سونی ریمسترهای بیشتری برای ps4 عرضه میکند

BEHZAD WESKER

کاربر سایت
Jan 13, 2014
2,053
نام
بهزاد
630x.jpg

درود
به نظر میرسد انچارتد کالکشن اخرین ریمستر کنسول پلی استیشن 4 نیست و سونی قصد دارد ریمسترهای بیشتری را بر روی ps4 عرضه کند.

اقای Jim Ryan در مصاحبه با PlayStation Germany گفت:
"ما میدانیم که بسیاری از ps4 داران عناوین قبلی (اشاره به عناوین انحصاری ps3) را بازی نکرده اند و از یک کنسول دیگر ( اشاره به کنسول های شرکت مایکروسافت و نینتندو) به کنسول ما روی اورده اند.
ما ریمسترهای بیشتری منتشر میکنیم"

سونی بارها گفته بود که تعدادی از دارندگان فعلی کنسول ps4 نسل قبل کنسول شرکت نینتندو یا مایکروسافت را داشته اند و طبیعی است که عناوین انحصاری ps3 ریمستر شوند.

آخرین ویرایش:

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
سونی جان ، جان مادرت این کیلزون 2 رو یه ریسمتری کن بازیش کنیم بزنیم تو رگ .

من نسل قبل متاسفانه نتونستم این کیلزون 2 رو بازی کنم و بد جوری تو کفشم :((

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
سونی حرکت خوبی که میتونه بکنه این هست کسایی که قبلا بازی های ریمستر شده رو روی Ps3 داشتن حالا بتونن با نصف قیمت نسخه ریمستر شده اش رو بخرن اینطوری هم به نوعی با قابلیت پشتیبانی از نسل قبل مایکرو رقابت بهتری میتونه و در درجه بالاتر خوده پلیر های PS راضی تر هستند.

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
PlayStation All Stars Battle Royal
عاشق این بودم اما نشد بازی‌کنم

کلا یکی از انتظارات نچندان گنده من از سونی اینه که اولا یک بازی فایتینگ بده با کاراکتر های فرست پارتی و ترد پارتی (PlayStation All Stars Battle Royal 2) + یک بازی کارتینگ فان با همین کاراکترا. (برای این نسل کلا)

اگر یک بازی مثل Mario Kart بده سونی من سایتو شیرینی میدم :D یعنی میرم توییچ ویدیو های اینو میبینم اصن از این حال به اون حال میشم. لامصب خیلی نوستالژیک + فان + عالیه.

Hesam_1994

کاربر سایت
Jun 9, 2008
1,459
نام
حسام
با این وضعیت Konami نمیشه امید داشت ولی MGS4 باید بیاد روی PS4. گرافیکش زمان عرضه عالی بود و بهبود رزولوشن اون از 1024*600 به 1080p کیفیت asset های بازی رو خیلی بهتر به نمایش میذاره.

فقط منم که دوست دارم راکستار Red Dead Redemption رو ریمستر کنه؟!:| راکستار خیلی بی‌میل به نظر میاد راجب این چیزا.:(

consl

کاربر سایت
May 28, 2015
68
آقا باورت نمیشه, این بازی رو من دارم الآن بازی میکنم یعنی محشر! سه چهار تا نسخه با همین کیفیت منتشر میکردن میتونست رقیب فوق جدی برای هیلو بشه! گان پلی سنگینش رو تو هیچ بازی ندیدم. گرافیکش رو الان بخوان ریمستر کنن و تکستچرهای قوی تر براش بذارن گرافیکش با KZ SF فرق نمیکنه. من همین الان دارم از انیمیشن ها و کیفیت بازی لذت میبرم, با اینکه مال 7 سال پیشه!!

این بازی شاهکاره خیلی کم میتونی ازش نقص پیدا کنی من 4سال پیش بازیش کردم هنوز گرافیک بازی تو ذهنم مونده هوش منصوعی بازی هم بی نظیر بود بنظرم نسخه سوم و KZ SF اصلا نتوانستند حتی نزدیک نسخه دوم شوند

Castaway

کاربر سایت
Feb 20, 2015
197
نام
AM3BOOTER
فقط متال گیر 4. بقیه رو ولش. خیلی دلم میخواد یه بار دیگه اما این بار با 60 فریم بازیش کنم. چه شود!

یکی از بهترین بازی هام بود. اما ریمسترش مثل gow 3 افتضاح میشه...

- - -ویرایش - - -

تنها ترین بازی که ریمسترش رو عمرا بدن و من همچنان عاشقشم. .. MW2 هست.

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,600

یهـ KZ2 رو همــ ریمستر کنن من دیگه چیزی نمی خوامــ!

یعنی اونای که KZ2 بازی نکردن خصوصآ بخش مولتیشو نصف عمرشون رو هواست
بی شخص بهترین بازی آنلاین تمام دورانی که بازی کردم KZ2 بوده
یعنی من به کل تنها یه ریمستر فقط یه ریمستر فقط یه ریمستری که آنلاین هم داشته باشه با سرورهای قوی اونم فقط KZ2 ( :(( هوس کردم )

Castaway

کاربر سایت
Feb 20, 2015
197
نام
AM3BOOTER

کل عمرت بر فناس ..(نتونستی شاهکار FPS رو بازی کنی )

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,925
نام
نـــــــویـــــــــد
یعنی اونای که KZ2 بازی نکردن خصوصآ بخش مولتیشو نصف عمرشون رو هواست
بی شخص بهترین بازی آنلاین تمام دورانی که بازی کردم KZ2 بوده
یعنی من به کل تنها یه ریمستر فقط یه ریمستر فقط یه ریمستری که آنلاین هم داشته باشه با سرورهای قوی اونم فقط KZ2 ( :(( هوس کردم )

تنها بازی آنلاینی بود به همراه Gears 3 که max lvl شدم
واقعا شاهکار بود ، بدون شک بهترین سرورهارو داشت
ذره ای لگ و‌تاخیر نداشتم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر