی هم از همه نظر عالی بود

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
احتمالا Uncharted بودن این عنوان رو از Un اول کلمه Unannounced گرفتن دوستان :D
به نظر من یه بازی جدید باشه،بهتر از اینه که Uncharted 3 باشه.
مطمئنا اگه فاصله بین شماره 2 و 3 باشه خیلی بهتره،حداقل برای فروش بازی :smile:

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
راست میگی شاید اصلا Crash یا Jak Dexter باشه یا شایدم یک بازی جدید! البته با توجه به سابقه طرف گفته
Crash که دیگه مال ND نیست، IP صاحابش ACti فکر میکنم(درست یادم نیست)!ولی گفته بودن J D ره خوبه که بصورت کنسولی نسل جدید هم ببینند
اون بعید نیست

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
امیدوارم یه چیزی از U3 نشون بدن :love: حالا مگه uncharted 3 رو بیان نشون بدن, قراره بگن همین امسال عرضه میشه ؟ ممکنه یه دموی کوچیک ازش نشون بدن و بگن همچین چیزی در دست ساخته ! مثل خیلیای دیگه (killzone 2 تو 2005 و alan wake تو 2006 ,البته به موتور بازی و این جور چیزا اصلا کاری ندارم کلا گفتم)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر