سیستم مورد نیاز PES 2009

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
نکات منفی:
به گرافیکش فقط چند تا چیز جدید نظیر عرق رو صورت بازیکنا اضافه شده وگرنه تکسچر فقط بخاطر روون تر شدن کمتر از نسخه قبلیه!
اینو خیلی راحت رو لیاس بازیکنا میتونید ببینید!
یه چیز بدشم کرنراشه که واقعا آسونه! اگه مثله من رو کرنرا مهارت داشته باشید چیزی حدوده 90 در ضد کرنراتون گله!
من که هر چی کرنر داشتم گل کردم.
دویدن بازیکنای سرعتی هم مثله روبن خیلی شبیه شده به دویدن اردک! نمیدونم این چه کاریه کردن! واقعا بد استیل میدوه!
.............................................
حالا نکات مثبت:
هوش مصنوعی واقعا تغییر کرده! وقتی حمله میکنید به حرکات بازیکنا دقت کنید واقعا لذت میبرید!
بازیکنا حتی بعضی وقتا بازیه بودنه توپ میکنن(برای کشیدن دفاع دنبال خودشون و خالی کردن دفاع حریف)
یه چیز جالب اینه که بازی شدیدن رو بازیکن کیلیدی میگرده! یعنی تو منچستر وجود رونالدو خیلی راحت میتونه شمارو به گل برسونه!
دروازبان دیگه گیج نمیزنه!
ضربه آزاد رونالدو واقعا زیبا طراحی شده!
شوتها واقعا طبیعیتر شده! و فقط بازیکنایی که تو مشخصاتشون شوت از راه دور دارن این کار رو به خوبی انجام میدن!
بازی واقعا سخت شده!
و 2 برگ برنده pes روبروی فیفا هس که تو دمو نیست اولی become a legend هست!
شاید بگین مشابهش تو فیفا هست اما تو فیفا خیلی لوس ساخته شده!
یعنی ما از همون اول که خودتونو میسازید به هر تیمی بخواین میرید که این از زیباییه بازی تو این حالت کم میکنه!
در pes09 شما خودتونو طراحی میکنید وو در یک تیمه دسته پایین بازیتونو آغاز میکنید!
همینطور که رشد میکنید روزی میشه که تیمایه بزرگ هم بهتون پیشنهاد میدن که براشون بازی کنید!
مثلا فکرشو کنید میرید برا تیمه مورد علاقتون گلزنی میکنید! واقعا که چه لذتی خواهد داشت.
و برگ برنده دوم همون legends هست که همین بازیکنایی که ساختینو به صورت آنلاین تو بازی میزارین و هر کی بازیکنه خودشو کنترل میکنه! البته هنوز این مود در مراحل اولشه و زیاد پر طرفدار نخواهد بود.
.........................
البته ببخشید این نقد رو اینجا زدم اما تا پیک دیگه ای برا این کار ندیدم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر