سیستم مورد نیاز برای اجرای The Sims 4 مشخّص شد

Schürrle

کاربر سایت
Jul 1, 2013
1,306
نام
مهران
90009017168695084585.jpg

امروز EA مشخصّات سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی The Sims 4 را منتشر مرد.آیا PC شما توانایی اجرای این بازی را دارد ؟!
طبق این مشخّصات،اگر شما PC خود را در چند سال اخیر خریده باشید احتمالاً مشکلی برای اجرا نخواهید داشت.البته باید یادآوری کرد که این مشخّصات تنها حداقل سیستم مورد نیاز هستند و برای اینکه بازی را به بهترین صورت اجرا کنید باید منتظر بمانید تا EA سیستم پیشنهادی برای بازی را (در تاریخی نامشخّص) نیز مشخّص کند.

(حداقل) سیستم مورد نیاز برای بازی:

• OS: Windows XP (SP3), Windows Vista (SP2), Windows 7 (SP1), Windows 8, or Windows 8.1
  • PROCESSOR: 1.8 GHz Intel Core 2 Duo, AMD Athlon 64 Dual-Core 4000+ or equivalent (For computers using built-in graphics chipsets, the game requires 2.0 GHz Intel Core 2 Duo, 2.0 GHz AMD Turion 64 X2 TL-62 or equivalent)
  • MEMORY: At least 2 GB RAM
  • HARD DRIVE: At least 9 GB of free space with at least 1 GB additional space for custom content and saved games
  • DVD-ROM: DVD ROM drive required for installation only
  • VIDEO CARD: 128 MB of Video RAM and support for Pixel Shader 3.0. Supported Video Cards: NVIDIA GeForce6600 or better, ATI Radeon X1300 or better, Intel GMA X4500 or better
  • SOUND CARD: DirectX 9.0c Compatible
  • DIRECTX: DirectX 9.0c compatible
  • INPUT: Keyboard and Mouse

The Sims 4 در تاریخ 5 سپتامبر برای PC منتشر خواهد شد.

منبع

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
خوبه دیگه، لازم نیست کارت گرافیکو درگیر کنی از همون گرافیک آنبورد استفاده می کنی:D
Sent from my RM-914_im_mea3_1023 using Tapatalk

x-x

کاربر سایت
Sep 19, 2009
668
نام
رضا
خیلی از بازی هارو باید هیمن جوری با این سیستم هاومشخصات بسازن تا همه بتونن لذت ببرن.به خدا مردم دنیا اکثریت سیستماشون مناسب بازی های متوسط رو به پایینه.بعضی وقت ها میرم تو این مغازه ها میبینم یه بچه کوچیک داره مثلا کرایسیس میخره نمی دونه بدبخت مشخصاتش چیه میشینه با 2 فریم در ثانیه بازی رو تموم میکنه تازه با افتخار به دوستاشم نشون میده .ولی خوب الانه همه تقریبا یه لپ تاپ یا یه pc معمولی تو خونه هاشون دارن ومیتونن این جور بازی هارو راحت بازی کنند.
یاد بازی هایی که گرافیک خیلی بالایی داشت ولی روون رو یه سیستم پایین اجرا میشد به خیر.(کجایی half life2:(()

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
داداش سیستم پایین تر از این ؟

تیکه بود!
البته راستش خودم اصن pc باز نیستم. لپتاب ذغالی دارم که رمش 4ه ولی گرافیک نداره! لول! البته نصف بازیا رو میکشه! sc:blacklist/// batman (همشون) بالاترین بازیایی بود که روش کشوندم فک کنم ولی خوبه!

CCL4

کاربر سایت
Oct 7, 2013
104
نام
carbonchloride4
من خیلی از سیمز 3 خوشم اومد
ولی زبون آدماش خیلی بد بود!
همش چرت و پرت میگفتن!
امیدوارم تو این نسخه درستش کنن!

Sent from my GT-I9082 using Tapatalk

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
ولی زبون آدماش خیلی بد بود!
همش چرت و پرت میگفتن!
امیدوارم تو این نسخه درستش کنن!

Sent from my GT-I9082 using Tapatalk

خب مخصوصا زبونشونو چرت و پرت گذاشتن که هر گیمری با هر زبونی و با هر سنی برای فهمیدن بازی مشکلی نداشته باشه...

shaaheen

کاربر سایت
Aug 28, 2009
496
نام
شاهین
ای جانم چقدر لذت بخشه آدم حداقل میتونه رویاهایی که تو زندگی واقعی داره تو سیمز عملی کنه :d
از شماره یکش تا هر چند صد تایی که بیاد من مخلصشم :x

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر