سوالات و مشکلات PSP

M4JiD

کاربر سایت
Feb 8, 2008
2,610
نام
defective pixel
sry en minevisam
dostam psp 3000 kharide bad versionesh 5 hastesh mk360
bad har chand yek bar ye dafe baziash miparan .na inke pak beshan ha iconeshon gheib mishe begin chetor dorostesh konam ??

cafe_game

کاربر سایت
Oct 9, 2009
169
من يك سوال دارم!
من اگه بخوام umd بازي lbp رو بگيرم بايد فريمور دستگاهم بهش بخونه يا نه؟؟
منظورم اينه كه من الان gen-b دارم و تو تاپيك دانلود بازي هاي psp ديدم نوشته gen-d2 من ميتونم umd بازي رو با همون ورژن gen-b اجرا كنم؟

zizou

کاربر سایت
Aug 28, 2007
151
نام
saeed
من يك سوال دارم!
من اگه بخوام umd بازي lbp رو بگيرم بايد فريمور دستگاهم بهش بخونه يا نه؟؟
منظورم اينه كه من الان gen-b دارم و تو تاپيك دانلود بازي هاي psp ديدم نوشته gen-d2 من ميتونم umd بازي رو با همون ورژن gen-b اجرا كنم؟
معمولا فریمور جدید داخل umd بازیها است و باید اپدیت شود

Legend MAR

کاربر سایت
Dec 10, 2008
12
PSP Slim Brick!!!!

با عرض سلام خدمت دوستان.
من یه PSP Slim دارم که بریک شده و هیچ جوری ام نمی تونم درستش کنم حتی با پاندورا. ورژنی هم که برای پاندورا استفاده می کنم 3.80 هست، البته با ورژنهای دیگه هم تست کردم ولی فقط این ورژن بالا میاد و وقتی هم که می خوام کپی خور کنم با پیغام خطای 80020321 رو می ده و تنها کاری که به فکر می رسه اینه که ار nand dump Phisically استفاده کنم( می دونم که کاره خطرناکی هست ولی تنها راه است) پس از دوستانی که PSP Slim کپی خور دائم دارند می خوام که فایل nand-dump.bin رو برای من آپلود کنند که ظرفیت اش 66 مگابایت است ( PSP Fat 33 مگابایت است) و اگر راه دیگه هم به نظرتون می رسه خوشحال می شم که به من بگید.
ممنونم :smile:

Legend MAR

کاربر سایت
Dec 10, 2008
12
با عرض سلام خدمت دوستان.
من یه PSP Slim دارم که بریک شده و هیچ جوری ام نمی تونم درستش کنم حتی با پاندورا. ورژنی هم که برای پاندورا استفاده می کنم 3.80 هست، البته با ورژنهای دیگه هم تست کردم ولی فقط این ورژن بالا میاد و وقتی هم که می خوام کپی خور کنم با پیغام خطای 80020321 رو می ده و تنها کاری که به فکر می رسه اینه که ار nand dump Phisically استفاده کنم( می دونم که کاره خطرناکی هست ولی تنها راه است) پس از دوستانی که PSP Slim کپی خور دائم دارند می خوام که فایل nand-dump.bin رو برای من آپلود کنند که ظرفیت اش 66 مگابایت است ( PSP Fat 33 مگابایت است) و اگر راه دیگه هم به نظرتون می رسه خوشحال می شم که به من بگید.
ممنونم :smile:

آقا کسی نیست بتونه مشکل ما رو حل کنه!!!:(:(:(

PeymanKOG

کاربر سایت
Sep 18, 2009
3
كمك ! كمك! من يك PSP Slim دارم هر چي بازي مي ريزم داخلش وقتي ميرم داخل PSP هيچ آيكوني از بازي اي كه ريختم نيست فكر كنم كپي خورش پريده در ضمن PSP من داخل منوي Recovery نميره بايد چكار كنم خواهش مي كنم كمكم كنيد. :(:(:(

M0HAMAD

کاربر سایت
Jul 1, 2009
842
نام
محمد
كمك ! كمك! من يك PSP Slim دارم هر چي بازي مي ريزم داخلش وقتي ميرم داخل PSP هيچ آيكوني از بازي اي كه ريختم نيست فكر كنم كپي خورش پريده در ضمن PSP من داخل منوي Recovery نميره بايد چكار كنم خواهش مي كنم كمكم كنيد. :(:(:(
یه نمه بیشتر مشخصات بده بابا
ورژن psp ؟ بازیهات از این جدیدا ست ؟ کپیخور موقته ؟

play3

کاربر سایت
Dec 15, 2006
368
نام
ميثم
اقا 1 سوالی که دارم اینه که اگه ما این پی اس پی کپی شده رو به ps3 وصل کنیم که اونم به psn وصل باشه چی میشه ایا سونی مثل ماکروسافت بلایی سره دستگاه میره یا نه در ضمن من من دستگاهم 3004 میخواستم ببینم این دستگاه کپی خوره دایم شده یا نه(شرمنده اگه این سوال دوم تکراری بوده چون میدونم همه این سوال رو میکنند ولی چون وقت ندارم صفحه های قبل رو بخونم پرسیدم)

sefroyek2007

کاربر سایت
Feb 25, 2008
362
نام
مهدی
با سلام
دکمه آنالوگ psp یم خراب شده. (از بس که این داداشم بازی کرد :cheesygri). دکمه راحت می چرخه. چپ و راست و پایینشم درسته. فقط وقتی میدم بالا، پایین عمل می کنه. باید چیکار کنم؟ به نظرتون اگه بازش کنم خودم می تونم درستش کنم؟ یا اینکه باید دکمش به طور کل عوض بشه؟ اگه نظرتون اینه که ببرم بیرون، یه مغازه خوب و با تجربه معرفی کنید. خرجم که زیاد نمیشه؟ :biggrin1:
ممنون میشم زود جواب بدین :smile:

Amino-Danger

کاربر سایت
Mar 15, 2009
1,014
نام
Амин
نگاه كن يدفع سيستم ريكاور بكن يدفع هم مموريتو فرمت كن!!به احتمال زياد درست ميشه!
چون واسه من كه 3004 داشتم اينجوري شد فرمت كردم درست شد!

sefroyek2007

کاربر سایت
Feb 25, 2008
362
نام
مهدی
با سلام
دکمه آنالوگ psp یم خراب شده. (از بس که این داداشم بازی کرد :cheesygri). دکمه راحت می چرخه. چپ و راست و پایینشم درسته. فقط وقتی میدم بالا، پایین عمل می کنه. باید چیکار کنم؟ به نظرتون اگه بازش کنم خودم می تونم درستش کنم؟ یا اینکه باید دکمش به طور کل عوض بشه؟ اگه نظرتون اینه که ببرم بیرون، یه مغازه خوب و با تجربه معرفی کنید. خرجم که زیاد نمیشه؟ :biggrin1:
ممنون میشم زود جواب بدین :smile:

تو رو خدا جواب بدین. می خوام اگه بشه فردا برم دنبالش درستش کنم.

sefroyek2007

کاربر سایت
Feb 25, 2008
362
نام
مهدی
جواب سوال قبلی رو که ندادین (اگه بدین ممنونتون میشم)
حالا
من یه اسلیم دارم. (از همون قدیمیا که کپیخور دائم میشه). یه اتفاقاتی افتاد که بریک شد. با پاندورا برش گردوندم به 4.1. بعدش طبق آموزش یکی از تاپیکای همین قسمت فریمور آپدیتش کردم به 5.50 GEN-d فول. الان بازی سول کالیبور رو که می ریزم (فایل ایزو 870 مگی) اجرا نمیشه. با ریپکیت مخصوص سول کالیبور که تو تاپیکش هست فایل CSO ساختم باز هم اجرا نشد. طبق آموزش تاپیک اجرای بازی های 5.55 و 6.00 و با استفاده از game dycrypter و UMDgen فایل رو تغییر دادم. باز هم اجرا نشد. فکر نمی کنم مشکل از بازی باشه. چون دانلودی نیست. از وست خریدم. الانم منتظر دانلود AC:BL و LBP هستم. اگه اینا هم قرار باشه اجرا نشن که ...
چیکار کنم حالا؟؟؟
تو رو خدا جواب بدین. (کامل و دقیق)
ممنون

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
تو رو خدا جواب بدین. می خوام اگه بشه فردا برم دنبالش درستش کنم.

اگه دستگاهت 2000 هستش به نظر من خودت وازش كني ضرر نداره ...

زياد انگولكش نكن فقط , يه وري باهاش برو و تميزش كن , اميدوارم كه درست بشه ...

آموزش باز كردن psp2000 هم تو سايت IRPSP پيدا ميكني (نميدونم شايد تو BC هم باشه ...)

لينكش رو ندارم وگرنه ميزاشتم ...

آموزش رو hnboy320 گزاشته ... اگه تو سايت irpsp پيداش نكردي , دنبال نام كاربري كه

بهت گفتم بگرد و بهش پيغام بده و .....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر