شایعه شايعه:سم فيشر لال ميشود!!!

MANIX

کاربر سایت
May 18, 2007
2,500
نام
حميدرضا
يك شايعه وحشتناك......
Michael Ironside كه به جاي سم فيشر در سري بازيهاي splinter cell صدا گذاري كرده بود .شايعه شده كه قرار است يوبي را ترك كند .
دلايل هنوز مشخص نيست مثل اينكه سره پول و حقوق بوده و اينكه فشار كاري بسيار سخت بوده در كل اگر صدا گذاري اين بازي شخصي به غير از او باشد سم فيشر همانند دكتر فريمن سكوت اختيار كند بهتره.

نشد اين يوبي splinter cell بسازه بدون دردسر.

منبع:http://www.xbox360fanboy.com/2008/0...linter-cell-axed-due-to-ego-and-cash-demands/

sam_dante

کاربر سایت
May 6, 2007
368
نام
Mohsen
خدا وکیلی وقتی عنوان خبر رو خوندم کامل فهمدیم که صداگذار نیست.
واین مطمئناً سونی یا طرفدارای کوجیما این یارو رو حمایت کردن.
(حالا نیاید بگید که نه MGS4 بهتره) اصلاً بهتره باشه. فقط بحث رو تو این تاپیک نکشید.

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
خدا وکیلی وقتی عنوان خبر رو خوندم کامل فهمدیم که صداگذار نیست.
واین مطمئناً سونی یا طرفدارای کوجیما این یارو رو حمایت کردن.
(حالا نیاید بگید که نه MGS4 بهتره) اصلاً بهتره باشه. فقط بحث رو تو این تاپیک نکشید.
292.gif

چه ربطی داره الان ؟
دستت درد نکنه واقعا با این استدلال گرانبهای شما، ما ربط گودرز با شقایق رو هم فهمیدیم

sam_dante

کاربر سایت
May 6, 2007
368
نام
Mohsen
چه ربطی داره الان ؟
دستت درد نکنه واقعا با این استدلال گرانبهای شما، ما ربط گودرز با شقایق رو هم فهمیدیم.

بهتر بود یک فکر کنم هم به اوّل جملم اضافه می کردم.:cheesygri
چراکه نه؟ آخه چرا یارو باید تو این قسمت که شایعه ی تا حدودی راست که میگن این آخرین Sc هست ول کنه بره؟ اینا مطمئن باش شده کل استدیو رو بدن به طرف برش میگردونن. حتماً این یارو از یک جایی تغذیه می شده که ول کرده رفته تا با انتشار یک بازیه مزخرف خاطره ی بدی رو تو ذهن مردم بزارن.

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
بابا حالا چه خبرتونه.اين نشد يكي ديگه تازه شما از كجا ميدونيد شايد حتي يك صدا بهتر از اون اولي هم بذارن روش.:biggrin1:(دوبلرهاي ايراني هم صداشون بد نيستا!:biggrin1:)

Modern Samurai

کاربر سایت
Aug 31, 2007
1,333
نام
نوین
بابا حالا چه خبرتونه.اين نشد يكي ديگه تازه شما از كجا ميدونيد شايد حتي يك صدا بهتر از اون اولي هم بذارن روش.:biggrin1:(دوبلرهاي ايراني هم صداشون بد نيستا!:biggrin1:)

وقتی یه نفر 6 سال صدای شخصیت محبوبشو بشنوه و بعد یه دفعه بگن عوض میشه خوب حال آدم گرفته میشه دیگه.:((
البته همانطور که MANIX گفت شایعه ای بیش نست.

stop the game

کاربر سایت
Nov 24, 2006
411
نام
عماد
انشالا که شایعه ای بیش نیست همونطور که گفتی
بیشتر شخصیت سم فسشر رو برای اون صدای خشکش دوست دارم :love:
آقا ببخشید میپرسم ولی کی میاد؟؟؟
احتمالا اواخر 2008 یا اوایل 2009

KINDMAN

کاربر سایت
Sep 16, 2007
758
نام
Autumn Man
احتمال قوی شایعه هستش.من صدای مایکل ایرنساید رو از قبل از سری SC میپرستیدم.ضمن اینکه چهره جالبی هم داره و این اخری ها هم که در C&C3 جالب بازی کرده بود!(الان نگید گودرز به شقایق چه ربطی داشت! من از فن بویهای ایرنساید هستم.عین مایکل مدسن و JEAN RENO و غیره!)
امیدوارم که همچنان این بازیگر/دوبلور خفن به همکاریش با یوبی ادامه بده.......

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
اين حرف در عين خيلي ببخشيد مزخرفي است.
هر كسي خوب ميدونه كه اين ها قرار داد امضا مي كنند و كشكي نيست و UbiSoft كه فكر ساخت 5 نسخه رو كرده مطمئنا تو فكر امضاي قرار داد هم بوده و بعدش هم UbiSoft اينقدر ديوانه نيست كه براي چند دلار اين ور اون ور گند بزنه به چندين ميليارد دلار هزينه و سوما اگه سوني بخواد پول بده مياد SC از انحصاري در مياره تا اين كه بياد پول بده گوينده بيخيال بازي بشه.
تر خدا فيلسوفي كار كنيد :biggrin1:

Only PS3

کاربر سایت
Sep 10, 2008
2,022
نام
Milad
من فكر نكنم كه UBI بخواد اين كارو بكنه چون براش گرون تموم مي شه اگه اين آخرين SPLINTER CELL باشه:(( خدارو شكر بخاطره سبكش خز نشده و كساي كه اونو بازي مي كنند مي دونند كه دارن چه بازي محشري بازي مي كنند خدا كنه خمه چيز درست پيش بره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر