سونی خالق سری Halo را خرید

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

diba2000

کاربر سایت
Jun 5, 2021
323
خرید کنسول هم پنهان کردن داره؟🤣🤣
میخوای تو بلندگو بگم اهالی محترم بازی سنتر من باکس خریدم ؟🤣🤣

بله Xsxدارم ازش لذت میبرم

ولی در جمله که برند Psنباید با برند جعبه بی هویت مقایسته کنیم چون توهین به ابر برند Psهسا هیچ فرقی ایجاد نمیکنه
برامون سوال هست چرا کسی که SX ( بهترین کنسول نسل 9) رو داره میاد اینجا و برای سونی یقه جر میده و تازه به کنسولی که الان داره یعنی SX میگه اشغال بی هویت در صورتی که خودش این کنسول رو خریده
جدی دلم به حال سونی سوخت
فن هاش حتی کنسولش رو نمیخرن میرن SX میخرن البته حق دارن اعتماد به برند PS کاملا از بین رفته

آخرین ویرایش:

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
آقا من پیشنهاد میکنم دعواهای شخصی رو قاطی رقابتی که مایکروسافت کاملا برنده هست نکنید لطفا :D

مایکروسافت چند سال دیگه وضعیتی داره که مشکل ترافیک عرضه بازی پیدا میکنه و واسه اینکه به بازی های دیگه خودش لطمه وارد نشه مجبور میشه با فاصله بازی هاشو منتشر کنه اون وقت شما داری با سونی و مختصر استدیو هاش مقایسه میکنید:D

فکر کن این ip هایی که الان مالکیت برای مایکروسافت هست اگه هر ۶ ماه هم یکیش منتشر بشه بعد چند سال دوباره نوبت نسخه بعدی همون عنوان میشه:D

Arshiixx

کاربر سایت
Apr 5, 2016
1,159
آقا من پیشنهاد میکنم دعواهای شخصی رو قاطی رقابتی که مایکروسافت کاملا برنده هست نکنید لطفا :D

مایکروسافت چند سال دیگه وضعیتی داره که مشکل ترافیک عرضه بازی پیدا میکنه و واسه اینکه به بازی های دیگه خودش لطمه وارد نشه مجبور میشه با فاصله بازی هاشو منتشر کنه اون وقت شما داری با سونی و مختصر استدیو هاش مقایسه میکنید:D

فکر کن این ip هایی که الان مالکیت برای مایکروسافت هست اگه هر ۶ ماه هم یکیش منتشر بشه بعد چند سال دوباره نوبت نسخه بعدی همون عنوان میشه:D

اوهوم
مخصوصا ترافیک سال 2022ش 3>

Roozbeh7

کاربر سایت
Mar 20, 2019
2,014
نام
روزبه
برامون سوال هست چرا کسی که SX ( بهترین کنسول نسل 9) رو داره میاد اینجا و برای سونی یقه جر میده و تازه به کنسولی که الان داره یعنی SX میگه اشغال بی هویت در صورتی که خودش این کنسول رو خریده
جدی دلم به حالم سونی سوخت
فن هاش حتی کنسولش رو نمیخرن میرن SX میخرن البته حق دارن اعتماد به برند PS کاملا از بین رفته
صرفا جهت اطلاع Ps5کنسول اصلی هست 🤣🤣🤣

ولی سر چه حسابی باید برند XBOXبا Psمقایسته بشه ؟ این خودش توهین به ابر یرند psهست

noctis-sm3

کاربر سایت
Jul 23, 2014
2,600
نام
mohammad
یک خرید بود تموم شد رفت...

این ادا ها دیگه واسه چیه...

ناراحتیت که جیمبو گفته بازم خرید می کنیم؟ اگه موضوع اینه من که از شش ماه پیش گفتم منتظر خبر های زیادی باشید که می شنوید... و الانم میگم هنوز هیچی برای سونی شروع نشده و خبر هایی که مثل خرید بانجی خوشحالتون کنه رو زیاد خواهید شنید...
.
.
.
مایکی خرید هم میکنه
سونی هم همینطور
نوش جونشون...

ولی سونی تا الان به مرحله ای نرسیده وعده بده بگه اکی من انقدر خرج کردم چهار پنج سال یا یک نسل دیگه نتیجشو می بینید...

هر موقع یک سال اون برهوتی که شما ده سال درش قرارداشتید رو سونی باهاش مواجه شد... همراه شما منم میام میگم سونی فوت شد ;)

pxc33

کاربر سایت
Dec 4, 2011
2,727
نام
علی

حاجی دمت گرم تو خیلی دیگه بالایی خوش به حالت :D

Roozbeh7

کاربر سایت
Mar 20, 2019
2,014
نام
روزبه

بستدا یه اسکاریم که احتمالا رفته نسل بعد فعلا ۲بازی هم که این طرف انحصاری هست یه ایندیاناجونز هست که هیچ خبری ازش نیست که ماشین مسغوله شاید یک دوم میمونه

اکتی ویژن خودش یه کالاف بازی های بلیزارد که چندتاش کلا بیسش روی کنسول نیست 😂😂

• Like
Reactions: Bellic

.:AC MilaN:.

کاربر سایت
Sep 12, 2009
2,535
نام
ایلیا
یه عده از دوستان جعبه قشنگ تو دنیای موازی هستن و میگن مایکرو رقابت رو برد
عزیزان توجه کنید کمپانی که یک نسل رو کامل به رقیبش تقدیم کرده حداقل یک نسل هم طول میکشه که بازی رو تازه به تساوی بکشونه (عمرا)
حالا کاری به لوزر بودن همیشگی مایکرو در مقابل سونی در همه نسل ها نداریم :D

John-117

کاربر سایت
May 16, 2020
1,718
قطعا کسی که فکر کرده مایکروفن با این چیزا ناراحت میشه هیچ شناختی نسبت به این قشر از جامعه نداشته!

مایکروفن فقط بلده خوشحال باشه، دیگه غم‌انگیزتر از 7 سال سیاه 2013 تا 2020 داریم مگه ؟! شما تو این 7 سال هم خوشحال بودید.

شما با متای 87 پرچمدارتون که قبلا 90+ بوده خوشحال میشید.
شما با متای 93 بازی رقیب خوشحال میشید چون 95 نشده.
شما از اینکه واسه اولین بار در 13 سال اخیر یکی از بازیاتون بین 3 تای اول گوتی هست خوشحالید.
شما 12 سال جمع گوتیهای همه بازیهاتون به اندازه‌ی گوتیهای یک بازی PS که حتی در سال خودش بیگ وینر هم نشده نرسیده ولی خوشحالید.

شما خوشحال‌ترین ، وفادارترین، کم توقع‌ترین، همراه‌ترین فن‌های دنیا بودید و الان که دیگه نگم برات ...

من حقیقتا پوزش میخوام اگر کسی حتی یک بیلیونیوم درصد فکر کرده شما با این جنگولک بازیا ناراحت میشید ...
اشکال نداره نیما جون به اعصاب خودت مسلط باش برو‌ SX رو روشن کن چنتا بازی جدید از گیم پس دانلود کن بشوره ببره ول کن این بیل گیتس فنا رو بابا

reydge

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,011
نام
محمد
قطعا کسی که فکر کرده مایکروفن با این چیزا ناراحت میشه هیچ شناختی نسبت به این قشر از جامعه نداشته!

مایکروفن فقط بلده خوشحال باشه، دیگه غم‌انگیزتر از 7 سال سیاه 2013 تا 2020 داریم مگه ؟! شما تو این 7 سال هم خوشحال بودید.

شما با متای 87 پرچمدارتون که قبلا 90+ بوده خوشحال میشید.
شما با متای 93 بازی رقیب خوشحال میشید چون 95 نشده.
شما از اینکه واسه اولین بار در 13 سال اخیر یکی از بازیاتون بین 3 تای اول گوتی هست خوشحالید.
شما 12 سال جمع گوتیهای همه بازیهاتون به اندازه‌ی گوتیهای یک بازی PS که حتی در سال خودش بیگ وینر هم نشده نرسیده ولی خوشحالید.

شما خوشحال‌ترین ، وفادارترین، کم توقع‌ترین، همراه‌ترین فن‌های دنیا بودید و الان که دیگه نگم برات ...

من حقیقتا پوزش میخوام اگر کسی حتی یک بیلیونیوم درصد فکر کرده شما با این جنگولک بازیا ناراحت میشید ...

یعنی الان شماها انتظار داشتین ماها بشینیم با خریدن بانجی که 11 ساله کوچکترین ارتباطی به ما نداره عزاداری کنیم و حالا که دیدی همچین اتفاقی نیفتاده pissed off شدی؟
خوب نکته ای رو هم گفته
ماها هفت سال سیاه رو داشتیم الان هم دو سال روشن رو داشتیم یعنی ببین چی شده شما که هفت سال با انواع روش ها خوشحال بودی نتونستی خوشحالی دو ساله ی ماها رو تحمل کنی و از شدت عصبانیت اومدی پستی گذاشتی که از تک تک کلماتش من عصبانیم خیلی هم عصبانیم من نمی خوام رقیب خوش حال باشه من تحمل دیدن عملکرد خوب رقیب رو ندارم یا طرف مایی یا ضدمایی من هفت ساله جولان دادم ولی تحمل دو سال تحرک رقیب رو ندارم داره میزنه بیرون
ماها هفت سال سیاه داشتیم نقد کردیم صبر کردیم از دل همون هفت سال سیاه رسیدیم به این نقطه
در همون هفت سال بکوارد معرفی شد ما خوشحال شدیم شماها مسخره اش کردین
در همون هفت سال اکوسیستم معرفی شد ما خوشحال شدیم شماها مسخره اش کردین
در همون هفت سال خبر گسترش XB اومد ماها خوشحال شدیم شماها بیشتر از ما خوشحال شدین که آره صدای کلنگ گور XB اومد
در همون هفت سال زمینه ی غولی مثل گیم پس ریخته میشه ما خوشحال شدیم شماها مسخره کردین
در همون هفت سال SOT میاد که حمایت یوزرها الان برای خودش تبدیل یه غولی شده باز هم شما ها مسخره کردین
متای هیلو میشه 87 خوشحالیم چون بعد از اون همه مشکلات اومد بهترین گیم پلی و .... تاریخ سری رو به همراه یه ریل گذاری عالی برای آینده رو انجام داد
این فرق کمیونیتی XB با کمیونیتی شماست.شماها هم اگر به جز مسخره کردن عدد و رقم ردیف کردن برای تک تک حرکات کنسول مورد حمایت نقد می کردین آینده نگری می کردین الان لازم نبود عصبانیتت از وضعیت فعلی رو اینطوری نشون بدی یا به طور غیر مستقیم سه روز تلاش کنین به ماها بقبولونین که نه شماها حالیتون نیست باید از خرید بانجی توسط سونی ناراحت باشین و عزاداری کنین در حالی که خریدن بانجی به کف پای ماها هم نیست
حالا من هم پوزش می خوام که pissed off شدی
نباش
این روزها هم میگذره
روز های بدتر میاد :>

diba2000

کاربر سایت
Jun 5, 2021
323
این روزها هم میگذره
روز های بدتر میاد
یعنی بد تر از اینکه نماد تاریخ کنسولشون الان متعلق به ماست
یادش بخیر شان لیدن تیشرت کرش پوشیده بود سر از پا نمیشناختن فن هاش
ولی با یه خرید الان مایکرو انحصاریش کرد رفت پی کارش برای بازی کردنش باید خواب ببینن فن هاش

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,540

5555555556666.jpg

Arshiixx

کاربر سایت
Apr 5, 2016
1,159
یعنی بد تر از اینکه نماد تاریخ کنسولشون الان متعلق به ماست
یادش بخیر شان لیدن تیشرت کرش پوشیده بود سر از پا نمیشناختن فن هاش
ولی با یه خرید الان مایکرو انحصاریش کرد رفت پی کارش برای بازی کردنش باید خواب ببینن فن هاش
حالا شما نمیخواد نگران بازیی باشی که چندین تا نسخش وقتی اومد که شما چشم به جهان نگوشیده بودی
اسکجل کنسول سونی اینقدر پر هست که نبود اون بازی حس نشه
الان یه سوال شما برای سرگرم شدن اسم استودیو های مایکرو رو میخونی یا بازی میکنی ؟
اخه خب این استودیو هایی که گرفتین خروجی که نداشتن فعلا فک کنم با خوندن اسمشون سرگرم میشی : )

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر