سورپرایزِ Razer، گیمینگ لپتاپ

Delta Ex

کاربر سایت
May 5, 2011
838
نام
رفیق مَمّد
شرکت Razer که در ساخت متعلقات کامپیوتر فعال است، چند دقیقه پیش سورپرایز 3 روزه ی خود را اعلام کرد.
گرچه زمانی که اینتل Sandy Bridge خود را معرفی کرده بود، ریزر حرفی از محصول خود زده بود.

گیمینگ لپتاپ در حال حاظر نیز وجود دارد، اما حدود 25 سانتیمتر ضخیم هستند و 4 کیلوگرم وزن دارند. نمیتوان آنها را پورتابل نامید و هیچکس تابحال از خرید آنها راضی نبوده است.
ریزر آمده است تا ماجرا را تغییر دهد. اولین گیمینگ لپتاپ که حتی از لپتاپهای تینک پد نیز سبکتر و نازکتر است.
این لپتاپ زیر یک اینچ ضخیم است. مانیتور LED آن 1080p میباشد و 17.5 اینچ است. گرافیک آن Geforce GT 555M است با دو گیگ ممورِی، هشت گیگ رم، و سی پی یوی آن Core i7 است.

قیمت آن؟ 2800 دلار! باید دید با این قیمت، ریزر صنعت پی سی گیمینگ را نجات میدهد یا میکشد؟

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: x to the z

Delta Ex

کاربر سایت
May 5, 2011
838
نام
رفیق مَمّد
وقتی خبری رو قرار میدید ، منبع خبر رو هم باید ذکر کنید و پاک نشدن این تاپیک ، خلاف مقررات سایت هست ...
الآن شما میگی همون سایتی که سه روز ملت رو علاف کرده بود در صورتی که من نمیدونم راجع به چه سایتی شما صحبت میکنی .

بیا اینهم منبع تا نارحت نشی:
http://www.engadget.com/2011/08/26/razer-blade-hands-on-with-17-inches-of-gaming-greatness/

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
مسخره ترین خبر ممکنه برای پی سی گیمینگ و بی شرم ترین قیمت برای یک لپتاپ آشغال! ...

خبر بدی نیست، شاید یک نفر بخواد موقع مسافرت بازی کنه.
آخه کدوم لپتاپ رو دیدین که تو زمان لود بیشتر از نیم ساعت دووم باطری داشته باشه؟؟؟؟
در کل سر کاری خوبی بود.... شرم آوره :-&

• Like
Reactions: Behrooz

Gow

کاربر سایت
Nov 28, 2007
1,368
نام
حامد
گرون ترین لپتاپ با همین مشخصات رو میشه با 1.700 خرید !!
مگه این که این لپ تاپ واستونبرقصه که انقدر گرون باشه !

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
مسخره ترین خبر ممکنه برای پی سی گیمینگ و بی شرم ترین قیمت برای یک لپتاپ آشغال! ...

آخه کدوم لپتاپ رو دیدین که تو زمان لود بیشتر از نیم ساعت دووم باطری داشته باشه؟؟؟؟
در کل سر کاری خوبی بود.... شرم آوره :-&
اون دو تا شکلک کاملا منظور مسخره کردن رو میرسونه دیگه.:d

ولی‌ پریز برق همه جا پیدا می‌شه. :d:d

8030

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,445
نام
mohammad
شرکت Razer که در ساخت متعلقات کامپیوتر فعال است، چند دقیقه پیش سورپرایز 3 روزه ی خود را اعلام کرد.
گرچه زمانی که اینتل Sandy Bridge خود را معرفی کرده بود، ریزر حرفی از محصول خود زده بود.

گیمینگ لپتاپ در حال حاظر نیز وجود دارد، اما حدود 25 سانتیمتر ضخیم هستند و 4 کیلوگرم وزن دارند. نمیتوان آنها را پورتابل نامید و هیچکس تابحال از خرید آنها راضی نبوده است.
ریزر آمده است تا ماجرا را تغییر دهد. اولین گیمینگ لپتاپ که حتی از لپتاپهای تینک پد نیز سبکتر و نازکتر است.
این لپتاپ زیر یک اینچ ضخیم است. مانیتور LED آن 1080p میباشد و 17.5 اینچ است. گرافیک آن Geforce GT 555M است با دو گیگ ممورِی، هشت گیگ رم، و سی پی یوی آن Core i7 است.

قیمت آن؟ 2800 دلار! باید دید با این قیمت، ریزر صنعت پی سی گیمینگ را نجات میدهد یا میکشد؟
این واقعا اخر ندونم کاری یه شرکت وبی فکری رو میرسونه دیگه چیزی نمیخوام بگم چون حتی ارزش هیچگونه اظهار نظریم هم نداره ....
بجای اینکه کاری کنن بازیهای مولتی بین کنسولها مثل تیکن وfifa streetوکشتی کج وufcو.....رو با پا در میونی بتونن برا pcبیارن نگاه کنید چه گلی کاشتن...2800دلار!!!!

The Punisher

کاربر سایت
Feb 1, 2008
1,628
نام
Ali
بجای اینکه کاری کنن بازیهای مولتی بین کنسولها مثل تیکن وfifa streetوکشتی کج وufcو.....رو با پا در میونی بتونن برا pcبیارن نگاه کنید چه گلی کاشتن...2800دلار!!!!
شرکت Razer باید کشتی کج و Fifa street و ... رو با پا در میونی بیاره واسه PC ...
عجب!

خداییش کدوم یکیتون یه بار محصولات Razer رو لمس کردید؟ زیبا و کارآمد و خوش دست و... من فقط یه مامبا دارم هر وقت بازی میکنم 2سال جوون میشم
yahoo_4.gif
اگر این لپتاپ هیچی نداشته باشه حداقل اینه که اسم Razer روشه که از نظر طراحی و کارایی تضمین شدست.هر چند بازم از قیمت بالاش دفاع نمیکنم
هیچکس غیر از شما تا حالا محصولات Razer رو لمس نکرده.
عجب!

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Quarantine

only_crysis

کاربر سایت
Apr 21, 2009
1,693
نام
مازیار
خداییش کدوم یکیتون یه بار محصولات Razer رو لمس کردید؟ زیبا و کارآمد و خوش دست و... من فقط یه مامبا دارم هر وقت بازی میکنم 2سال جوون میشم:d اگر این لپتاپ هیچی نداشته باشه حداقل اینه که اسم Razer روشه که از نظر طراحی و کارایی تضمین شدست.هر چند بازم از قیمت بالاش دفاع نمیکنم

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,991
نام
احمد
بر خلاف شما من میگم گرون نیست!!

چون داره پوله تکنولوژی بکار رفتشو میگیره،اگه خبر رو درست خونده باشید میبینید که گفته لپتاپها تا 4 کیلو وزن دارن و ضخیم هستند
خب وقتی تونستن تا این اندازه سبک و نازکش کنند هزینه ساخت هم بالاتر میره دیگه
با چکش که نازکش نکردن که میخواید قیمت بقیه لپتاپ ها باشه

نمیدونم اجباریه اینو بخرید که انقدر ناراحتید اگه با همین مشخصات لپتاپ ارزون تر هست همونو بخرید چاقو که زیر گلوتون نزاشتن که اینو بخرید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر