سیر تکامل گرافیکی سری Modern Warfare

B3hDad

کاربر سایت
Dec 9, 2009
947
نام
بهداد
Resistance , uncharted

رو ببینید چه قدر پیشرفت کردن از 2006 2007 تا بحال....

مدرن وارفیر اصلا پیشرفتی نکرده چهار تا افکت در پیت اضافه کردن

من وقتی کیلزون بازی می کنم بعد میرم سراغ بلک آپس احساس می کنم به شعورم توحین میشه !

با این که دل کندن از مولتی پلیرش سخته اما احتمالا امسال نمی خرم این بازیو !

Delta Ex

کاربر سایت
May 5, 2011
838
نام
رفیق مَمّد
Resistance , uncharted

رو ببینید چه قدر پیشرفت کردن از 2006 2007 تا بحال....

مدرن وارفیر اصلا پیشرفتی نکرده چهار تا افکت در پیت اضافه کردن

من وقتی کیلزون بازی می کنم بعد میرم سراغ بلک آپس احساس می کنم به شعورم توحین میشه !

با این که دل کندن از مولتی پلیرش سخته اما احتمالا امسال نمی خرم این بازیو !
نکته ای در پستتون نهفته که خیلیها رو ناراحت خواهد کرد.

behrooz key

کاربر سایت
Jan 8, 2011
180
نام
بهروز
عارف خان ول کن دیگه!
خدایی کم کم با این پنکه بازیهات داری کاری میکنی که رسوای 2 عالم بشی:d
عکسای MW رو درست گذاشتی اما مثل اینکه دیدی MW2 و MW3 رو هم همونطور بذاری،گندش در میاد،گرفتی چند تا عکس از پیش رندر شده رو گذاشتی،اومدی معرکه راه انداختی که: ملت نگاه کنید چقدر MW پیشرفت داشته!!!
که چی!؟!؟

Amin 47

کاربر سایت
Jun 7, 2010
826
شما عکس گذاشتی اینچا ولی پیشنهاد می کنم این ویدیو رو ببینی :|

اونوقت میشه یه بازی به من نشون بدین که بخش MP گرافیکی در حد SP داشته باشه ؟!
AC:BH MULTI

آخرین ویرایش:

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
خب معلومه پيشرفت داشته.گرافيك بازي رو تا ته ميكشي بالا,كامپيوتر اخ نميگه.
عکسای MW رو درست گذاشتی اما مثل اینکه دیدی MW2 و MW3 رو هم همونطور بذاری،گندش در میاد،گرفتی چند تا عکس از پیش رندر شده رو گذاشتی،اومدی معرکه راه انداختی که: ملت نگاه کنید چقدر MW پیشرفت داشته!!!
که چی!؟!؟
اين جور كه معلومه طرفدار BF3 هستي.
شما طرفداراي BF3 ,گول گرافيكشو خورديدو
اشكال نداره جوجه رو اخر پاييز ميشمارند

---------- نوشته در 10:40 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:37 AM ارسال شده بود ----------

ولي اگه سيستمت غول هم باشه,اگر گرافيك BF رو تا ته بالا ببري,علاوه بر هنگ كردن كامپيوتر,مغز ادم هم هنگ ميكنه:|

.:Layho:.

کاربر سایت
Jul 14, 2007
991
نام
Hanzo Hasashi
اونم فقط گرافیک محضه، تو این مورد COD بهتر از این بازیه. آرمانهای نسل جدید گیمینگ عوض شده، مخاطب هاشم همینطور

Delta Ex

کاربر سایت
May 5, 2011
838
نام
رفیق مَمّد
فکر کنم ایشون داره با کنایه و طعنه صحبت میکنه.

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,765
نام
فرشید
بهترین مقایسه ای که در این مورد انجام شده در یکی از مقالات گیم اسپات هستش که در این صفحه می تونید ببینیدش. در این Feature گرافیک بازی های مختلف این سری با هم مقایسه شده و با نگه داشتن ماوس خودتون روی کلمات Modern Warfare یک و دو و Black Ops و World at War می تونید گرافیک بازی رو در صحنه های مشابه هم (صحنه های خارجی - چهره ها - صحنه های داخلی - شاخ و برگ و گیاه - ...) ببینید و مقایسه کنید.

نظر شخصی: به قول یکی از دوستان واقعا تغییر کرده، ولی تغییراتش در حد مدت زمانی که بین گیم های اول و آخر سری وجود داشته نیست.

یادآوری خیلی خوبی بود، دیگه مقایسه بهتر از این نمیشه

اینم نتیجه گیری آخر نویسنده ی Gamespot مستهجن(شیلتردوست) برای مقایسه ی این سری:

The Call of Duty series keeps moving the bar higher on the graphical front, but the developers are clearly focused on maintaining speed at the expense of graphics, and with just cause. In areas like facial animation and facial texturing, the entire series holds up well and leaps forward with each iteration. But when you look at random objects, textures, clothing, lighting, and shadows, the developers have to make tradeoffs. Perhaps when the next generation of consoles comes about, we'll see the series flex its graphical muscle a bit more.​

behrooz key

کاربر سایت
Jan 8, 2011
180
نام
بهروز
---------- نوشته در 10:40 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:37 AM ارسال شده بود ----------

ولي اگه سيستمت غول هم باشه,اگر گرافيك BF رو تا ته بالا ببري,علاوه بر هنگ كردن كامپيوتر,مغز ادم هم هنگ ميكنه:|
عزیزم این امضا رو واسه تفریح نذاشتم!!!
چیز دیگه اینکه پست در مورد bf ندید لطفا
موضوع تاپیک مال mw هستش

ofathollahzade

کاربر سایت
Oct 5, 2010
51
نام
امید
کاری به MW ندارم، بحثش جداس !
ولی درباره MW 2 شما یه منبع بده که گرافیکش ستایش شده باشه ( دقیقا گرافیکش !!! )
در باره اون قسمت دوم که قرمز کردم، معمولا توی گیم ها بخش مولتی به خاطر نبودن هوش مصنوعی + کوچیک تر بودن مپ ها + کمتر بودن انیمیشن ها و ... بار پردازشیش کمتر بوده و از لحاظ بصری بیشتر روش کار میشده :)
حالا من نمیدونم شما چطور میگید باید ضعیف تر باشه :)
در آخر باید بگم
×××××
مردم از این پنکه بازی × این پنکه ها با تش بادشون تا به کی ؟!!!!

l-)اجازه بدید.
بذارید جوایزی که MW2 کسب کرده رو براتون بگم:
جایزه Best Action Game از Best of E3 رو تو سال 2009 گرفته و...
در سال 2010 برای ویژوال افکت جایزه Outstanding Real Time Visuals in a Video Game از VES Award رو برده.
حالا به نظر شما این بازی مورد ستایش مجامع قرار نگرفته؟!:|
تازشم تو Videogame Writing که در سال 2010 برگزار شده برا داستانش نامزد شده ولی متاسفانه نتونسته اونو ببره.

aryasoft2872

کاربر سایت
Nov 25, 2009
584
نام
M.P
من کلا اف پی اس دوست نمیدارم و بازی هم نمیکنم،ولی امروز به یاد یکی از رفقای اول شخص باز نشستم 4,5 تا از اف پی اس هایی که رو هارد داشتم رو هرکدوم در حد 20مین بازی کردم
واقعانمیدونم چی بگم به اونایی که با وجود بازی ای مثل کیلزون 3 هی کال آو کال آو میزنن...
بابا ما خیلیا رو مسخره می کردیم که از بازی فقط اول شخصشو فهمیدن...دیگه واقعا به اونایی که همون اول شخصم نفهمیدن نمی دونم چی باید گفت...بابا ول کنید این کال آو رو کشتید خودتونو با یه بازی آشغال به تمام معنا همه ی این بازی تبلیغاتشه وگرنه هیچی نداره...

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
من هنوز مشکلی که تو این مملکت با ملت دارم این که، هنوز کسی درکی از گرافیک هنری و تکنیکی نداره.
هنوز نتونستن بفهمن گرافیک هنری و بصری با گرافیک تکنیکی خیلی فرق میکنه.

چیزایی که شما می تونید توی یک عکس ببینید فقط بخش هنری و بصری اش هست که بسته به خلاقیت سازنده، زمان کار، نوع محیط، نوع داستان، نوع روایت، محیط های بازی میتونه متفاوت باشه.
ربطی به گرافیک تکنیکی نداره.
وقتی چهار تا عکس از بازی میزارید دارید بخش هنری رو مقایسه میکنید، اونم بخش هنری یه محیط خشک رو با محیط برفی؟ معلومه هر عقل سالمی میگه محیط برفی چون هنری تر و چشم نواز تره ...

Captain_Black

کاربر سایت
Jan 6, 2008
890
نام
آرمان
من نمیخوام اسم بازی دیگه ای رو ببرم که تاپیک منحرف شه ولی من انتظاراتم از BF3 خیلی بیشتر از MW3 بود که BF3 در قسمت Multi کم نذاشت ولی MW3 همون روند 2 رو پیش گرفت دقیقا.البته COD دیگه لوس شده.وقتی شما هر سال برداری یه نسخه از یه بازی بدی بیرون(مثل SVR) معلومه که پیشرفتش چشمگیر نیست.ولی فروش MW3 یه چیز رو بهم ثابت کرد که یاد یه ضرب المثلی افتادم که جاش اینجا نیست ولی COD دیگه تاریخ مصرفش تموم شده مگراینکه 1-موتور بازی رو کلا عوض کنن یا تغییرات زیادی بدن 2-دیگه توی این نسل شاهد COD نباشیم 3-روندشون رو عوض کنند و یه تغییری توی بازی بدن تغییر اساسی که بازی دوباره تکراری به نظر نرسه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر