سوالات و مشکلات PSP

A.Z.P.Z

کاربر سایت
Jun 23, 2009
143
فريم وير هاي قبل از 5.00 با پسوند M33 بودند كه بعد از 5.00 دارك الكسمون :love: كشيد كنار
الان هم فريوير آخري كه كپي خور شده 5.50 Gen هستش كه براي اجراي بازيهاي بعد از اين فريم وير ورژن هاي مختلفي اومد اولش از 5.50 gen-a شروع شد و تا به 5.50 GEN-d رسيد و بعد از اون سه تا شماره 5.50 GEN-D اومد
ديگه الان هر بازي كه توي اين سايت ميذارن بچه ها روي 5.50 GEN-D3 اجرا ميشه

ممنونم یه سوال دلیلش چیه که یه بازی توی هر فریمور اجرا نمیشه یا لینک بعضی از بازی ها فقط به یه سری فریمور مربوط میشه ؟ یعنی تو بازی ها هم تغییراتی ایجاد میکنن ؟ ! :eek:
و اینکه وقتی فریمور هک نباشه بازی هایی که از یو ام دی در میارن نصب نمیشه داخل پی اس پی دیگه ؟ ... ممنونم ..........

ar22

کاربر سایت
Jul 3, 2008
2,228
نام
آریو
ممنونم یه سوال دلیلش چیه که یه بازی توی هر فریمور اجرا نمیشه یا لینک بعضی از بازی ها فقط به یه سری فریمور مربوط میشه ؟ یعنی تو بازی ها هم تغییراتی ایجاد میکنن ؟ ! :eek:
و اینکه وقتی فریمور هک نباشه بازی هایی که از یو ام دی در میارن نصب نمیشه داخل پی اس پی دیگه ؟ ... ممنونم ..........

در جئاب سوال اول این هست که SONY امکانات جدید رو رو دستگاه با هر آپدیت میاره و بازی ها هم همیشه باید با فرمویر های رو ز بیان.

نه نصب نمیشه(نصب کلمه ی درستی نیست باید بگیم ریخته نمیشه).

موفق باشید.

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
عليرضا نريز چون كه يهو ديدي كه هكش نيومد.
دیر گفتییی !!!!
آخه من امروز میرم انور آب میخواستم از اینترنتش استفاده کنم !
ولی چه چیزای باحالی براش اومد !
راستی رم تا چند گیگ ساپورت میکنه ؟
اگه هک نکنه به جز UMD جور دیگه ای نمیشه روش بازی ریخت ؟!

ar22

کاربر سایت
Jul 3, 2008
2,228
نام
آریو
دیر گفتییی !!!!
آخه من امروز میرم انور آب میخواستم از اینترنتش استفاده کنم !
ولی چه چیزای باحالی براش اومد !
راستی رم تا چند گیگ ساپورت میکنه ؟
اگه هک نکنه به جز UMD جور دیگه ای نمیشه روش بازی ریخت ؟!

هر چند گیگ.
نه نمیشه.

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,820
یه مشگل خیلی عجیب برام پیش اومده............
PSP 3000 قبلا راحت روش 5.03 Gen c نصب میکردم ولی برای یه بازی رفتم 5.03 m33 6 نصب کردم ، حالا که اون بازیو تموم کردم ، هر کاری میکنم 5.03 genc نصب نمیشه ، یعنی اجراش که میکنم دوباره 5.03 m33 6 میریزه ، در صورتی که رم رو فرمت فرمت میکنم restore defualt هم میکنم ولی.........:(

ar22

کاربر سایت
Jul 3, 2008
2,228
نام
آریو
یه مشگل خیلی عجیب برام پیش اومده............
PSP 3000 قبلا راحت روش 5.03 Gen c نصب میکردم ولی برای یه بازی رفتم 5.03 m33 6 نصب کردم ، حالا که اون بازیو تموم کردم ، هر کاری میکنم 5.03 genc نصب نمیشه ، یعنی اجراش که میکنم دوباره 5.03 m33 6 میریزه ، در صورتی که رم رو فرمت فرمت میکنم restore defualt هم میکنم ولی.........:(

چه مشکل جالبی.
رمت رو عوض ببین درست میشه یا نه.

shylord

کاربر سایت
Nov 24, 2009
310
نام
حمید
من می خواستم روی psp ویندوز 95 اجرا کنم ولی تو سایتهای ایرانی همه ی لینکاش از کار افتادن اگر می شه یکی اموزش و لینک سالم بد
سایت خارجی ندین که هیچی نمی فهمم :(

amirrezan95

کاربر سایت
Nov 29, 2009
74
سلام دوستان system software دستگاه(psp slim 2004 کپی دائم)من m33-2 ا 71/3 است آیا بازی های جدید که می آید برای من هم اجرا میشود؟؟؟؟؟
اگر نه بهتر است به5.00 M33-6 ارتقا بدم(میشه ارتقا بدم به این و چه جوری؟؟؟) یا به چیز دیگه تا کپی خوری دائمش هم نپره ؟؟؟
با تشکر

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر