سوالات و مشکلات PSP

Hamedxz

کاربر سایت
Jan 16, 2007
64
سلام دوستان من چطوری میتونم بازیهای جدید مثل جی تی ای رو اجرا کنم من تا حالا خودم هیچوقت دستگاهم رو اپدیت نکردم ورزن دستگاه من
3.80 m33-5
psp-1000

M0HAMAD

کاربر سایت
Jul 1, 2009
842
نام
محمد
میخام یه رم بخرم که بیشتر از 8 گیگ باشه اگه ممکنه راهنمایی کنین (قیمتاشو میخام) ممنون.
بیشتر از 8 منظورت 16 دیگه؟
حدود 40 و خرده تقلبیش,اصلش رو هم که میگن بین 70 تا 80 تومنه که بعید میتونم بتونی اصلش رو گیر بیاری.....اکثر psp دارها هم رم تقلبی دارن{بد آموزی نشه!!!!}
سلام
این ورژن 6 هک نشد ؟؟!!
سلام
نه هک نشد

Aren

کاربر سایت
Jul 29, 2006
324
دوستان یک سوال داشتم شاید این چند وقته یه psp بگیرم می خواستم ببینم وقتی می خرم باید ورژنش چند باشه یه جا پرسیدم گفتن 5.3 ولی این بالا یکی از دوستان گفته می خواد gta رو اجرا کنه نمی شه و آقای sAsAn.K گه باید 5.50 کنه تا بتونه اجرا کنه این 5.50 هک شده؟؟؟؟ می خرم به یارو بگم 5.50 آپدیت کنه؟؟؟
===========
یک سوال هم داشتم این که وقتی دستگاه همیشه تو حالت استند بای باشه واسش ضررنداره؟؟ (چند روز تو حالت استند باز دوام می اره باطریش)
و این که قضیه این که می گن می تونی یه رم رو به کپی خور شدن اختصاص بدی چی؟؟ (می گم مثلایه رم 64 بگیر فایل ها رو بریز توش!!!) فایل ها رو بریزی توش بعد خاموش کنی روشن کنی رم 64 بزاری بعد خودش اتوماتیک کپی خور می شه؟
----
به نظر شما psp خریدن در حال حاضر کار عاقلانه ای یا فعلا صبر کردن بهتره؟

Lithium

کاربر سایت
Nov 8, 2008
8
سلام!
برنامه ای میخوام که بتونم باهاش فایل های AVI رو پخش کنم!!
توی چند فروم خارجی گشتم و چند برنامه مثل SpPlayer و ... رو هم دانلود کردم ولی مشکل اینجاست که تا بحال تجربه ی نصب برنامه رو Psp رو ندارم و..//
1- چطور این برنامه رو نصب کنم؟ ( توی پوشه ی Game و پلاگین , root ه مموری ریختم اجرا نشد! )
2- شما از چه برنامه ای برای پخش Avi استفاده میکنید!؟ پیشنهادتان چیست!؟
3- تشکر!

M0HAMAD

کاربر سایت
Jul 1, 2009
842
نام
محمد
می خرم به یارو بگم 5.50 آپدیت کنه؟؟؟
آره ولی همین 5.50 مدلهای مختلف داره,بپرسی بهت میگن کدوم بهتره

یک سوال هم داشتم این که وقتی دستگاه همیشه تو حالت استند بای باشه واسش ضررنداره؟؟ (چند روز تو حالت استند باز دوام می اره باطریش)
ضرر که داره ولی خیلی خیلی کم
تو این حالت خیلی کم باتری مصرف میکنه{من بعد از چند روز که روشن میکنم تقریبا میتونم بگم چیزی از باتری کم نشده}
و این که قضیه این که می گن می تونی یه رم رو به کپی خور شدن اختصاص بدی چی؟؟ (می گم مثلایه رم 64 بگیر فایل ها رو بریز توش!!!) فایل ها رو بریزی توش بعد خاموش کنی روشن کنی رم 64 بزاری بعد خودش اتوماتیک کپی خور می شه؟
اتومات که نه ولی خیلی ساده اس
به نظر شما psp خریدن در حال حاضر کار عاقلانه ای یا فعلا صبر کردن بهتره؟
واسه چی صبر کنی؟
بهترین بازیهای psp عرضه شدن و الان هم بهترین زمان ممکن برای خریده
-چطور این برنامه رو نصب کنم؟ ( توی پوشه ی Game و پلاگین , root ه مموری ریختم اجرا نشد! )
معمولا میریزین توی پوشه game که توی پوشه psp قرار داره و باید جواب بده
شما از چه برنامه ای برای پخش Avi استفاده میکنید!؟ پیشنهادتان چیست!؟
معمولا بچه ها به mp4 تبدیل میکنن و بی دردسر توی پلیر دستگاه استفاده میکنن.اگه bit rate رو هم زیاد کنی دست کمی از فایل اصلی نداره

Amino-Danger

کاربر سایت
Mar 15, 2009
1,014
نام
Амин
سلام دوستان خواستم ببينم چطوري PSP رو به PS2 وصل كنم؟؟USB كنسول دستي(PSP)رو به PS2 وصل ميكنم و پيغام Please wait برروي psp مياد ولي هيچ گزينه اي در browser دستگاه ps2 نمياد؟؟(ميخوام سيو pes رو منتقل كنم به psp)
ويرايش:بعد از تلاشها انجام شد...

آخرین ویرایش:

joykiller360

کاربر سایت
Jun 26, 2009
525
نام
میثم صیام
سلام دوستان.
اقا من یه تاپیک دیدم که نوشته بود کنترل و نشان دادن صفحه ویندوز در psp

در اون تاپیک زده بو که 2 راه وجود دارد .
1.wifi max
access point.2
خوب حالا من میخوام بدونم منظر از access point این هست که مثلا مودم وایرلس دار داشته باشیم؟
یعنی می تونیم با مودم WLAN دار این کار رو با psp انجام بدهیم؟

دیدم اون تاپیک سوت و کور هست گفتم اینجا بپرسم.

eninavid

کاربر سایت
Oct 28, 2009
4
سلام.من psp با این روشی که گفتید هک کردم و الان شده 5.03 m33-6.حالا یه چیزی تو بعضی از بازی ها مثل call of duty-nba live 09 دکمه های جهتی یا همون عقب جلو پایین کار نمیکنه.کسی میدونه اشکال از کجاست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر