سوالات و مشکلات PSP

Amino-Danger

کاربر سایت
Mar 15, 2009
1,014
نام
Амин
دوست عزیز PSP-3000 پاندورا نداره ، روش مخصوص به خودشو داره که توی فوروم هم هست .
شما هم لازم نیست دوباره پول بدی برای کپی خور ، از همون تاپیک استفاده کن .
اون کسی که ازت پول میگیره و کپی خور می کنه از روی همین آمورش میخونه .
من هر چي سرچ ميكنم تاپيكي به غير از اون واسه كپي خور كردن PSP 3004 پيدا نميكنم :( ميشه لينك تاپيك كپي خور كردن به غير اون راه برنامه اي رو بدين...
ويرايش:راستي بعد از كپي خور كردن (دفعه اول كه خريدم)مغازه داره گفت رفتي خونه مموريتو فرمت كن!من فرمت كردم ولي كپي خوريش نپريد!جريانش چيه؟؟

sAsAn.K

کاربر سایت
Jun 2, 2006
1,240
نام
ساسان
دوست عزیز فقط همون راه ChickHEN هست .
در ضمن با فورمت کردن مموری کپی خور بودن دستگاه نمی پره ، بله فایلهای مربوط به ChickHEN و CFW میپره از روی دستگاه ولی دستگاه تا وقتی که کامل خاموش نشه همچنان کپی خوره ..

Amino-Danger

کاربر سایت
Mar 15, 2009
1,014
نام
Амин
دوست عزیز فقط همون راه ChickHEN هست .
در ضمن با فورمت کردن مموری کپی خور بودن دستگاه نمی پره ، بله فایلهای مربوط به ChickHEN و CFW میپره از روی دستگاه ولی دستگاه تا وقتی که کامل خاموش نشه همچنان کپی خوره ..
ممنون راستي يه سوال امروز كه مموري كارد رو بردم زدش به ماله خودش گفت سالمه بعد گفتم فرمتش كن فرمت كرد ولي الان ميزنم قد مموري ريدر خودم دوباره همون مشكله زدم قد psp هم نشناخت راستي psp usb همخريدم(نوشدارو پس از مرگ سهراب)بعد اون رمرو انداحتم گفت مموري كاردي وجود نداره بعد مموري كارد گوشي كا 750 زدم شناختش..يعني الان ايراد از چي ميتونه باشه؟ :eek:

PspGo

کاربر سایت
Oct 23, 2009
2
سلام
من يه psp دارم گيم رو اجرا نميكه!
بازي هاي مختلفي رو هم تست كردم
بازيهاي رو هم كه قبلا اجرا ميكرد
الان اجرا نميكنه
ارور:
The game could not be started
(80020321
فرمت هم كردم
فايل هاي پارتيشن را از يك psp ديگر هم كپي كردم ولي باز هم ارور ميده

لطفا راهنماييم كنيد
متشكر

djesi

کاربر سایت
Sep 29, 2006
414
نام
احسان
سلام
من يه psp دارم گيم رو اجرا نميكه!
بازي هاي مختلفي رو هم تست كردم
بازيهاي رو هم كه قبلا اجرا ميكرد
الان اجرا نميكنه
ارور:
The game could not be started
(80020321
فرمت هم كردم
فايل هاي پارتيشن را از يك psp ديگر هم كپي كردم ولي باز هم ارور ميده

لطفا راهنماييم كنيد
متشكر
شما ورژن firmware دستگاهتو بگو
و اينكه ايا خودت دستگاه رو اپگريد كرد
اگه اره firmware رو از كجا دانلود كردي؟

Amino-Danger

کاربر سایت
Mar 15, 2009
1,014
نام
Амин
سلام دوستان من PSP 3004 دارم بعد الان ديگه اكثر بازياي جديد بر روي 5.03 نميان خواستم ببينم چه فريموري رو دانلود كنم كه كپي خورشده باشه؟(5.50؟؟)اگه آره از همون راه CHIKENHEN ديگه آره؟؟ممنون ميشم جواب بدين چون بعد از اين همه صبر GRAN TURISMO رو زدم تو رگش ديدم صفحه سياه شد و مجبور شدم خاموش كنم PSP رو...

Omidhiphop

کاربر سایت
Mar 2, 2008
212
نام
امید
از این طریق دستگاهت رو کپی خور کن
بعد یه نسخه GT پچ نشده پیدا کن و از این روش پچش کن
توجه بجای اون نرم افزار Yoshihiro's games decrypter که تو لینک بالا برا دانلود گذاشتن شما این نرم افزار رو از اینجا دانلود کن(که به درد PSP3000 میخوره)
پ.ن:من خودم با این روش جی تی رو اجرا کردم و مشکلی هم نبود

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,820
سلام.
میشه یکی یه تعمیر کار خوب برای PSP که ، همون موقع تحویل بده معرفی کنه؟؟(برای تهران)
آخه آنالوگم اذیت میکنه ، بعضی وقتا تو بازی خودش راه میره و اینکه فاصلش با فریم کم شده ، وقتی میخوای بچرخونیش گیر میکنه به فریم (خیلی رو مخه)
خرجشم اگه میدونید بگید
با تشکر........

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
سلام.
میشه یکی یه تعمیر کار خوب برای PSP که ، همون موقع تحویل بده معرفی کنه؟؟(برای تهران)
آخه آنالوگم اذیت میکنه ، بعضی وقتا تو بازی خودش راه میره و اینکه فاصلش با فریم کم شده ، وقتی میخوای بچرخونیش گیر میکنه به فریم (خیلی رو مخه)
خرجشم اگه میدونید بگید
با تشکر........
شما بری یک پک آنالوگ بگیری(5 تومن) به صرفه تره....چون هرنوع آنالوگی داره(اون خودش حرکت میکنه برای منم یک زمانی اتفاق افتاد دیگه نشد...)ولی اگه کارت خیلی گیره برو شهرک غرب...مجتمع کامپیوتری غرب...فروشگاه البرز....

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,820
این پک آنالوگ رو که میگی از کجا باید بگیرم؟؟؟؟
مشکل نزدیک بودن به فریمش حل میشه؟؟؟؟؟
خودم میتونم راحت وصلش کنم یا دردسر داره؟؟

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
پک آنالوگ رو اصولا هرجا که معروف باشه داره....اگه آنالوگ های گنده بزاری درست میشه مشکل فریمش
نصبش که کاری نداره....با یک چیزه تیز ببر زیر آنالوگ تا آنالوگ در بیاد ....بعد هم اون یکی آنالوگ رو بزار جاش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر