سونی دو مدیر عامل را به جای جیم رایان معرفی کرد

Adam

عضو تحریریه
Jun 27, 2009
4,716
نام
alireza
ceos.jpg

کمپانی Sony Interactive Entertainment آقای Hermen Hulst و آقای Hideaki Nishino را به‌عنوان مدیرعامل جدید پلی‌استیشن معرفی کرده است و از اول ژوئن ۲۰۲۴ جانشین جیم رایان می‌شوند.

Hulst که پیش از این رئیس استودیوهای پلی استیشن و رئیس Guerrilla Games بود، مدیر عامل گروه تجاری جدید استودیو خواهد شد که مسئول تمام محتوای بازی‌های پلی استیشن و همچنین ارائه فرنچایزهای آن به رسانه‌های جدید مانند فیلم و تلویزیون است.

Nishino که قبلاً SVP گروه SIE بود، به عنوان مدیر عامل گروه تجاری پلتفرم SIE منصوب خواهد شد که او همچنان مسئول فناوری، محصولات، خدمات و تجربه پلتفرم و همچنین روابط ناشر و توسعه دهنده ثرد پارتی خواهد بود. همچنین مسولیت عملیات تجاری، از جمله فروش و بازاریابی سخت افزار، خدمات و تجهیزات جانبی، نیز بر عهده‌ی Nishino خواهد بود.

Hiroki Totoki که از زمان خروج جیم رایان به عنوان مدیر عامل موقت SIE فعالیت می‌کند، علاوه بر نقش رئیس، مدیر ارشد مالی و مدیر مالی شرکت سونی، به عنوان رئیس SIE نیز خدمت خواهد کرد. سونی گفت که Nishino و Hulst به Totoki گزارش خواهند داد و قصد همکاری نزدیک دارند.

مدیرعامل موقت Totoki گفت: سرگرمی تعاملی سونی یک تجارت پویا و رو به رشد است که تجربیات سرگرمی باورنکردنی را از طریق محتوا و فناوری ارائه می‌کند. این دو رهبر مسئولیت‌های روشنی خواهند داشت و جهت گیری استراتژیک را مدیریت خواهند کرد تا اطمینان حاصل شود که تمرکز شرکت بر تعامل با کاربران فعلی پلی استیشن و گسترش تجربیات به مخاطبان جدید باقی می‌ماند.

Nishino اظهار داشت: ما به ارتباط بین بازیکنان و سازندگان از طریق محصولات، خدمات و فناوری در سطح جهانی ادامه خواهیم داد. ما همیشه در تلاش هستیم تا با نوآوری در هر زمینه‌ای در Sony Interactive Entertainment، جامعه خود را بزرگتر کنیم. من مفتخرم که در کنار Hermen به چنین نقش مهمی منصوب شدم. با همکاری بیشتر با هم، در موقعیتی قرار می‌گیریم که تجربه‌های باورنکردنی را برای مخاطبان در حال گسترش در حال حاضر و در آینده ایجاد کنیم.

Hulst افزود: من از اینکه گروه تجاری استودیو را رهبری می‌کنم هیجان‌زده هستم و به موفقیت خود با پلی‌استیشن 5 ادامه می‌دهم و در عین حال برای آینده آماده می‌شوم. صنعت بازی‌های ویدیویی یکی از بزرگ‌ترین صنایع سرگرمی در جهان است و بر پایه تلفیق محتوا و فناوری بنا شده است و من مشتاقانه منتظر کم رنگ شدن مرزهای بازی و سرگرمی هستم.

سونی در سپتامبر گذشته اعلام کرد که جیم رایان، که از سال 2019 مدیر عامل SIE بود، پس از تقریباً سی سال فعالیت در کسب و کار پلی استیشن، تصمیم به بازنشستگی در مارس 2024 گرفته است.

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,250
نام
ماکان
نمیدونم چرا، ولی قیافه اون ژاپنیه یجوریه من همش حس میکنم از این بیزنس به گ..ا دهنده هاست! ترکیبش با هرمن هلست میتونه خیلی سمی باشه. بالا سرشونم که توتوکی کبیره. خدا رحم کنه کلا.

Sysbother

کاربر سایت
Oct 16, 2015
152
شما ببین جیم رایان چه عظمتی داشته که یک نفر نمیتونسته جاشو پر کنه، باید دو نفر جاش میومدن :)
بیشتر برنامه توتوکی بود که همچنان قدرت اش در SIE رو نگه داره و این دو نفر هم کار ایشون رو راحت می‌کنند در حالیکه تصمیمات نهایی بازم با این آقا هست.

هرچند پلی استیشن نیازی به زحمت کشیدن و سرمایه‌گذاری در ویدیو گیم نداره. به لطف مایکروسافت رقیبی برای پلی استیشن باقی نمونده.

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,654
نمیدونم چرا، ولی قیافه اون ژاپنیه یجوریه من همش حس میکنم از این بیزنس به گ..ا دهنده هاست! ترکیبش با هرمن هلست میتونه خیلی سمی باشه. بالا سرشونم که توتوکی کبیره. خدا رحم کنه کلا.
فعلا که صنعت گیم رو ژاپنی ها بالا نگه داشتن و غربی ها گند زدن توش

SNIPER II

Gold User
Dec 9, 2011
1,286
نام
Mansour
کلا خوبی ژاپنی جماعت اینه که اکثرا از بچگی جوری تربیت میشن که شکست در یک موضوع براشون خط قرمز میشه و زشت ترین و بدترین چیز اینه که در یک موضوع شکست بخورن که در صورت شکست حتی در حد دریدن شکم هم میرن :D پس حداقل مطمئنیم همه چیز رو به کتف ش نمیگیره:D
ولی نمیدونم چرا هرمن هالست به شدت داره منو میترسونه یه حس فیل اسپنسر گونه ای داره:D

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,062
نام
نـــــــویـــــــــد
ولی نمیدونم چرا هرمن هالست به شدت داره منو میترسونه یه حس فیل اسپنسر گونه ای داره

خود فیل اسپنسر رو هم ریست کنن بگن دوباره همون گندارو بالا بیار عمرا نمیتونه. واقعا زشته مقایسه‌ی این دوتا با هم :D

kourooshkabir25

کاربر سایت
Apr 4, 2017
5,394
این هم از اخرین سه ماهه دوران جیم رایان :-B
جیم رایان در اخرین سال با رقم عجیب و غریب 29.8 میلیارد دلار رکورد درامد زایی برند PS / کل صنعت کنسول سازی / ناشر غربی تاریخ گیم در یک سال شکست =D>
ps5 با رکورد 20.8 میلیون کنسول فروخته شده بالاتر از PS4 سال 2017 ( با ps4 سیصد دلاری + ps4pro بدست اومد ) رکورد فروش کنسول ps در یک سال شکست =D>

مقایسه امار فروش کنسول های PS در مدت مشابهه ( 3.5 سال بعد از لانچ )

PS4 60.1 m

PS5
59.3 m

PS2 53.85 m

بازار امریکا

2024 PS5 20.16 m

2017 PS4 18.50 m

بازار ژاپن

2024 PS5 5.46 m

2017 PS4 4.53 m

فروش کنسول ها در سه ماهه اول 2024

PS5 4.5 m

NSW 1.96 m

XBS 0.8 m

1715697421235.png

این رکورد ها در شرایطی بدست اومده که قیمت PS5 حدود 25 درصد بیشتر از PS4 =D> ( 300 و 400 سال 2017 PS4 در مقابل 400 و 500 دلار PS5 )

سود دهی سه غول کنسول ساز در 3 ماهه اول 2024

بخش PS حدود 868 میلیون دلار

Nintendo حدود 426 میلیون دلار

بخش XBOX اعلام نشده :-?? صرفا بخش اکتی 350 میلیون دلار ضرر داده

آخرین ویرایش:

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,250
نام
ماکان
این هم از اخرین سه ماهه دوران جیم رایان :-B
جیم رایان در اخرین سال با رقم عجیب و غریب 29.8 میلیارد دلار رکورد درامد زایی برند PS / کل صنعت کنسول سازی / ناشر غربی تاریخ گیم در یک سال شکست =D>
ps5 با رکورد 20.8 میلیون کنسول فروخته شده بالاتر از PS4 سال 2017 ( با ps4 سیصد دلاری + ps4pro بدست اومد ) رکورد فروش کنسول ps در یک سال شکست =D>

مقایسه امار فروش کنسول های PS در مدت مشابهه ( 3.5 سال بعد از لانچ )

PS4 60.1 m

PS5
59.3 m

PS2 53.85 m

بازار امریکا

2024 PS5 20.16 m

2017 PS4 18.50 m

بازار ژاپن

2024 PS5 5.46 m

2017 PS4 4.53 m

فروش کنسول ها در سه ماهه اول 2024

PS5 4.5 m

NSW 1.96 m

XBS 0.8 m

View attachment 337219

این رکورد ها در شرایطی بدست اومده که قیمت PS5 حدود 25 درصد بیشتر از PS4 =D> ( 300 و 400 سال 2017 PS4 در مقابل 400 و 500 دلار PS5 )

سود دهی سه غول کنسول ساز در 3 ماهه اول 2024

بخش PS حدود 868 میلیون دلار

Nintendo حدود 426 میلیون دلار

بخش XBOX اعلام نشده :-?? صرفا بخش اکتی 350 میلیون دلار ضرر داده

سونی فرست پارتی های درست درمونش رو بده بیرون، با یه باندل از GTAVI دوباره رکوردهارو درو میکنه:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر