سونی در 19 آوریل چه چیز را میخواد رونمایی کند !؟

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Saber

F.A.M.I.L.Y
Loyal Member
Jun 16, 2009
3,885
نام
صابر
61251646606405258743.jpg

به نام خالق هستی
امروز سونی در اقدامی عجیب FaceBook خود را با تصویری که در بالا مشاهده میکنید آپدیت کرده است و در آن جمله ی Will Vengeance Bring Redemptions ( آیا انتقام موجب رستگاری خواهد شد ؟ ) را نوشته است . همچنین تاریخی را در پایین این جمله ذکر کرده است.
این تاریخ ممکن است برای رونمایی عنوانی باشد ! یا شاید هم ممکن است God Of War جدید معرفی شود ؟

باید تا 19 آوریل (31 فروردین ) صبر کرد و دید که سونی چه نقشه ای در سر دارد !

---------------------------------------------------------

آپدیت اول
سونی ظاهرا بازیش گرفته یه تصویر منتشر کرده که 3 تیکه هست ! هر قسمتیش یه جا هست ! ( به پست اول اضاف شد )

عکس ها به صورت تکه تکه

1
91357982333361162414.png

2
41509739226612897873.png

3
45915215664977508129.png

--------------------------------------

خب حالا تصاویر رو سر هم میکنیم

91357982333361162414.png

41509739226612897873.png

45915215664977508129.png

آخرین ویرایش:

.:Rasel:.

کاربر سایت
Apr 6, 2012
74
نام
اصلا سونی یه عکس همینجوری منتشر کرده که به چندتا از بازیهاش بخوره ، بعدش فیدبک مردم رو بگیره ببینه چی میگن ، بعدش با توجه به اون بیاد تصمیم بگیره بازی بعدی چی باشه .

مگه بازی دو روزه ساخته میشه؟؟؟؟!!!!

اگه بخواد نظر مردم رو بدونه یه نظرسنجی میزاره میگه دوست دارید کدوم بازی رو ببینید

snakemgs3

کاربر سایت
Oct 27, 2005
1,482
ولی خودمونیما اگر اسمش Will Vengeance Bring Redemptions باشه ، تصور کنید رفتید در مغازه میخواید بازیو بخرید ،،،،،،

مگه بازی دو روزه ساخته میشه؟؟؟؟!!!!

اگه بخواد نظر مردم رو بدونه یه نظرسنجی میزاره میگه دوست دارید کدوم بازی رو ببینید
:shocked:
از کجای نوشته ، این نتیجه گیری رو کردید؟؟؟؟؟

از اونجا که فقط یکبار جملت رو خوندم و کلمه بعدی رو ندیدم

شرمنّه ...
دشمنت شرمنّه ...

آخرین ویرایش:

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,054
نام
نیما
ولی خودمونیما اگر اسمش Will Vengeance Bring Redemptions باشه ، تصور کنید رفتید در مغازه میخواید بازیو بخرید ،،،،،،

حالا فرض کن ما اسم بازی رو درست گفتبم .... فروشنده صدی نود میگه نداریم ( در حالی که 10 تاشو چیده تو ویترین )

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
حالا فرض کن ما اسم بازی رو درست گفتبم .... فروشنده صدی نود میگه نداریم ( در حالی که 10 تاشو چیده تو ویترین )
آف تاپیک ـه ولی خیلی به پستت میخوره :D از همگی عذر میخوام :D
رفته بودم توپخونه هر مغازه ای میرفتم میگفتم GRID دارید میگفت بله Assassin's Creed داریم :D
اقا احسان خیلی بهتون احترام قائلم ولی برخی وقت باید حقیقت رو گفت...

کلا همش اف تاپیک پست میدید و گاو گاو به طرفداران توهین می کنید بعد هی خودتون رو کنار میزنید که اف تاپیک شد چی شد...

همین هالو 4 توی امضاتون خودش 5 تا قسمت در این نسل منتشر کرده البته با احتساب هالو 4 اب بسته نشده شما هی بیا از اول گاو گاو بکن

البته چون شخصیت محترمی هستید این تیکرو گفتم وگرنه همش دارم میخونم ببینم اخرش این حرفا به کجا منتهی میشه
ممنون که برام احترام قائلید ولی اگه پست هام همش آف تاپیک باشه یه تذکری بنی چیزی هم هست :) اگه این پستم خیلی اذیت میکنه مدیرها بگن پاکش میکنم !
اونم که میگم گاو توهین نیست ! خودتون بد میخونید ! :
گاو = GAO اینجوری باید بخونید نه GAV ! اون اولی مثل همین میمونه = GOW .

آخرین ویرایش:

( Layken )

عضو تحریریه
Nov 29, 2009
3,237
نام
حامد
آف تاپیک ـه ولی خیلی به پستت میخوره :D از همگی عذر میخوام :D
رفته بودم توپخونه هر مغازه ای میرفتم میگفتم GRID دارید میگفت بله Assassin's Creed داریم :D

اقا احسان خیلی بهتون احترام قائلم ولی برخی وقت باید حقیقت رو گفت...

کلا همش اف تاپیک پست میدید و گاو گاو به طرفداران توهین می کنید بعد هی خودتون رو کنار میزنید که اف تاپیک شد چی شد...

همین هالو 4 توی امضاتون خودش 5 تا قسمت در این نسل منتشر کرده البته با احتساب هالو 4 اب بسته نشده شما هی بیا از اول گاو گاو بکن

البته چون شخصیت محترمی هستید این تیکرو گفتم وگرنه همش دارم میخونم ببینم اخرش این حرفا به کجا منتهی میشه

من هم عذر می خوام اف پست دادم..

ممنون که برام احترام قائلید ولی اگه پست هام همش آف تاپیک باشه یه تذکری بنی چیزی هم هست
yahoo_1.gif
اگه این پستم خیلی اذیت میکنه مدیرها بگن پاکش میکنم !
اونم که میگم گاو توهین نیست ! خودتون بد میخونید ! :
گاو = GAO اینجوری باید بخونید نه GAV ! اون اولی مثل همین میمونه = GOW .

خب احسان جان شما از کجا فهمیدید که منظور من gav هستش ..؟ موقع خوندن مطلب من چجوری با اون حس GAV خوندید ولی ما برا مطالب شما Gao بخونیم..؟

شما هم مال منو Gav می خوندید دیگه ..!! حتما می پرسید چرا ناراحت شدم برا اینه که به راحتی با یک الت شیفت و نوشتن کلمه GOW تمامی این سوئتفاهمات برطرف میشه

صمیمانه متشکر میشم ازتون

در ضمن نه این پست اذیت نمی کنه فرصتی شد تا نکته ای رو اشاره کنم.

آخرین ویرایش:

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
اول بحث این بود که GOW ـه یا HS2. بعدش بحث این شد که داستان بازی ضعیفه. بعد حرف رفت سمت کمبو ها که در ادامه هم کشید به مقایسه این بازی با DMC و NG. حالا هم بحث این شده که وقتی میگید گاو به طرفداران این بازی توهین میشه. :)) =)) (هالو آیا یا هیلو؟ -- گاو3؟ (GeOW) )

عجب حکایتی داریم :D

فردین جان هر وقت در مورد سَم فوشور نظر خواستیم صدات میکنیم ، بفرمایید عزیزم از وقت خوابت گذشته
سوووم فوووشور و چه به این حرفا؟ :D فعلا که سم فوشور رفته زیر فشار استودیوی تورونتو و جید و نمیتونه بیاد بیرون :D

شما هم هر وقت رفتی بخوابی ما هم میریم. هستیم حالا حالا :D

آخرین ویرایش:

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
فردین جان هر وقت در مورد سَم فوشور نظر خواستیم صدات میکنیم ، بفرمایید عزیزم از وقت خوابت گذشته :D

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
رفته رفته به 19 آوریل نزدیک میشیم و من فکر میکنم همون HS2 باشه :D

بک گراندشون عجیب یکسانه :
73050265155774900024.jpg

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,675
نام
حسین
نمیدونم چرا ملت گیر دادن به گاو !!
واقعا نمی دونی چرا??:d
امیدوارم گاو نباشه مانی ندارم PS3رو دوباره بخرم کاش یره نسل بعد

Bianconeri

کاربر سایت
Feb 25, 2008
611
نام
مهران
به نظر من می تونه یک God of war برای ویتا باشه.
اگر نه که حتما HS2 هستش.من از وقتی بک گراند را با کاور بازی Hs دیدم مطمئن شدم.

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
دوباره مثل اینکه داریم برمیگردیم به پیداکردن تصاویر توی عکس :D

والا من که کله ایی نمیبینم :D

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر