سورپرایز!!!! دانلود BATTLEFIELD 3 ALPHA

سلام!
بدون مقدمه اینم از نسخه آلفای بازی که میتونید دانلود کنید!!!

97f0eb4437a92577d955ba40843081d8.jpeg

لینک مستقیم قسمت اول:
https://rapidshare.com/files/3262791847/Battlefield.3.AF-_www.P30Day.com_.part1.rar

لینک مستقیم قسمت دوم:
https://rapidshare.com/files/161698051/Battlefield.3.AF-_www.P30Day.com_.part2.rar

لینک مستقیم قسمت سوم:
https://rapidshare.com/files/2642182864/Battlefield.3.AF-_www.P30Day.com_.part3.rar

......................

منبع

دوستان یه دعایی بکنید برام این اکانت من از بن در بیاد!

• Like
Reactions: Dexon

mayyxeng

کاربر سایت
Aug 18, 2008
13
راستی من متوجه یه چیز شدم : یه پسر عمو دارم ( 10 سالشه ) عشق بازی شوتر هست ! هر موقع میاد پیشم یه سره میره سراق کال او ! منم یه پرس و جو کردم هر جا کال او بازی کردم تو سرور پرسیدم همه بگن چند سالشونه : خدایی بزرگتر از همشون من بودم که 18 بودم و بعد من یکی بود 14 دیگه همه بچه کوچیک N.O.O.B ! رفتم یه سری BC2 یه پرس و جو کردم دیدم کوچیک تره همه خودمم :-/ ! آدم باید بازی رو از مخاطباش بشناسه ! فقط یه استثناء هست : اونم فقط HALO : REACH ! من بار اول که رفتم تو مولتی دیدم 5 تا بچه (به خدا قسم 5 الی 8 ساله بیشتر نیستن چونکه هی صحبت میکردن ) دیگه نرفتم ! اینکه فروشش بالاست : باو اسباب بازی هم فروشش بالاست ! این خارجی ها رو نمیشناسن واسه بچشون همه چی میخرن ؟ مثل هموم Toy Story ! چند هفته رکورد دار فروش تو انگلستان بود ! من که حتی به کپیشم اصلا نگاه نکردم چه برسه بازیش کنم یا بخام اوریجانال بخرم ! دلیل استثناء بودن هیلو : بازیش خیلی شاخه ! اینو حالا بچه 1 ساله هم بازی کنه ولی بازم گاد هست :d
راستی من تو GTA جز بچه آدم بزرگ ندیدم ؟ یعنی GTA هم خز شد رفت ؟ =)) (والا من که فقط داستان بازی رو تموم کردم مولتی شم 1 بار بیشتر نرفتم ! بچه ها مولتی شو بزنن ( من خودم یه دوست دارم تو اگس باکس لایو 11 سالشه خوراکش GTA مولتی هست !!! ولی مخاطبان بزرگ سالش (من خودمم دهنم بو شیر میده:d) فقط دیدم تو سینگل بازی میچرخن ! این بچه مچه ها نمبتونن به مرحله سینگل رو هم تموم کنن ! میگی نه بورو ببین ! دورو برت زیاده :dحالا شما کال اف با بتل رو بزارید جلو یه بچه بهش بگو عمو جون کدومو بازی میکنی ؟ میگه کال اف ! میگی پس اون یکی چی ؟ میگه اون چیه ؟ GTA هست ؟ =)):))>:)
دلیل فروش بالا و محبوبیت بیش از حد بعضی از بازی ها معلوم شد !
کال اف مرد میدان و بتل خوار میدان ! خودت بفهم !
قصد توهین به کسی یا چیزی رو هم ندارم !
منم پسر دایی 11 ساله ام با cod خیلی حال می کنه اما با Bf نه...البته منم خیلی بزرگ نیستم...16 ام

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
منم پسر دایی 11 ساله ام با cod خیلی حال می کنه اما با Bf نه...البته منم خیلی بزرگ نیستم...16 ام
داداش مهم طرز فکر آدمه ! 16 هستی که هستی :d ! ولی وقتی با بتل حال میکنی یعنی عقلت رشد کرده:d!!!!
چه حرفی زدم !!!

PD

کاربر سایت
Mar 29, 2009
131
نام
Ali
ولی وقتی با بتل حال میکنی یعنی عقلت رشد کرده:d!!!!

O_o واقعا شما اینطور فکر میکنید ؟؟ من یه چند هفته پیش رفتم این BC2 رو بخش مولتی شو تست کردم ، بازی انقدر به نظر نوب بازی و آسون اومد که دیگه سراغش نرفتم , راحت میزدم همه رو نفله میکردم ! تنها نکته ای که قابل تحسین بود کیفیت سروراش بود همین وبس ... شرمنده میدونم اینجا جاش این حرف ها نیست ولی ...

amirmahmood

کاربر سایت
Nov 12, 2009
3,207
نام
امیر محمود
یک نفر بنام TOMبا یکی از کارمندان EAصحبت کرده و دو مسئله را تونسته از زبان این کارمند EAبکشه بیرون!
اولیش که خب تو اخبار بازی ها دیدی ساخت BF2142جدید!
دومیش که مهم تر هستش اینجا برای نحوه انتخاب افراد برای BF3 ALPHAهستش که این کارمند EAاینطوری گفته:
نحوه انتخاب بستگی به چند تا فاکتور داره که در سه تا فاکتور خلاصه میشه!
1-عضویت در خبرنامه
2-رنک فرد در BC2
3-و نهایتا وتران(VETERAN) ها!

eziFU2.png

آخرین ویرایش:

Gow

کاربر سایت
Nov 28, 2007
1,368
نام
حامد
یک نفر بنام TOMبا یکی از کارمندان EAصحبت کرده و دو مسئله را تونسته از زبان این کارمند EAبکشه بیرون!
دومیش که مهم تر هستش اینجا برای نحوه انتخاب افراد برای BF3 ALPHAهستش که این کارمند EAاینطوری گفته:
1-عضویت در خبرنامه
2-رنک فرد در BC2

eziFU2.png

منم با یکی از کارمنداشون حرف زدم !
گفت به هیچی ربط نداره همینطوری یرخیه !!:d

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
O_o واقعا شما اینطور فکر میکنید ؟؟ من یه چند هفته پیش رفتم این BC2 رو بخش مولتی شو تست کردم ، بازی انقدر به نظر نوب بازی و آسون اومد که دیگه سراغش نرفتم , راحت میزدم همه رو نفله میکردم ! تنها نکته ای که قابل تحسین بود کیفیت سروراش بود همین وبس ... شرمنده میدونم اینجا جاش این حرف ها نیست ولی ...
داداش وقتی میری تو یه سرور که همه توش رنکشون 1 الی 10 هست میخوای همه رو نزنی ؟ ؟ ؟ من نگفتم بازیکناش فلانه و ... من گفتم مخاطباش (یعنی کلی گفتم ) ممکنه یه جا پلیر نوب باشه یه جا هم حرفه ای ! تو اگه میتونی بکشی مثل ما یه سری بزن به سرور های Hard Core معروف که توش همه رنکشون 50 هست ! فک کنم یه ذره بازی کنی افسرده میشی سریع بازی رو پاک میکنی =))
بچه ها 2 تا فیلم از گیم پلی خودتون بگیرید واسه ما بزارید ! مردم از قصه !!!

manhatan

کاربر سایت
Apr 14, 2009
1,232
نام
MEHDI
1-عضویت در خبرنامه
2-رنک فرد در BC2

eziFU2.png

من که رانکم کمتر از شماهاست
شاید از تانک سواریم خوششون اومده

Breaking Rules

کاربر سایت
Feb 4, 2011
486

اسم soldier که تو بازی را داشتی لطف کن بنویس واسه اثبات حرفت

bacheh mosbat

کاربر فعال
Oct 3, 2005
4,249
فکر کنم واسه همه کسانی که عضو خبر نامه EA بودند دعوت نامه فرستادند. چون من فقط bad company 2 رو اوریجینال خریدم و تا حالا هم آنلاین بازی نکردم, واسم دعوتنامه اومده! :))

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر