سوالات و مشکلات PSP

King of cheat

کاربر سایت
Nov 26, 2013
9
سلام مجدد
بنده فریمور دستگاه رو از 5.00 m33 به 6.60 کرک دائم تبدیل کردم و تنها مشکلی که وجود داره اینه که سیو بازیها خراب شدن.راهی برای درست شدنشون هست؟روش دانگرید 6.60 به 5.00 وجود داره؟و اصلا آیا اگه روشی باشه منطقی هست که اینکار انجام بشه؟
ممنون

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
سلام مجدد
بنده فریمور دستگاه رو از 5.00 m33 به 6.60 کرک دائم تبدیل کردم و تنها مشکلی که وجود داره اینه که سیو بازیها خراب شدن.راهی برای درست شدنشون هست؟روش دانگرید 6.60 به 5.00 وجود داره؟و اصلا آیا اگه روشی باشه منطقی هست که اینکار انجام بشه؟
ممنون
بله سیو های بازی ها خراب میشه چندین بار هم یادمه من گفته بودم این قضیه رو
دانگرید هم اومده ولی بسته به مادربرد دستگات و چه مدلی باشی شاید مشکل ایجاد کنه برات. به نظرم من که دانگرید کار درستی نیست چون فیرمور 6.60 جدیدترین و آخرین فیرمور هست و تمام بازی ها رو ساپورت میکنه و بازی جدید هم اگه بیاد روش اوکی هست.
ولی اگه اصرار داری میتونی سایتای زیر رو چک کنی: من خودم تست نکردم رو 6.60 اگه میخوای انجام بدی مسئولیتش با خودت
6.60 Downgrader Released, PSP Hacks - PSP Slim Hacks
6.XX Downgrader v5 • Playstation Portable (PSP) Homebrew • Downloads @ The Iso Zone

AZTTPS

کاربر سایت
Dec 29, 2013
2
نام
alireza
سلام به همه دوستان من یه psp 2000 دارم از نظر نرم افزاری سلام فقط میخوام سرویسش کنم چیزایی که میخوام عوض بشه به این ترتیب درب باطری/کل قاب/کیت(دگمه)/جویستیک/باطری.شارژر کسی میدونه قیمت کلش چند میشه؟جایه مطمئن سراغ دارید؟

King of cheat

کاربر سایت
Nov 26, 2013
9
سلام
دستگاه من بعد از آپدیت بازیهایی که قبلا رو رمش بود کار میکنه ولی الان بازی جدید میندازم دیگه تو لیست بازیها نمیاد ولی قبلا همون بازی روی فریمیور قبلی کار میکرد کرک کاملم هست و بعد از ریست بازیها خراب نمیشن دلیلش چیه؟

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,252
سلام .

یه باتری psp دارم که روش نوشته eprom . وفتی داخل دستگاه قرار میدمش psp روشن نمیشه ولی led سبز میشه و صفحه سیاه میمونه .
خود psp هیچ گونه مشکلی نداره و با باتری های دیگه راحت روشن میشه .

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
آقا M3hD1 لطفا جواب بده.خیلی عجیبه یکی از بازیها الان کار میکرد حذفش کردم دوباره ریختم دیگه تو لیست بازیها نمیاد!!
والا عجیبه ندیدم کسی به همچین مشکلی برخورده باشه.
اگه اطلاعات خاصی داری از روی مموری بردار. مموری رو از داخل خود PSP فرمت کن که خودش فولدر های لازم رو بسازه
بعدم بازی ها رو در فولدر X:\ISO کپی کن و تست کن
سلام .
یه باتری psp دارم که روش نوشته eprom . وفتی داخل دستگاه قرار میدمش psp روشن نمیشه ولی led سبز میشه و صفحه سیاه میمونه .
خود psp هیچ گونه مشکلی نداره و با باتری های دیگه راحت روشن میشه .
شاید باطری پاندورا باشه.
این باطری رو روی یه PSP دیگه هم تست کردی؟

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,252
والا عجیبه ندیدم کسی به همچین مشکلی برخورده باشه.
اگه اطلاعات خاصی داری از روی مموری بردار. مموری رو از داخل خود PSP فرمت کن که خودش فولدر های لازم رو بسازه
بعدم بازی ها رو در فولدر X:\ISO کپی کن و تست کن

شاید باطری پاندورا باشه.
این باطری رو روی یه PSP دیگه هم تست کردی؟

درست شد . فایل eprom.bin رو جایگزین کردم . روشن شذ .

geow

کاربر سایت
Oct 17, 2012
87
psp دارم روی صفحه lcd زمانی که صفحه بازی سیاه میشه یکی از پیکسلاش به رنگ سفید در میاد به نظر شما ایا پیکسل سوحته یا نه یا راه حلی برای درست کردنش هستش یا نه

ag1360

کاربر سایت
Sep 28, 2013
363
psp دارم روی صفحه lcd زمانی که صفحه بازی سیاه میشه یکی از پیکسلاش به رنگ سفید در میاد به نظر شما ایا پیکسل سوحته یا نه یا راه حلی برای درست کردنش هستش یا نه

اگه تو همه بازیا این طور هست که یعنی پیکسل سوخته. بعضی وقتا پیکسل کامل نمی سوزه و به رنگ روشن در میاد ولی من تا حالا پیکسل سوخته سفید ندیدم.

تو رنگهای زمینه دیگه چه طور دیده میشه؟

geow

کاربر سایت
Oct 17, 2012
87
اگه تو همه بازیا این طور هست که یعنی پیکسل سوخته. بعضی وقتا پیکسل کامل نمی سوزه و به رنگ روشن در میاد ولی من تا حالا پیکسل سوخته سفید ندیدم.

تو رنگهای زمینه دیگه چه طور دیده میشه؟
نه داداش ببین فقط موقعی که صفحه سیاه میشه مشخص میشه و تو رنگهای روشن اصلا معلوم نیست و وقتی از جهات بهش نگاه میکنی هر طرف به یه رنگ دیده میشه ملا یه طرف ابی یه طرف قرمز و یه طرف سبز و وقتی از وسط نگاه میکنی به رنگ قرمز هستش
اینو میخوام بدونم که میشه درستش کرد یا نه

-

ag1360

کاربر سایت
Sep 28, 2013
363
نه داداش ببین فقط موقعی که صفحه سیاه میشه مشخص میشه و تو رنگهای روشن اصلا معلوم نیست و وقتی از جهات بهش نگاه میکنی هر طرف به یه رنگ دیده میشه ملا یه طرف ابی یه طرف قرمز و یه طرف سبز و وقتی از وسط نگاه میکنی به رنگ قرمز هستش
اینو میخوام بدونم که میشه درستش کرد یا نه

-

ظاهرا یکی از پیکسل ها نمیسوز شده باشه. یعنی قابلیت نمایش یکی از رنگهای سه گانه اش از بین رفته یا ضعیف شده.

اگه کابلها مشکل داشتن تو شرایط خاص مثلا به یه سمت دستگاه فشار میومد خط می اوفتاد یا تصویر می پرید یا یه رنگ مثل قرمز رو نشون نمی داد. فکر کنم باید LCD عوض شه.

البته من زیاد به سخت افزار PSP وارد نیستم ولی مانیتور LCD چندتایی با پکسل سوخته دیدم. حالا اگه کسی تجربه بیشتری داره نظر بده ما هم استفاده کنیم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر