سوالات و مشکلات PSP

taherism

کاربر سایت
Mar 30, 2007
2,225
نام
سید حمید طاهری
سلام
یه سایت خارجی میخوام که برای دانلود بازی های پی اس پی با لینک رپیدشیر باشه و معروف باشه و بازی های خوبی بذاره... ممنون
سلام
اگر بازی جدید می خای که تا ریلیز می شه دانلود کنی برو www.pspisoz.com
ولی ماله مگا آپلود هست خوبیش اینه سریع بازی ها رو آپلود می کنه

ehsab222

کاربر سایت
Dec 26, 2009
133
سلام،من یک مغازه و یا فروشگاه در تهران میخوام که بتونه بریک psp رو درست کنه و وارد هم باشه و قیمت مناسب بگیره. در ضمن اگه میشناسید ادرس درست و دقیق بدید. راستی قیمت درست کردن بریک psp چه قدره؟

imanmafia

کاربر سایت
Nov 23, 2009
57
نام
ایمان
سلام
یه سوال داشتم الان فریمور دستگاه من 5.03 MHU هست میخوام بدونم چطور میشه به 5.03 GEN-B تبدیل کنم لطفا مرحله به مرحله راهنمایی کنید مرسی

taherism

کاربر سایت
Mar 30, 2007
2,225
نام
سید حمید طاهری
سلام
یه سوال داشتم الان فریمور دستگاه من 5.03 MHU هست میخوام بدونم چطور میشه به 5.03 GEN-B تبدیل کنم لطفا مرحله به مرحله راهنمایی کنید مرسی
شما به gen c 5.03 آپدیت کن
5.03 gen b باگ داره عصابتو به هم می ریزه
آموزش آپدیت به 5.03 gen c تو سایت هست

cruiser

کاربر سایت
Dec 17, 2006
74
دوستان من به یه مشکل بزرگ برخوردم. دو تا PSP رو به 5.50 GEN D-3 آپگرید کردم.
یکی از PSP ها مشکلی براش پیش نیومد. ولی یکی دیگه مشکل پیدا کرده و دیگه
MAC ADDRESS نداره.
یعنی در SYSTEM INFORMATION که بری جلوی مک آدرس خالیه.
و در نتیجه دیگه نمیتونم AD HOC بازی کنم و عملا WLAN از کار افتاده.
اینم بگم که این مشکل ربطی به HIDE MACADDRESS در RECOVERY MENU نداره. چون من اصلا اونو ENABLE نکردم.
یه برنامه به اسم PSP MAC ADDRESS CHANGER رو هم دانلود کردم. ولی رو GEN D-3 5.50 اجرا نمیشه. حتی با روش پاندورا دانگرید هم کردم. ولی نه مک آدرس درست شد و نه MAC ADDRESS CHANGER اجرا شد.

خواااااااااااهش میکنم دوستانی که در این مورد اطلاع دارن کمکم کنن:((

only_crysis

کاربر سایت
Apr 21, 2009
1,693
نام
مازیار
دوستان منم یه سوال داشتم.وقتی که با هدفون بازی میکنم باتری بعد از یکی دو ساعت تموم میشه ولی بدون هدفون خدود 5ساعت طول میکشه تا تموم بشه.الان میخوام بدونم مشکل از کحاست؟از باتریه یا از هدفون؟
اینم بگم که هدفون واسه خود PSP نیست.هدفون یه MP3 Player ه!
پیشاپیش ممنون;)

ehsab222

کاربر سایت
Dec 26, 2009
133
سلام،من یک مغازه و یا فروشگاه در تهران میخوام که بتونه بریک psp رو درست کنه و وارد هم باشه و قیمت مناسب بگیره. در ضمن اگه میشناسید ادرس درست و دقیق بدید. راستی قیمت درست کردن بریک psp چه قدره؟

cruiser

کاربر سایت
Dec 17, 2006
74
MAC ADDRESS نداره.
اینم بگم که این مشکل ربطی به HIDE MACADDRESS در RECOVERY MENU نداره. چون من اصلا اونو ENABLE نکردم.
یه برنامه به اسم PSP MAC ADDRESS CHANGER رو هم دانلود کردم. ولی رو GEN D-3 5.50 اجرا نمیشه. حتی با روش پاندورا دانگرید هم کردم. ولی نه مک آدرس درست شد و نه MAC ADDRESS CHANGER اجرا شد.

خواااااااااااهش میکنم دوستانی که در این مورد اطلاع دارن کمکم کنن:((

از دوستان متخصص و حرفه ای بازی سنتر کسی نیست که منو بتونه راهنمایی کنه؟

alireza_a

کاربر سایت
Jul 4, 2008
7
سلام خدمت همه اساتید
دوستام من یه psp fat دارم که بازی takken 6 رو اجرا نمیکنه ، البته اکثر بازیهارو اجرا میکنه ولی نمیدونم چرا این یکی رونمیتونه اجرا کنه البته error خواصی نمیده وقتی بازی رو اجرا میکنم صفحه سیاه میمونه تا وقتی که خودم psp رو خاموش یا ریست کنم
الان فریمور روی این psp من 500m33_6 تازه آپدیت کردم به این ورژن البته قبلشم اجرا نمیشد روی فریمور قبلی
راستش اکثر راهایی که بعضی از دوستان و یه سری از سایتهای خارجی گفته بودن برای اجرا شدن بازی انجام دادم ولی بازم نشد ، مموری کارت عوض کردم ، توی تنضیمات منوی ریکاوری رو مطابق دستور عمل بعضی سایتها عوض کردم نشد که نشد
چیکار کنم دوستان؟؟؟؟:(

evilshiraz666

کاربر سایت
May 25, 2008
13
سلام اگر امکان داره به من کمک کنید مشکلم اینکه یه میموری8 گیگ برای psp گرفتم . اول 8 گیگ روی pc نشان میداد فرمت کردم وتبدیل شد به 4 گیگ ویندوزم 7 هست باید چیکار کنم وقتی هم با خود psp فرمت میکنم درایو داخل ویندوز باز نمیشه؟ البته فرمت اولیه fat32 بود که دیگه نمیتوانم به این فرمت برگردانمش

آخرین ویرایش:

Amino-Danger

کاربر سایت
Mar 15, 2009
1,014
نام
Амин
سلام اگر امکان داره به من کمک کنید مشکلم اینکه یه میموری8 گیگ برای psp گرفتم . اول 8 گیگ روی pc نشان میداد فرمت کردم وتبدیل شد به 4 گیگ ویندوزم 7 هست باید چیکار کنم وقتی هم با خود psp فرمت میکنم درایو داخل ویندوز باز نمیشه؟ البته فرمت اولیه fat32 بود که دیگه نمیتوانم به این فرمت برگردانمش
معمولا اين مشكل واسه مموري هاي تقلبي البته بيشتر (همه رو نميگم!)از اين مموريها + فلش ها از مرز وارد شهر هاي ديگه ميشه!و چون خيليهاشون هم ديگه از مرز تقلبي گذشتن با يه فوت نصفشون ميپره!(اين مشكل واسه دوستم براي فلشش افتاده)البته هنوز 8 گيگ و 16 گيگ كامل,توي همه شهرها پخش نشدن!و بهتره براي تهيه اين 2 نوع حتما از نمايندگي ها خريد كنين

M33FT

کاربر ویژه
کاربر سایت
Oct 30, 2007
71
MAC ADDRESS نداره.

خواااااااااااهش میکنم دوستانی که در این مورد اطلاع دارن کمکم کنن

1. Firmware دستگاه رو ببر 5.00 یا 3.71 (حتما Firmware دستگاهت M33 باشه نه Gen البته OE هم مشکل نداره ).
2. این برنامه رو Download کن .
3. تو Root مموری کارت Extract کن .
4. Wireless کنسول رو روشن کن .
5. برنامه رو اجرا کن .
6. امیدوارم که مشکلت حل بشه (-;

evilshiraz666

کاربر سایت
May 25, 2008
13
معمولا اين مشكل واسه مموري هاي تقلبي البته بيشتر (همه رو نميگم!)از اين مموريها + فلش ها از مرز وارد شهر هاي ديگه ميشه!و چون خيليهاشون هم ديگه از مرز تقلبي گذشتن با يه فوت نصفشون ميپره!(اين مشكل واسه دوستم براي فلشش افتاده)البته هنوز 8 گيگ و 16 گيگ كامل,توي همه شهرها پخش نشدن!و بهتره براي تهيه اين 2 نوع حتما از نمايندگي ها خريد كنين

با سپاس وقتی فلش با خود psp فرمت میکنم 8 گیگ نشان میده اما درایو pspدیگه روی ویندوز باز نمیشه این دومین میموری که اینجوری شد فروشنده زیر بار نرفت.البته فریمور psp من 2.6 مشکل که از این نیست؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر