سیستم حرفه ای - قطعه به قطعه

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

bluray

کاربر سایت
Sep 5, 2008
314
نام
احسان
Rating - 0%
0   0   0
سلام همونطوری که همه می دونید من سیستمی دارم که قصد فروشش رو دارم . اما عده ای فکر کردند که مثلا اگه من رو بگذارند تو منگنه من تخفیف آنچنانی میدم . اما ما یه آدم های مزخرفی هستیم خانوادگی ( یعنی بمیریم هم زیر بار حرف چرت و پرت نمیریم . حتی شده با ضرر کردن - اخلاقمونه دیگه ) . به همین دلیل سر انجام تصمیم به فروش قطعات به صورت جداگانه گرفتم . قوانین :
1. با اومدن پیشنهاد برای هر قطعه ، نام اون شخص و قیمت پیشنهادیش در پست اول درج میشه .
2. ارسال و فروش قطعات زمانی شروع میشه که برای همه قطعات پیشنهاد بیاد . میدونم شما هم گاهی عجله دارید اما من رو هم درک کنید که دوست ندارم چیزی رو دستم بمونه . پس پیغام خصوصی ندید که عجله دارید
:x
3. پس دقت کنید که پست اول همیشه با پیشنهاد های جدید به روز میشه .
4.برای اینکه کسی فکر نکنه دروغ در کار هست و قصد بازارگرمی دارم ، پیغام خصوصی ندید و قیمت ها رو همینجا اعلام کنید ، در صورتی که پیشنهاد شما از دیگران بالاتر بود ، اسم و قیمت شما در پست اول درج میشه .
5. اولویت با بچه های تهران هست که بتونند حضوری بخرند و تحویل بگیرند
6. به شهر های دیگه فروش بره ، هزینه ارسال با خریدار هست .
7.اگه دیدید قیمت کسی ااز ما بالاتر بود به روش ایرانی بازی زیر پای طرف رو خالی نکنید . این کار خیلی نامردیه و چوبش رو می خوره هر کسی که انجامش بده . از ما گفتن بود !!!!
8. عکس ها در این تاپیک :
http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=48185

***توجه****

**من به کسی قیمت نمیدم و شما باید اعلام کنید.
**اگر چند قطعه رو می خواید قیمت ها رو جدا جدا بگید
*** اگر به هر دلیلی از خرید منصرف شدید به من خبر بدید تا اسمتون رو از لیست خط بزنم تا در انتها باز به مشگل نخورم و پیش سایرین بد قول نشمو تکلیف خودم رو بدونم .

PriceUserPiece
210000meshoolaX58A-UD3R
170000meshoolaCore I7 920
75000http://forum.bazicenter.com/member.php?u=38134b3da3*2 G Skills -1600
35000
قیمت پایه
500 GB Sata II - Samsung
230000PayableOnDeathSapphire 5870
200000AzorSamsung P23700
121000javadrockGreen 885B
160000
قیمت پایه
Cooler Master HAF 932
12000prosDVD-Rw Pioneer
-----------Whole System

آخرین ویرایش:

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
Rating - 100%
10   0   0
عجب الان بگم 170 تا حالت گرفته شه؟ 165 میگم کیسو>:)
احسان یه کاری میکنم ازت 180 بخرن کیستو ولی من نمیخرم 180 هیچ وقت زیر 180:p

آخرین ویرایش:

pros

کاربر سایت
Jul 6, 2011
9
Rating - 0%
0   0   0
دوست عزیز مدل غیر معمولیش سریfx هست و مدلش fxb داره شما مدل معمولی رو با پک خریدید 29 بدون پک 25 میخریدید هیچ فرقی نداره بعد هم قیمت من 12 هست نه 15 لطف کنید قیمت بنده رو خودتون تغییر ندید

آخرین ویرایش:

bluray

کاربر سایت
Sep 5, 2008
314
نام
احسان
Rating - 0%
0   0   0
عجب الان بگم 170 تا حالت گرفته شه؟ 165 میگم کیسو>:)
احسان یه کاری میکنم ازت 180 بخرن کیستو ولی من نمیخرم 180 هیچ وقت زیر 180:p

الان شوخی بود این یا جدی ؟ چند بزنم قیمتت رو ؟
دوست عزیز مدل غیر معمولیش سریfx هست و مدلش fxb داره شما مدل معمولی رو با پک خریدید 29 بدون پک 25 میخریدید هیچ فرقی نداره بعد هم قیمت من 12 هست نه 15 لطف کنید قیمت بنده رو خودتون تغییر ندید

عزیزم دقت کنی 2 و 5 زیر هم دیگه هستند و خطای تایپی هست . شما فکر کردی 3 تومن پولیه که من خودمو خراب کنم ؟ می خوای زنگ بزنم بیای جلو چشم خودت جفت پا بروم روی دی وی دی رایتر که بفهمی من هر پولی رو نمی خورم ؟ با آخرین نفری که در این مسائل کلکل کردم یه گوشی P990i داشت که زدم تو دیوار هیچی ازش نموند( چون گفت هرکی نزنه ) !!!! من اصولا پای حرفم هستم . چرا آخه این حرفا رو میزنی ؟
به من این حرفا نمی چسبه

meshoola

کاربر سایت
Aug 14, 2009
42
Rating - 100%
5   0   0
احسان اسم ما رو هم تو قسمت خوبا بنویس
Core I7 920 رو 170 تومن هستم
پاور 885 رو هم 95 تومن هستم
مادربرد رو هم 210 هستم

یه چیزی هم بگم
دوست عزیز درسته زمانی شما بابت مادربردت 400 یا 500 هزار تومن پول دادی ولی آلان نوش زیر 300 تومنه
مدرک

SkyWalker1726

کاربر سایت
Aug 29, 2007
378
نام
Ali
Rating - 0%
0   0   0
مادربرد رو هم 210 هستم

یه چیزی هم بگم
دوست عزیز درسته زمانی شما بابت مادربردت 400 یا 500 هزار تومن پول دادی ولی آلان نوش زیر 300 تومنه
مدرک

عجب مدرکی‌ !!!!!!
خوب شما یکاری کن ، حتما از همونجا که مدرکتو آوردی خرید کن !
خوشحالیا دوست عزیز ، مثل اینکه یادت رفته اینجا ایرانِ و قیمتا متفاوت !

meshoola

کاربر سایت
Aug 14, 2009
42
Rating - 100%
5   0   0
عجب مدرکی‌ !!!!!!

اولا شما چه کاره ای؟ صاحب جنسی یا ...؟
ثانیا اگه خوب چشمات رو باز کنی گفتم قیمتش تو ایران کمتر از 300 تومنه نه 190 تومن ;)
ثالثا یه مثال برات میارم که یه مقدار روشن شی
کارت گرافیک MSI N560GTX-TI Twin Frozr II/OC در اون سایت که بهم دادم قیمتش رو زده 245 دلار
قیمتش هم تو ایران 310 تومن هست. یعنی 65 هزار تومن بیشتر از معادل دلاری (اگه دلار رو 1000 تومن در نظر بگیریم)
با این حساب و کتاب مادربرد دوستمون هم میشه 250 هزار تومن. گرفتی عزیز؟ ;;)
رابعا بنده پیشنهاد قیمت دادم به ایشون .به زور که نیومدم جنسشو ببرم

موفق باشی

dani69

کاربر سایت
Jan 8, 2010
49
نام
دانیال
Rating - 0%
0   0   0
داداش میشه قیمت تک تک رو اینجا بزنی

در ضمن به اون دوست عزیز بگم دلار الان 1230 تا 1250 نوسان دارهhttp://mesghal.com/

pros

کاربر سایت
Jul 6, 2011
9
Rating - 0%
0   0   0
عزیزم دقت کنی 2 و 5 زیر هم دیگه هستند و خطای تایپی هست . شما فکر کردی 3 تومن پولیه که من خودمو خراب کنم ؟ می خوای زنگ بزنم بیای جلو چشم خودت جفت پا بروم روی دی وی دی رایتر که بفهمی من هر پولی رو نمی خورم ؟ با آخرین نفری که در این مسائل کلکل کردم یه گوشی P990i داشت که زدم تو دیوار هیچی ازش نموند( چون گفت هرکی نزنه ) !!!! من اصولا پای حرفم هستم . چرا آخه این حرفا رو میزنی ؟
به من این حرفا نمی چسبه

بله درست میگید این پول ها ارزشی نداره اگر از جانب بنده بی احترامی به شما شده معذرت میخوام

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
Rating - 100%
10   0   0
هیچی ولش کن هاف پیدا کردم 150 خریدم موفق باشی شرمنده ام دیگه
البته به دوستانمون بر نخوره از کسی که خریدم 6 میلیون جنس خریدم کیسشو داد وگرنه ارزشش خیلی بیشتر از این حرفاس کیستم خیلی باحاله حال کردم
بازم موفق باشی

bluray

کاربر سایت
Sep 5, 2008
314
نام
احسان
Rating - 0%
0   0   0
مادربرد رو هم 210 هستم

یه چیزی هم بگم
مدرک
عزیزم من مادربردم رو این قدری که شما میگی نخریدم . یه قیمت دیگه ای خریدم . اما تو ایران محال هست که بتونی زیر 300 پیدا کنی . رایان صبا و لیون کامپیوتر هم مدارک من !!! لیون زده 400 تومن !!! من می
م 10-20 از بازار گرونتره دیگه (قیمت لیون) . باور نداری چرخی در بازار بزن . اما قیمت شما رو به لیست اضافه میکنم ولی بیش از این توقع دارم .
عجب مدرکی‌ !!!!!!
بله اینجا ایران است و همه چیز فرق میکنه
اولا شما چه کاره ای؟ صاحب جنسی یا ...؟
ثانیا اگه خوب چشمات رو باز کنی گفتم قیمتش تو ایران کمتر از 300 تومنه نه 190 تومن ;)
ثالثا یه مثال برات میارم که یه مقدار روشن شی
کارت گرافیک MSI N560GTX-TI Twin Frozr II/OC در اون سایت که بهم دادم قیمتش رو زده 245 دلار
قیمتش هم تو ایران 310 تومن هست. یعنی 65 هزار تومن بیشتر از معادل دلاری (اگه دلار رو 1000 تومن در نظر بگیریم)
با این حساب و کتاب مادربرد دوستمون هم میشه 250 هزار تومن. گرفتی عزیز؟ ;;)
رابعا بنده پیشنهاد قیمت دادم به ایشون .به زور که نیومدم جنسشو ببرم

موفق باشی
رفیق گلم در ایران هیچ وقت حساب و کتاب این مدلی نکن !!! شما پول گمرک ، هزینه ای که شرکت گارانتی کننده میکشه روی جنس رو هم حساب کردی ؟ نکردی که . تازه دلار 1250 تومنه . چرا به بازار سری نمی زنید تا قیمت خوب بیاد دستتون . من که حرفی ندارم و قصدم بی انصافی نیست داداش گلم /
داداش میشه قیمت تک تک رو اینجا بزنی

در ضمن به اون دوست عزیز بگم دلار الان 1230 تا 1250 نوسان دارهhttp://mesghal.com/
عزیز شما هر چی مد نظرت هست اینجا برای من بذار . بنا بر این شده که پیغام خصوصی نداشته باشیم تا همه چیز واضح باشه داداشم
قیمت همه رو پ خ کن.یه جا خریدارم
عزیزم شما قیمتت رو بدون تعارف اینجا بگو . یا بهت می فروشم یا نه :D . قرار شده با پیام خصوصی پیش نریم که یه وقت خدای ناکرده چیزی از کسی پوشیده نباشه . به هر صورت خیلی ها وقت گذاشتن و به این تاپیک اومدن . دوست دارم همه بدونن چه خبره
هیچی ولش کن هاف پیدا کردم 150 خریدم موفق باشی شرمنده ام دیگه
البته به دوستانمون بر نخوره از کسی که خریدم 6 میلیون جنس خریدم کیسشو داد وگرنه ارزشش خیلی بیشتر از این حرفاس کیستم خیلی باحاله حال کردم
بازم موفق باشی

مبارکت باشه داداشم . خوشحال شدم از خریدی که کردی . ایشالا چراغ فنش 100 سال روشن باشه برات

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر