سونی مشتاق عناوین بیشتری همانند HEAVY RAIN است

u.T.a

کاربر سایت
Oct 28, 2006
1,493
نام
امین
درود
heavy-rain-jayden2.jpg

بر اساس صحبت های دو مدیر ارشد این کمپانی بازی هایی همانند HEAVY RAIN محل رشد و ترقی برای سونی می باشند.
John Rostron مدیر ارشد استدیو اروپایی SCE XDev در کنفرانس امروز لیورپول گفت:
" به نظر من ما با عنوان heavy rain قدم بزرگی در خلق تجربه ای جدید برداشتیم,که با این عنوان افرادی از خانواده من با توجه به اینکه هیچ تجربه ای در
دنیای گیم نداشتند در آن غرق شدند"
"بله,تلفن های همراه و وسایلی این چنین مدت زیادی در میدان خواهند بود,اما من فکر میکنم استعداد بالقوه ای در عناوینی همانند این بازی
وجود دارد که در آن شما دنیایی ما بین بازی و فیلم را تجربه می کنید که بطور یقین در کنسول های نسل آینده بیشتر به چشم خواهد آمد
و من فکر میکنم این یک فرصت استثنایی برای ما است"

صحبت های John Rostron توسط Michael Denny مدیر ارشد استدیوهای جهانی سونی اینگونه تکمیل شد:

"من کاملا با John موافق هستم! این یک فرصت فوق العاده برای ما است تا با یک حرکت رو به جلو همانند گذشته
این مسیر نا شدنی ها را طی کنیم"
"از نظر من این عناوینی اینچنین دارای یک پتانسیل عظیم بوده و کمپانی ما در تلاش است که احساسات را نیز دنیای بازی وارد کند
و به ما در مسیری رو به جلو قرار دهد"

خالق havy rain دیوید کیج مشغول کار بر روی دو عنوان معرفی نشده می باشد که انتظار میرود با همین مضمون,اکشن و درام باشد.

.:Pouria:.

کاربر سایت
Sep 20, 2009
2,382
نام
-_-
امیدوارم بازی بعدی دیوید کیج از همین جوری باشه ( یعنی سبک و جوش همین شکلی باشه ) ! بر خلاف عده ای دوستان که HR رو بازی نمی دونن من با این بازی خیلی حال کردم ! جزو بهترین بازی هام بود ! امیدوارم هر چه سریع تر بازی بعدی معرفی بشه !

آخرین ویرایش:

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
ما که لحظه شماری میکنیم برای این بازی .
امیدوارم بازی بعدی دیوید کیج از همین جوری بود ! بر خلاف عده ای دوستان که HR رو بازی نمی دونن من با این بازی خیلی حال کردم ! جزو بهترین بازی هام بود ! امیدوارم هر چه سریع تر بازی بعدی معرفی بشه !

منم موافقم واقعا عالی بود من اولین بازی که در این سبک بازی کردم بر میگره به PS1 که Fox Hunt بعدش Fahrenheitبعدش هم HR بود واقعا با همشون حال کردم FOX HUNT روی PS1 یکی از خاطره انگیز ترین بازی های بود که بازی کردم .

u.T.a

کاربر سایت
Oct 28, 2006
1,493
نام
امین
امیدوارم بازی بعدی دیوید کیج از همین جوری باشه ( یعنی سبک و جوش همین شکلی باشه ) ! بر خلاف عده ای دوستان که HR رو بازی نمی دونن من با این بازی خیلی حال کردم ! جزو بهترین بازی هام بود ! امیدوارم هر چه سریع تر بازی بعدی معرفی بشه !

معرفی رو ول کن پوریا
بیاد بگه quanticdream رو خریدیم :D
یه جورایی حس میکنم منظورشون غیر مستقیم این بوده
وگرنه چه دلیلی داره بعد این همه مدت بیان همچین حرفی رو بزنن
شایدم معرفی تو راهه

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,204
نام
محمد
بسیار هم عالی . کاش بگن QD رو خریدن و کار رو یه سره کنن . هر کی هم دوست نداره و فکر میکنه فیلم بوده و غیره بازی نکنه . اجباری نیست که :D

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
بی صبرانه منتظر معرفی شدن بازی بعدی دیوید کیج هستم و امیدوارم توی همین سبک اکشن/دراما باشه ، فقط امیدوارم صنعت گیم به شکل این سبک بازی ها پیش نره ، خودم خیلی با "باران سنگین" و "فارنهایت" ولی به هیچ عنوان دوست ندارم کل صنعت به این سبک گرایش پیدا کنه

ed73

کاربر سایت
Sep 21, 2011
58
نام
نیما
خوبیه این سبکه خاص اینه که تعدادش محدوده
وگرنه اینم گرفتاره تکرار میشه.امیدوارم کیج بازم بتونه ادم رو تا این حد میخکوبه بازیش کنه

Panther_X

کاربر سایت
May 31, 2011
1,204
هوی رین بعد جدیدی رو از یک بازی ارائه داد ... ولی اینطور چیزا عامه پسند نیستن وقتی سازنده ای میاد این ریسکو انجام بده و بازیش در آخر نسبتا ناموفق باشه مطمئنا ادامه نمیده به امید روزی که بیشتر شاهد این چنین بازیهایی باشیم و خود ما گیمرها هم به سمت این بازیها بریم...

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,204
نام
محمد
هوی رین بعد جدیدی رو از یک بازی ارائه داد ... ولی اینطور چیزا عامه پسند نیستن وقتی سازنده ای میاد این ریسکو انجام بده و بازیش در آخر نسبتا ناموفق باشه مطمئنا ادامه نمیده به امید روزی که بیشتر شاهد این چنین بازیهایی باشیم و خود ما گیمرها هم به سمت این بازیها بریم...
هوی رین که هم Review های خوبی گرفت هم فکر کنم 2 ملیون نسخه فروش کرد . ناموفق نبوده .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر