شاتل تقدیم میکند: ارائه سرویس 6 و 8 مگابیت برای اولین بار در ایران به کاربران خانگی!!

GT5

کاربر سایت
Nov 4, 2010
821
نام
امين
دوستان فقط سیم مسی نیستا
سرویس های بیسیم هم داریم
کلا سیم مسی باید نسلش کنده بشه بره
میونه مناسبی با سیم ندارم:d

amingp

کاربر سایت
Feb 27, 2010
138
دوستان فقط سیم مسی نیستا
سرویس های بیسیم هم داریم
کلا سیم مسی باید نسلش کنده بشه بره
میونه مناسبی با سیم ندارم:d

بهترین کیفیت (چه پهنای باند/ چه پینگ) و ارتباط مطمئن را با ارتباط سیمی می شه داشت. وایمکس هم که دورانش سر اومده با نسل چهار که البته اینجا که نداریم.

GT5

کاربر سایت
Nov 4, 2010
821
نام
امين
بهترین کیفیت (چه پهنای باند/ چه پینگ) و ارتباط مطمئن را با ارتباط سیمی می شه داشت. وایمکس هم که دورانش سر اومده با نسل چهار که البته اینجا که نداریم.
من که نگفتم ارتباط سیمی بده
گفتم سیم مسی بده(فکر نکنم فیبر نوری توی دسته سیم های مسی تقسیم بندی بشه)
الان ارتباط بی سیم امن نیست یعنی؟
ارتباط بی سیم هم منظورم "وایرلس" هست،نه وایمکس
همچنین فکر نکنم وایرلس با پهنای باند و پینگ مشکلی داشته باشه...

*ANOSHIRVAN*

کاربر سایت
Jun 22, 2013
440
نام
ANOSHIRVAN
من اصلا به شاتل اعتمادی ندارم اینترنت 128 میگرفتم ازش سرعت دانلودش مثل ضربان قلب پایین بالا میرفت از 30 شروع میکرد تا برسه به 5 واقا مسخره بود دیگه نزدیک 3 ساله انداختمش رفته ...

amingp

کاربر سایت
Feb 27, 2010
138
من که نگفتم ارتباط سیمی بده
گفتم سیم مسی بده(فکر نکنم فیبر نوری توی دسته سیم های مسی تقسیم بندی بشه)
الان ارتباط بی سیم امن نیست یعنی؟
ارتباط بی سیم هم منظورم "وایرلس" هست،نه وایمکس
همچنین فکر نکنم وایرلس با پهنای باند و پینگ مشکلی داشته باشه...

به خاطر میونتون با سیم گفتم من با بیسیم میونه جالبی ندارم یعنی زیاد اذیتم کرده ولی استفاده می کنم چون نیاز دارم و راحته. (مشکل پهنای باند، تداخل کانال با وایرلس های مجاور و ... در شبکه "داخلی" دارم.) برای انتقال ویدیو های با بیت ریت بالا هم باید منتظر فراگیر شدن استاندار جدید 802.11ad یا همون WiGig باشم. والبته اضافه کنم برای سرعت های 8 مگ حتی بالاتر اینترنت مشکل ایجاد نمی کنه.

البته پینگ در ارتباط سیمی بهتره و ارتباط پایدارتره و بیشتر قابل اعتماده. وایرلس به شرایط (نوع استاندارد، فرکانس، فاصله، موانع، تداخل کانال ، ثابت یا در حرکت بودن و ...) بستگی داره ولی ارتباط را آسون کرده :)

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
محدودیت و قیمت و این چیزا در در الویت های بعدیه ، ما به هر حال هرجوری باشه دانلودمون رو داریم ، استریم رو میبینیم با قند شکن تو سایت های قند شده میریم ولی خداییش پینگ رو هیچ کاری نمیشه کرد . همه مشکل گیمر جماعت در حال حاضر پینگه . این لعنتی درست بشه به هرچیزی دیگه ای ارجحیت داره

m2relax

کاربر سایت
Jun 25, 2011
1,316
نام
Morteza
دوستانی که هی غر غر میکنید و این مسعود بیچاره رو انداختین گوشه ی رینگ رو هی لگد مال میکنین!!:d بابا صبر داشته باشین تازه اولشه وقتی رقابت بیافته بین شرکت ها واسه سرویس دادن و منحصر به یک شرکت خاص نباشه سرویس پر سرعت اون وقت میبینید که میان در خونه التماس میکنن واسه اینکه سرویس بگیرید با قیمت ارزان! کلا حکایت ما جماعت ایرانی اینه که وقتی یه نقطه ی عطفی میخواد حاصل بشه تا وضع یه کم بهتر بشه هی میاییم و موج منفی میدیم:| این دوستانی که میگن تغییری در وضعیت نت حاصل نیمشه و همش دروغه لیاقتشون همین نت زغالی هست که 8 سال تکون نخورده! چون تا زمانی که ما خودمون از یه حرکت مثبت و بهبود وضعیت نت حمایت نکنیم دیگران دلشان به حال ما نمیسوزه.( مسعود حالا یه نفسی بکش:d)

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
دوستان از کجا میشه فهمید خط تلفن خونه سیم مسی ـیه یا فیبر نوری !؟

از هیج جا ! مگر اینکه زمین و بکنی :d ولی تهران + ( فکر کنم ) یکی 2 تا از شهرای بزرگ دیگه کاملا فیبر نوری هستن . پارس آنلاین هم داره منطقه انحصاری برای خودش تو بعضی شهرها درست میکنه . به این صورت که مثلا شهر X فیبر نوری نداره @پ! پارس آنلاین میره اونجا و چند میلیارد هزینه فیبر نوری میکنه و کاملا بخشی از منطقه اون شهر رو به صورت انحصاری تو دست خودش میگیره !

همین الان تو یکی 2 تا از شهرهای شمالی داره این اتفاق می افته .

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,545
نام
کورش
تحلیلت از ریشه منو نابود کرد :d ایران تو اروپا به صورت مستقیم Gateway داره !!! پروژه EPEG هم که داره اجرا میشه و ایران به نوعی دروازه ورودی اینترنت پرسرعت برای کشورهای مختلف میشه . اون وقت کشورهای دیگه هم از ایران پهنای باند میخرن !

محدود کردن پهنای باند به خاطر حمله سایبری با شرایط فعلی ایران کاملا طبیعیه . تو خارج چون اینترانت دارن و همشون از قبل شبکه اینترنت ملی و زیر ساخت مستحکم برای اینترنت طراحی کردن ، موقع حمله سایبری ، میتونن سریع با قطع کردن شبکه جلوی حمله رو بگیرن . اما تو ایران قضیه 360 درجه ( فعلا ) متفاوته و برای همین مجبور میشن پورت ها رو محدود کنن که دودش تو چشم کاربرا میره . اما با شبکه اینترنت ملی این مشکلات حل میشه + اینکه فیلت-رینگ هدفمند میشه و مسیرهای trace تو شبکه به 3 یا 2 میره .

مثلا شما اگه الان دستور trace بزنی تو cmd با 15 مسیر روبرو میشی که نشون دهنده *****ی-نگ هست . در صورتی که استانداردش تو دنیا بین 2 تا 3 تاست که با شبکه ملی اینترانت خیلی از این مشکلات افت سرعت و فیلت-رینگ و ... از بین میره و یه جورایی میشیم مثل کشورهای برتر دنیا تو زمینه اینترنت .

من الان بعد خوندن پست شما واقعا موندم باید جواب بدم یا بیخیال بشم. البته بارها در مورد ریز این مسائل صحبت شده و کسانی که باید میفهمیدن فهمیدن چی به چیه

بنابر این هر کس دوست داره که قبول کنه که:
محدود کردن پهنای باند طبیعیه
تو خارج همه کشور ها اینترانت و شبکه ملی دارن که باعث میشه وقتی بهشون حمله شد مشکلی نداشته باشند
کل دنیا توانش رو گذاشته که به ایران حمله سایبری بکنه
بخاطر حمله سایبری پورت ها محدود میشن
با شبکه ملی این مشکلات حل میشه
فلان چیز هدفمند میشه ( انگار اصلا خوبه که هدفمندش هم خوب باشه)
تعداد خطوط تریس اگه 15 تا باشه نشونه هیل ترینگه و استانداردش در دنیا 2 3 تاست
با شبکه ملی اینترانت میشیم جزو کشور های برتر دنیا در زمینه اینترنت
و ....
هر کس دوست داره اینها رو قبول کنه اختیارش دست خودشه. واقعا دیگه حوصله ای برای بحث در مورد اطلاعاتی که 99.9 % غلطه نمونده.

ولی اگه کسی دنبال اطلاعات درست و علمیه میتونه خودش یه تریس بگیره ببینه پینگ دقیقا بعد کدوم ای پی شدیدا بالا میره اونوقت خودش میفهمه 15 خط بودن دلیله بالا رفتن پینگه یا برادران عزیزی که پشت اون ای پی نشستن.

دوستانی هم که معتقدن 1 سال صبر کنیم وضع نت خوب میشه فقط میتونم بگم باش تا صبح دولتت بدمد. قراره بعد یک سال یه معجزه فکری و تحول در اقایون اتفاق بیافته که اینترنت رو چیز خوبی بدونن و شیرش رو باز کنن.

هر کس هم که معتقده الان بستر بالا بردن سرعت از 128 KB به چند MB ( زیر 20 )فعلا وجود نداره وگرنه اقایان که خودشون مشکلی ندارن و حتما نت خوب و سریع رو میدادن میتونه بشینه منتظر بستر مناسب بشه و دعا به جان عزیزان بکنه که خودشون مشکلی نداشتن که نت خوب بدن فقط بستر فنیش نیست.

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
من الان بعد خوندن پست شما واقعا موندم باید جواب بدم یا بیخیال بشم. البته بارها در مورد ریز این مسائل صحبت شده و کسانی که باید میفهمیدن فهمیدن چی به چیه

بنابر این هر کس دوست داره که قبول کنه که:
محدود کردن پهنای باند طبیعیه
تو خارج همه کشور ها اینترانت و شبکه ملی دارن که باعث میشه وقتی بهشون حمله شد مشکلی نداشته باشند
کل دنیا توانش رو گذاشته که به ایران حمله سایبری بکنه
بخاطر حمله سایبری پورت ها محدود میشن
با شبکه ملی این مشکلات حل میشه
فلان چیز هدفمند میشه ( انگار اصلا خوبه که هدفمندش هم خوب باشه)
تعداد خطوط تریس اگه 15 تا باشه نشونه هیل ترینگه و استانداردش در دنیا 2 3 تاست
با شبکه ملی اینترانت میشیم جزو کشور های برتر دنیا در زمینه اینترنت
و ....
هر کس دوست داره اینها رو قبول کنه اختیارش دست خودشه. واقعا دیگه حوصله ای برای بحث در مورد اطلاعاتی که 99.9 % غلطه نمونده.

ولی اگه کسی دنبال اطلاعات درست و علمیه میتونه خودش یه تریس بگیره ببینه پینگ دقیقا بعد کدوم ای پی شدیدا بالا میره اونوقت خودش میفهمه 15 خط بودن دلیله بالا رفتن پینگه یا برادران عزیزی که پشت اون ای پی نشستن.

دوستانی هم که معتقدن 1 سال صبر کنیم وضع نت خوب میشه فقط میتونم بگم باش تا صبح دولتت بدمد. قراره بعد یک سال یه معجزه فکری و تحول در اقایون اتفاق بیافته که اینترنت رو چیز خوبی بدونن و شیرش رو باز کنن.

هر کس هم که معتقده الان بستر بالا بردن سرعت از 128 KB به چند MB ( زیر 20 )فعلا وجود نداره وگرنه اقایان که خودشون مشکلی ندارن و حتما نت خوب و سریع رو میدادن میتونه بشینه منتظر بستر مناسب بشه و دعا به جان عزیزان بکنه که خودشون مشکلی نداشتن که نت خوب بدن فقط بستر فنیش نیست.

یعنی معتقدی 99% حرف های من اشتباست ؟!!!! چه جوری به این نتجیه رسیدی ؟ خوشحال میشم اگه چیزی بلدی به ما هم یاد بدی .

فکر کردی شبکه اینترانت ملی برای چیه ؟
( یکی از دلایلش دفع حملات سایبریه )
فکر کردی تو خارج همه کشور ها اینترانت و شبکه ملی ندارن ؟!!!!! ( اگر ندارن پس چه طوری میتونن سرعت بالای 20 مگ ارائده بدن ؟ نگو که چون پهنای باندشون بالاست و فیبر نوری دارن و ..... به همین دلیل میتوننن !!!! )
فک کردی برای چی پورت ها محدود میشه ؟ ( به غیر برخی دلایل سیاسی ، دلیل غیر از حمله سایبری هست ؟ )
مهمتر اینکه فکر میکنی هیچ حمله سایبری رو ایران نیست ؟! ( پس بودجه ای که کنگره آمریکا رسما برای جنگ سایبری با ایران و روسیه و ... تصویب کرد و رسما هم اعلام کردن چی بود ؟! )

چند ماهی میشه که دوستان مخابرات و نماینده ( PAP ) ها با نخابرات دارن رو قضیه برداشتن فیل=ترینگ بحث میکنن تا به بهترین نتیجه برسن و این مورد به صورت قطعی از اواخر شهریور شروع میشه . ضمن اینکه من نگفتم اگر مخابرات فیلت=رینگ و برداره 100% مسیر trace به 2 یا 3 کاهش پیدا میکنه . من گفتم استاندارد مسیر trace تو دنیا بین 2 تا 3 هست و باید به اینجا برسن ( مخابرات و زیر ساخت ) .

اون IP و برادرانی هم که میگی با این موضوع و هدفمند کردن فیلت=رینگ از بین میره . اما ...... برنامه دیگه ای دارن تا بتونن همچنان ملت و کنترل کنن . یه جورایی میخوان یه باگ تو شبکه ایجاد کنن که به صورت مستقیم میتونن هر کاربری رو کنترل کنن . تو اکثر شبکه های اینترنتی بزرگ دنیا عهم از روش همین باگ برای کنترل کردن استفاده میشه .

در آخر هم اضافه کنم که اگر دوست داری میتونی خوشبین باشی و حداقل 1 سال صبر کنی و اگر هم دوست نداری ، میتونی بدبین باشی . شما حتی نمیدونی PAP ها پهنای باندشون رو از کجا و به چه قیمتی تهیه میکنن !!! اون وقت مستقیم میگی تمام حرف های من غلطه !!!!!!!!!

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,545
نام
کورش
یعنی معتقدی 99% حرف های من اشتباست ؟!!!! چه جوری به این نتجیه رسیدی ؟ خوشحال میشم اگه چیزی بلدی به ما هم یاد بدی .

فکر کردی شبکه اینترانت ملی برای چیه ؟
( یکی از دلایلش دفع حملات سایبریه )
فکر کردی تو خارج همه کشور ها اینترانت و شبکه ملی ندارن ؟!!!!! ( اگر ندارن پس چه طوری میتونن سرعت بالای 20 مگ ارائده بدن ؟ نگو که چون پهنای باندشون بالاست و فیبر نوری دارن و ..... به همین دلیل میتوننن !!!! )
فک کردی برای چی پورت ها محدود میشه ؟ ( به غیر برخی دلایل سیاسی ، دلیل غیر از حمله سایبری هست ؟ )
مهمتر اینکه فکر میکنی هیچ حمله سایبری رو ایران نیست ؟! ( پس بودجه ای که کنگره آمریکا رسما برای جنگ سایبری با ایران و روسیه و ... تصویب کرد و رسما هم اعلام کردن چی بود ؟! )

چند ماهی میشه که دوستان مخابرات و نماینده ( PAP ) ها با نخابرات دارن رو قضیه برداشتن فیل=ترینگ بحث میکنن تا به بهترین نتیجه برسن و این مورد به صورت قطعی از اواخر شهریور شروع میشه . ضمن اینکه من نگفتم اگر مخابرات فیلت=رینگ و برداره 100% مسیر trace به 2 یا 3 کاهش پیدا میکنه . من گفتم استاندارد مسیر trace تو دنیا بین 2 تا 3 هست و باید به اینجا برسن ( مخابرات و زیر ساخت ) .

اون IP و برادرانی هم که میگی با این موضوع و هدفمند کردن فیلت=رینگ از بین میره . اما ...... برنامه دیگه ای دارن تا بتونن همچنان ملت و کنترل کنن . یه جورایی میخوان یه باگ تو شبکه ایجاد کنن که به صورت مستقیم میتونن هر کاربری رو کنترل کنن . تو اکثر شبکه های اینترنتی بزرگ دنیا عهم از روش همین باگ برای کنترل کردن استفاده میشه .

در آخر هم اضافه کنم که اگر دوست داری میتونی خوشبین باشی و حداقل 1 سال صبر کنی و اگر هم دوست نداری ، میتونی بدبین باشی . شما حتی نمیدونی PAP ها پهنای باندشون رو از کجا و به چه قیمتی تهیه میکنن !!! اون وقت مستقیم میگی تمام حرف های من غلطه !!!!!!!!!

قبلا در همین بازیسنتر عادت داشتیم هر کاربری که ندونسته و از سر بی اطلاعی, اطلاعات غلط به ملت بده و بعد روی حرفش پافشاری کنه رو بن کنیم. نمیدونم شاید دوباره برگردیم به همون روش قبلی. فعلا جواب مختصر برای نوشته شما میدم ولی حوصله بحث با شما رو ندارم مخصوصا که من نمیدونم PAP ها از کجا پهنای باند رو میگیرن و فقط شما میدونیLOL
فکر کردی شبکه اینترانت ملی برای چیه ؟ ( یکی از دلایلش دفع حملات سایبریه )
شبکه اینترانت فقط برای محدود کردن کاربرهاست. حمله سایبری علیه کشور معنی نداره. حمله بر علیه سایتهاست نه کشور ها. علیه کشور ها جاسوسی انجام میشه نه حمله چون نمیشه این جمله رو که اینترنت ایران هدف حمله سایبری قرار گرفت رو معنی کردن و این جمله کاملا بی معنیه. دفع حملات سایبری هم بر علیه سایتها در همه جای دنیا به عهده صاحبان سایتها و شرکتهاست نه دولت.

خیر ندارن شبکه اینترانتی که کل کشور رو در بر بگیره فقط در چند کشور هست مثل کره شمالی و چین. اینترانت امریکا؟ اینترانت کانادا؟ اینترانت انگلستان؟ ارائه سرعت بالا ربطی به داشتن اینترانت نداره. فقط کافیه دست شرکتهای بازگذاشته بشه و رقابت خودش باعث بالا رفتن کیفیت و سرعت ارائه نت میشه. اینترانت در کشور های ازاد فقط بصورت شبکه های محلی مثل داخل شرکتها و سازمانها و مدارس وجود داره نه کل کشور.
حمله سایبری داستانیه که ادمهای بیسواد رو مشغول خودش میکنه. بزرگترین حمله اینترنتی دنیا که تا بحال اتفاق افتاده علیه سرورهای یک شرکت بوده نه علیه یک کشور. چیزی بنام حمله به اینترنت یک کشور وجود خارجی و معنی و مفهوم نداره. به سرور میشه حمله کرد نه به کل اینترنت یک کشور. دلیل محدود شدن پورتها اینه که برادران یک سری کوسه دست اموز و لنگر کشتی هوشمند درست کردن که بر اساس تقویم ایران کار میکنن و میدون کی به کابلها حمله کنند و ...
طراحی باگ ؟؟؟ طراحی باگ ؟؟؟؟؟ واقعا ممنون من نمیدونستم باگ رو میشه طراحی کرد. دیگه بدون شرح. باش تا فیلتــــــــریـــــنگ رو بردارن.

اره همونطور که گفتم فقط شما میدونی PAP ها از کجا پهنای باند رو به چه قیمتی میگیرن. بهرحال کل پست برای کسانی بود که دنبال واقعیت هستند نه بحث با شما چون حوصله کش دادنش رو ندارم.

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
قبلا در همین بازیسنتر عادت داشتیم هر کاربری که ندونسته و از سر بی اطلاعی, اطلاعات غلط به ملت بده و بعد روی حرفش پافشاری کنه رو بن کنیم. نمیدونم شاید دوباره برگردیم به همون روش قبلی. فعلا جواب مختصر برای نوشته شما میدم ولی حوصله بحث با شما رو ندارم مخصوصا که من نمیدونم PAP ها از کجا پهنای باند رو میگیرن و فقط شما میدونیLOL

شبکه اینترانت فقط برای محدود کردن کاربرهاست. حمله سایبری علیه کشور معنی نداره. حمله بر علیه سایتهاست نه کشور ها. علیه کشور ها جاسوسی انجام میشه نه حمله چون نمیشه این جمله رو که اینترنت ایران هدف حمله سایبری قرار گرفت رو معنی کردن و این جمله کاملا بی معنیه. دفع حملات سایبری هم بر علیه سایتها در همه جای دنیا به عهده صاحبان سایتها و شرکتهاست نه دولت.

خیر ندارن شبکه اینترانتی که کل کشور رو در بر بگیره فقط در چند کشور هست مثل کره شمالی و چین. اینترانت امریکا؟ اینترانت کانادا؟ اینترانت انگلستان؟ ارائه سرعت بالا ربطی به داشتن اینترانت نداره. فقط کافیه دست شرکتهای بازگذاشته بشه و رقابت خودش باعث بالا رفتن کیفیت و سرعت ارائه نت میشه. اینترانت در کشور های ازاد فقط بصورت شبکه های محلی مثل داخل شرکتها و سازمانها و مدارس وجود داره نه کل کشور.

حمله سایبری داستانیه که ادمهای بیسواد رو مشغول خودش میکنه. بزرگترین حمله اینترنتی دنیا که تا بحال اتفاق افتاده علیه سرورهای یک شرکت بوده نه علیه یک کشور. چیزی بنام حمله به اینترنت یک کشور وجود خارجی و معنی و مفهوم نداره. به سرور میشه حمله کرد نه به کل اینترنت یک کشور. دلیل محدود شدن پورتها اینه که برادران یک سری کوسه دست اموز و لنگر کشتی هوشمند درست کردن که بر اساس تقویم ایران کار میکنن و میدون کی به کابلها حمله کنند و ...

طراحی باگ ؟؟؟ طراحی باگ ؟؟؟؟؟ واقعا ممنون من نمیدونستم باگ رو میشه طراحی کرد. دیگه بدون شرح. باش تا فیلتــــــــریـــــنگ رو بردارن.

اره همونطور که گفتم فقط شما میدونی PAP ها از کجا پهنای باند رو به چه قیمتی میگیرن. بهرحال کل پست برای کسانی بود که دنبال واقعیت هستند نه بحث با شما چون حوصله کش دادنش رو ندارم.

جالبه فقط میگی حوصله بحث کش دادن ندارم در صورتی که اطلاعات و حرف های خودت هم غیر موثق کاملا بدون مدرکه .
قبلا در همین بازیسنتر عادت داشتیم هر کاربری که ندونسته و از سر بی اطلاعی, اطلاعات غلط به ملت بده و بعد روی حرفش پافشاری کنه رو بن کنیم
اصلا خوب نیست وقتی مدیری با کاربری صحبت میکنه ، حتی اگر حرف های اون کاربر اشتباست ، بیاد و اسم بن کردن و پاک کردن پست و ... رو بیاره !!! من اگر کسی حرف منطقی بزنه 100% قبول میکنم ! حلاا میرسیم به حرف های مثلا منطقی شما !

این چیزیه که شما فکر میکنی ! کره جنوبی میتونه اینرتنت پرسرعت بده چون اینترانت ملی داره . بریا اینکه بتونن سرعت بسیار بالایی بدن باید اینترانت کنن . خارج از ایران ملت آپلودهای 200GB دارن !!! فک کردی با سرعت و پهنای باند به قول شما رقابتی به اینجا رسیدن ؟! ( اصلا منظورم روش های انتقال فایل FTP و... نیست ) . حمله سایری علیه یه کشور فک کنم یه اصطلاح باشه که به صورت عامیانه ازش استفاده میشه . وگرنه حرف شما درسته . اما زمانی که پای سایت ها و مراکز مهم و شبکه های مهم برق و ... میاد وسط ، دخالت دولت هم اجتناب ناپذیره .
خوشحال میشم ثابت کنی .

نمیدونم شما چه طوری به این قضایا نگاه میکنی . اما به دلایل سیاسی همیشه ایران زیر حملات سایبریه ( به قول شما سرور ها و مراکز مهم دولتی و صنعتی ) .

شاید مفهوم و بد رسوندم. مخابرات قراره باگی ایجاد کنه تا بتونه به هدفش برسه .
اره همونطور که گفتم فقط شما میدونی PAP ها از کجا پهنای باند رو به چه قیمتی میگیرن. بهرحال کل پست برای کسانی بود که دنبال واقعیت هستند نه بحث با شما چون حوصله کش دادنش رو ندارم
تا جایی که من متوجه شدم هنوز واقعیت ها مشخص نشده ! امیدوارم بتونی حداقل چیزیایی که میگید رو اثبات کنید ! مهمتر اینکه خیلی خیلی خوشحال میشم اگه برای روشن شذن واقعیت برای کاربرای دیگه بگی PAP ها پهنای باندشون و از کی و از کدوم شرکت و با چه قیمتی میخرن و بعد چه جوری به ملت میندازن .

من اصلا ادعایی ندارم . اما خوشحال میشم اگر کسی بیشتر بلده به منم یاد بده .

.:Frantic:.

کاربر سایت
Aug 29, 2007
1,578
نام
AmirHosein
HosseinBrusli

من منکر حرف هایی که میزنی نمیشم ولی بنظرم کورش میخواد بگه اون دیدی که نسبت به اینترنت تو ایران وجود داره تا زمانیکه عوض نشه نمیشه انتظار اینترنت بهتری داشت. بقیش تو حاشیه قرار میگیره.
حمله ی سایبری به قول شما ، حرف دیروز یا امروز نیست و امریکا هم فردا قرار نیست که از بین بره پس با محدود کردن پورت ها برای جلوگیری از این حملاتی که شما میگی ، بیشتر کاربران داخلی ضربه میخورن نه بقیه.
اینترانت خوبه ولی نه در حد کشور. کارایی اینترانت بیشتر بین سازمانی هست تا اینکه بخواد کل کشور رو در بر بگیره. در واقع بستری هست برای تبادل اطلاعات در داخل کشور ولی بدرد ازتباطات جهانی نمیخوره. به همین دلیل اینکه میگی کره ی جنوبی اینترانت داره صحیح نیست. ممکنه داشته باشه ولی بستر کلی ارتباط همین اینترنت هست.
در کل که من با حرف کورش موافقم. اینکه میگه " مگه اینکه یه اتفاقی بیوفته تا آقایون اینترنت رو یه چیز خوب بدونن و شیرش رو باز کنن " درسته. فکر نمیکنم با امشب خوابیدن و صبح بیدار شدن این اتفاق بیوفته.

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
HosseinBrusli

من منکر حرف هایی که میزنی نمیشم ولی بنظرم کورش میخواد بگه اون دیدی که نسبت به اینترنت تو ایران وجود داره تا زمانیکه عوض نشه نمیشه انتظار اینترنت بهتری داشت. بقیش تو حاشیه قرار میگیره.
حمله ی سایبری به قول شما ، حرف دیروز یا امروز نیست و امریکا هم فردا قرار نیست که از بین بره پس با محدود کردن پورت ها برای جلوگیری از این حملاتی که شما میگی ، بیشتر کاربران داخلی ضربه میخورن نه بقیه.
اینترانت خوبه ولی نه در حد کشور. کارایی اینترانت بیشتر بین سازمانی هست تا اینکه بخواد کل کشور رو در بر بگیره. در واقع بستری هست برای تبادل اطلاعات در داخل کشور ولی بدرد ازتباطات جهانی نمیخوره. به همین دلیل اینکه میگی کره ی جنوبی اینترانت داره صحیح نیست. ممکنه داشته باشه ولی بستر کلی ارتباط همین اینترنت هست.
در کل که من با حرف کورش موافقم. اینکه میگه " مگه اینکه یه اتفاقی بیوفته تا آقایون اینترنت رو یه چیز خوب بدونن و شیرش رو باز کنن " درسته. فکر نمیکنم با امشب خوابیدن و صبح بیدار شدن این اتفاق بیوفته.

درست میگی . منم اصلا طرفداری نمیکنم از وضع موجود . دید اشتباهی وجود داره که واسه زمان قرون وسطاست !!! دیدی که فک میکنی 2 برابر دایال آپ یعنی پر سرعت !
در مورد حمله سایبری هم باید بگم بازم درست میگی ، اما تاز مانی که اینترانت نکنن وضع بهتر که هیچ ، بدتر هم شاید بشه . اما اگه اینترانت بشه ، باز اتفاقی بی افته کاربرا ضرر نمیکنن .
این نکته رو هم اضافه کنم که زمانی که اینترانت بشه ، سرعت اینترنت داخلی چندین برابر بیشتر از سرعت تبادل اطلاعات با خارج میشه . همین الان اسیا تک اومده رو خطوط اینترانت پهنای باند 512 داره میده که 512 واقعی و بدون شرینگه . یعنی سرعتش از یه 4 مگ شرینگ هم بیشتره و قیمتش هم همون قیمت 512 های فعلیه . اما مشکلش اینه که IP ثابته . اما اگر IP داینامیک بشه نه تنها شما ، بلکه کل ملت میرن رو اون بستر .

بخش بزرگی از اینترانت راه افتاده و دلیل خیلی از قطعی های اخری رو من قبلا گفتم که مدیران زدن پاکش کردن . اما اگر باورت نمیشه از پنلم برات عکس میگیرم تا تعرفه ها و نوع خطوط اینترانت و ببینی .

اینترانت فایده های یادی داره ، حالا کاری نداریم که میخوان ملت و بپان یا محدود کنن و ..... . فعلا که دارن خوب پیش میرن . نمیدونم چر ا کلا بعضی کاربرا فقط نفوذ بد میان . فکر میکنن بقیه جاهای دنیا بهشته ! دیگه از شرایط و قوانینش حرفی نمیزنن .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر