شاتل تقدیم میکند: ارائه سرویس 6 و 8 مگابیت برای اولین بار در ایران به کاربران خانگی!!

Mohammad Ghost

کاربر سایت
Mar 17, 2013
691
نام
محمد
آخه تو کره و کشورای پیشرفته کارتن خواب ها مفتی از این سرعت ها (اونم بدون اینکه مشکلات اینجا رو داشته باشه) استفاده می کنن، اونوقت ما بیایم n تومن پول به این ... ها بدیم؟ ملت high شدن یه مدته دست خودشون نیست. گرونی رو فراموش کردید؟
دوستان عزیز نمیشه یک شبه ایران بشه USA که !!! بابا USA هم اولش USA نبود !!! چند صد سال زحمت و جنگ باعث شد اینا به اینجا برسن ، من تعجب می کنم بعضی دوستان زیادی بازی تخیلی انجام دادن فکر میکنن اداره کردم مملکت و سرو سامان دادن به کشور کار راحتی است !!! بابا طرف هنوز نیومده ریاست جمهوری رو به عده بگیره دلار از 3800 شد 3200 و کلی خبر خوب دیگه بزار بیاد یک سال کار کنه اونقت متوجه می شید که کجا چه خبره !
الان شاتل سرویس 2 مگابیت با 3 گیگ ترافیک رو میده 23.000 تومن هر چند شبانش واقعا طاقت فرسا است ولی بحث شاتل و اینا نیست بحث به وجود آمدن رقابت و وارد شدن همه ی ISP ها به زمره ی سرعت بالا ها است.
128 کجا 20 تومن میدن ؟! حتی مخابرات اینجا 256 نامحدود میده 12.5 و 512 تقریبا 20 تومن هست.
مخابرات استان تهران - اینترنت پرسرعت (ADSL)
لطفا بعضی از دوستان جو منفی الکی ندین.
با تشکر.

saeeid

کاربر سایت
Dec 5, 2007
123
نام
سعید
همونطور که در تاپیک قبلی عرض کردم دست زیر ساخت از انحصار اینرتنت کوتاه شده و بزودی مانند تمام کشور های دنیا به اینرتنت با سرعت های بالا دست خواهیم یافت. البته به لطف دولت اصلاح طلب.

اون تیکه اخر شوخی بود یا جدی؟

strategy

کاربر سایت
Mar 31, 2013
319
نام
mahdi
یعنی به نظرتون تعرفه های همین سرویس های معمولی میاد پایین ؟

آقایون کار خوب سراغ دارین بگین . بابا این چه وضعشه ps از اونور سیستم کامپیوتر از اونور لبتاب و تبلت و گوشی و اینترنت و .... هم که هی داره جدید ترش میاد . قیمت ها هم که هنوز بالاست .
من برم بمیرم ؟ :((
خدایا وضع همه ی مارو بهتر کن . :praying:

saman008

کاربر سایت
Oct 7, 2012
891
نام
استاد(master)
چرا توی چند تا شهر اراعه نمی دن ؟ دولت باید به دلیل ایجاد اختلافات قومی پروانه این شرکت را باطل و مدیر عاملش را اعدام کند

strategy

کاربر سایت
Mar 31, 2013
319
نام
mahdi
دوستان عزیز نمیشه یک شبه ایران بشه USA که !!! بابا USA هم اولش USA نبود !!! چند صد سال زحمت و جنگ باعث شد اینا به اینجا برسن ، من تعجب می کنم بعضی دوستان زیادی بازی تخیلی انجام دادن فکر میکنن اداره کردم مملکت و سرو سامان دادن به کشور کار راحتی است !!! بابا طرف هنوز نیومده ریاست جمهوری رو به عده بگیره دلار از 3800 شد 3200 و کلی خبر خوب دیگه بزار بیاد یک سال کار کنه اونقت متوجه می شید که کجا چه خبره !
الان شاتل سرویس 2 مگابیت با 3 گیگ ترافیک رو میده 23.000 تومن هر چند شبانش واقعا طاقت فرسا است ولی بحث شاتل و اینا نیست بحث به وجود آمدن رقابت و وارد شدن همه ی ISP ها به زمره ی سرعت بالا ها است.
128 کجا 20 تومن میدن ؟! حتی مخابرات اینجا 256 نامحدود میده 12.5 و 512 تقریبا 20 تومن هست.
با تشکر.

الان شاتل اینترنت نامحدود 128 داره میده 28 تومن . ولی خدایی سرعت وبگردیش خیلی خوبه .

Mohammad Ghost

کاربر سایت
Mar 17, 2013
691
نام
محمد
الان شاتل اینترنت نامحدود 128 داره میده 28 تومن . ولی خدایی سرعت وبگردیش خیلی خوبه .
اینترنت نامحدود فقط مخابرات به صرفه هست جاهای دیگه به دلیل محدودیت پهنای باند و خرید گران اون از زیرساخت خیلی گرونتر میدن پس قید نامحدود جاهای دیگه رو بزنید.
مخابرات پینگ بهتر است ، قیمتش ارزانتر است و نامحدود واقعی است ولی شاتل یا جاهای دیگه شرایط متفاوت است.

Zack_Fair

کاربر سایت
Mar 16, 2010
1,745
با تشکر.
خیلی راحتم می شه...اینجا که سیرالئون نیست! یه کشور ثروتمند با فرهنگ غنیه که زیرساخت های لازمه رو هم داره...خبر خوب کجا بود؟ خواب دیدید خیره. تو دگردیسی افتادیم که تمومی نداره و هیچ وقت به چیزی که شایسته مونه نمی رسیم مگه با فاصله زیاد از دنیا.
اینترنت با محدودیت به درد من یکی نخورده. اینترنت مخابرات 128 الانمم به درد عمه مخابرات می خوره با اون سرعت دانلودش، درست و حسابیش همین قیمته. در مورد 256 با قیمت 12.5 هم فقط می تونم لبخند بزنم! بچه همسایه مون گرفته بود سرعت دانلودش با من فرق زیادی نداشت. اگه با 2 هزار و 500 تومن بیشتر دادن نسبت به 128 می شد معجزه شه که دنیا چپه می شد!
واقعیت=جو منفی؟:D

Itachi_Uchiha

کاربر سایت
May 17, 2009
616
نام
امیر
فعلا که استان ما سرعتش از 100 کیلو بایت بالاتر نمیره :))
فکر کنم بیشتر تو مراکز استانها این طرح زود اجرا شه!!
هرچند مرکز استان ماهم نداره چنین ISP رو :D

ash@ash

کاربر سایت
Oct 15, 2012
955
شاتل تقدیم نمی کنه فرو می کنه

پینگ بالا، فروش سرویس محدود به عنوان نامحدود، محدود کردن سرعت دانلود شبانه و .... اسمش تقدیم کردن نیست

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی
ما که تو چابهاریم !
پست تسپاکس هم نداریم !
ما رو چه به سرعت ! با پارتی بازی 1 مگ گرفتم با پبنگ آشغال از مخابرات !
به ما از این ها نمیرسه !
:(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر