سونی PSP2 را محرمانه معرفی کرد .

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,958
نام
فرهاد
playstation-portable-2.jpg

درود .

طبق منابعی که سایت Kotaku بدست اورد ورژن جدید PSP یعنی PSP2 به قابلیت HD مجهز میباشد و همچنین این وسیله 1 اینچ از همتای قبلی خود بزرگتر میباشد و خبر از بودن یک صفحه لمسی را نیز میدهد. ولی این ورژن گویا با مشکلاتی همچون گرم شدن بیش از حد و عمر باطری و مسائلی مربوط به گرما مواجه میباشد. گویا این اطلاعات بعد از
کنفرانس Tokyo Game Show بدست امده است که شرکت بزرگ سونی در یک جلسه محرمانه در توکیو به معرفی PSP2 پرداخته است که حتی شایعاتی در مورد ساخت بازی برای ورژن جدید نیز به گوش میرسد ولی شایان ذکر است که هنوز PSP2 کامل نیست و سونی میخواهد تا کامل و برطرف شدن مشکلات این ورژن را به طور رسمی معرفی کند و این احتمال میرود PSP2 در سال 2011 منتشر شود

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: SHePArd and Akiba

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
نه این عکس Fakeـه. ورژن‌های دیگش هم هست مثل این که سال گذشته توی نت منتشر شد:
http://gamingbolt.com/wp-content/uploads/2010/06/psp2.jpg

میدونم عکس قدیمی هستش و FAKE.

اما من کلا با طراحیش حال کردم مخصوصا خوشم میاد صفحه نمایشش بزرگ باشه و بیشتر خوشم میاد که مثل دسته ها 2 آنالوگه داشته باشه .

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

دوستان جوری میگن نوع آوری انگار ادم فکر میکنه دنیا نشسته چیز جدید هی برای دوستان رو کنه .:blink::blink:

دوستان نظرشون چی هستش بیاد براشون قر کمر و ... هم بره یا براتون صحبت کنه یا کار های روزانتون رو انجام بده نهار و شام هم در خدمت باشیم .=))=))=))

کنسول دستی بازی هستش حالا 3DS امده 3D ش کرده چه نوآوری داشته نکنه 3D رو هم 3DS اختراع کرده ؟ 3DS هم کنسول قبلی بود 3D ش کرده و قوی تر هیمن .

آدم حرف های مشنوه .

یه دستگاه بازی قوی با کنترل راحت و فوقش چند تا امکانات دیگه مگه میخواین براتون برقصه حالا 3D هم بود بد نیست اما دیگه دوستان انتظار کتاب های علمی تخیلیشون رو از یه کنسول دستی بازی نداشته باشن .

بعدشم دوستان یا با بازی های PSP اشنای نداشتن یا کلا تو باغ نبودن همین مونده بود این همه بازی .... که خود GOW های که روش امده یا MGS ها خودش هر کدوم 1 دونه PSP جدید طلب میکنه بازی های دیگه به کنار حتی امکان بازی کردن بازی های PS1 با PSP واقعا آدم میمیره از خنده که دوستان میگن PSP بازی نداشت یا بازی خوب نداشت .

آخرین ویرایش:

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
میدونم عکس قدیمی هستش و FAKE.

اما من کلا با طراحیش حال کردم مخصوصا خوشم میاد صفحه نمایشش بزرگ باشه و بیشتر خوشم میاد که مثل دسته ها 2 آنالوگه داشته باشه .

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

دوستان جوری میگن نوع آوری انگار ادم فکر میکنه دنیا نشسته چیز جدید هی برای دوستان رو کنه .:blink::blink:

دوستان نظرشون چی هستش بیاد براشون قر کمر و ... هم بره یا براتون صحبت کنه یا کار های روزانتون رو انجام بده نهار و شام هم در خدمت باشیم .=))=))=))

کنسول دستی بازی هستش حالا 3DS امده 3D ش کرده چه نوع آوری داشته نکنه 3D رو هم 3DS اختراع کرده ؟ 3DS هم کنسول قبلی بود 3D ش کرده و قوی تر هیمن .

آدم حرف های مشنوه .

یه دستگاه بازی قوی با کنترل راحت و فوقش چند تا امکانات دیگه مگه میخواین براتون برقصه حالا 3D هم بود بد نیست اما دیگه دوستان انتظار کتاب های علمی تخیلیشون رو از یه کنسول دستی بازی نداشته باشن .

بعدشم دوستان یا با بازی های PSP اشنای نداشتن یا کلا تو باغ نبودن همین مونده بود این همه بازی .... که خود GOW های که روش امده یا MGS ها خودش هر کدوم 1 دونه PSP جدید طلب میکنه بازی های دیگه به کنار حتی امکان بازی کردن بازی های PS1 با PSP واقعا آدم میمیره از خنده که دوستان میگن PSP بازی نداشت یا بازی خوب نداشت .

در كل جوابت يه كلمس فن بازي در نيار تا ببينيم چي رو مي كنه معلومه كه بايد نواوري و بازي هاي به درد بخور زياد داشته و گرنه جلوي 3DS هيچ حرفي نداره

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
در كل جوابت يه كلمس فن بازي در نيار تا ببينيم چي رو مي كنه معلومه كه بايد نواوري و بازي هاي به درد بخور زياد داشته و گرنه جلوي 3DS هيچ حرفي نداره

کلی خندیدم من چی گفتم گفتم دوستان توقع شون رو بیارن پایین شما بهتره .... بازی در نیاری .

و بیخودی انگ به طرف مقابل نچسبونی که بگی حالا من هم هستم .

شما با هر کدوم از حرف های بالای من مشکلی داری مدرک بیار که بازی های PS1 اشغال بودن و بازی های که برای PSP امدن بازی خوب نداشته و اشغال بودن و ... .

اما راجب نوآوری شما چه نوآوری رو انتظار داری در یه کنسول دستی ببینی توقع افراد مشخص میکنه چه انتظاری دارن انتظار دارن فردا بیاد کنسول بازی دستی برای شما برقصه .

این که امکاناتی رو داشته باشه به نواوری ربط ندین دوستان اشتباه هستش .

برای مثال PS3 blu-ry و 3D رو به عنوان یه نوآوری روی کنسولش داشت یا XBOX شبکه لایو رو داشت یا نینتندو تاچ بودن کنسول دستیش رو داشت الان هم که 3DS به عنوان نواوری 3D هستش اما آیا همه از این نواوری ها در کنسولشون استفاده میکنن ؟(نواوری 3DS برای این هستش که اولین کنسول 3D هستش اشتباه نشه به عنوان نوآوری 3D ) یعنی چون 360 blu -ry نداره شکست خورده ؟ یا PSP چون tuch نبوده شکست خورده از DS ؟ یا ....

نواوری همیشه به معنی پیروز یا ... نیست بلکه به معنی یکی از امکانات کنسول هستش که مشتری رو به خرید اون وصیله ترقیب میکنه .

حالا PSP 2 اگه حتی 3D هم نباشه در صورتی که HD باشه و قوی باشه و دو آنالوگ داشته باشه که مثل کنسول ها بشه براش بازی ساخت خودش و دوربین داشته باشه روش خودش یه کنسول دستی هستش که بازم خیلی ها میخرن هم برای کیفیت ش شما هم نباید انتضار داشته باشی بازی PS3 یا 360 برات اجرا کنه .

taherism

کاربر سایت
Mar 30, 2007
2,225
نام
سید حمید طاهری
The device is sporting a 1GHz Qualcomm MSM8655 (a chip similar to the one found in the G2, but 200MHz faster), 512MB of RAM, 1GB of ROM, and the screen is in the range of 3.7 to 4.1 inches.

img_24055.jpg

img_24055-2.jpg

img_24055-3.jpg

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
^^ این چیزهایی که شما نوشتی مربوط به شایعه PSP Phone ـه که endaget راه انداخته. جالبه یه سری عکس هم تو سایتش گذاشته که از روی این عکس ناشیانه مشخصه fake ـه :))

A: Enter
B: Back

22u0bsz4vedljbl0fp.jpg

nathan mckane

کاربر سایت
Jul 14, 2009
979
نام
عباس
Sony در هیچ کامنتی مستقیما نگفته PSPhone فیک هستش. فقط گفته که :

Sony Europe told Eurogamer that it couldn't comment on "rumour and speculation".

سونی اریکسون هم همینو گفته. احتمال زیاد PSPhone یه دسگاه کاملا مجزا زا PSP 2 خواهد بود. اتفاقا عکسای که جدید توسط engadget منتشر شده خیلی هم واقعی به نظر میرسه. بعدش هم این دسگاه مدل پایانی نیست که همه چیزش اوکی باشه. ساخت همچین مدل فیکی هم بچه بازی نیست که بیان یه مدل xperia رو بکنه و بچسپون به کنترلهای PSPgo. یه خورده عقلتونو به کار بندازین.

این خبر تکذیب سونی هم توسط Nowgamer منتشر شد که خودشون اومدن خبر رو ویرایش کردن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر