سوالات و مشکلات PSP

karizma

کاربر سایت
Apr 22, 2006
335
نام
karizma
منکه browser را نمیگم!:biggrin1:
وقتی داخل بازی worms : open warfare 2 میشم بعد از طریق بازی بوسیله وایرلس به اینترنت وصل میشم بعد سرچ میکنم از هر 10 تا هاست(یا رووم) یکیش باز میشه بقیه ارور میدن که:
this game is no longer availabe
بعد که × میزنم دوباره مینویسه:
this season is no longer availabe
چیکار کنم؟

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
منکه browser را نمیگم!:biggrin1:
وقتی داخل بازی worms : open warfare 2 میشم بعد از طریق بازی بوسیله وایرلس به اینترنت وصل میشم بعد سرچ میکنم از هر 10 تا هاست(یا رووم) یکیش باز میشه بقیه ارور میدن که:
this game is no longer availabe
بعد که × میزنم دوباره مینویسه:
this season is no longer availabe
چیکار کنم؟
منم كه با شما نبودم، جواب mahdijoon رو دادم. :)

اون بازي رو ندارم كه تست كنم، ولي ممكنه اون رووم ها حداكثر ظرفيت رو دارن و ديگه جا ندارن.

اينا كه مهم نيست كه، خوب هر روومي كه ميره داخل رو برو.

آخرین ویرایش:

karizma

کاربر سایت
Apr 22, 2006
335
نام
karizma
راست میگیا حواسم نبود! فکر کردم مهدی جون خواسته بگه مشکلی مثله من داره بعد شما خواستی جواب مارو بدی :biggrin1: اخه صبح خواب الود بودم نمی فهمیدم چی دارم میخونم!!
----------------------------------------------
اخه مثلا منو sata که میخوایم بازی کنیم نمیتونیم با هم بریم تویه یه روم ارور میده

gpod

کاربر سایت
Dec 20, 2006
1,375
نام
حامد
يه سري بازي گرفتم كه بعضياشون فرمت Dax هستن.
اينارو چطوري ميتونم اجرا كنم؟
خوب هم میتونی این بازی هارو با daxloader اجرا کنی اما بهترش این هست که با استفاده از برنامه ISO Compress استفاده کنید که از اینجا میتونید دانلود کنید
http://www.psp-hacks.com/file/900
که فکر نکنم احتیاج به توضیح خاصی داشته باشه برنامه ! ;)

GUNNERS

کاربر سایت
Oct 26, 2007
46
سلام.
من هم مشکلی شبیه karizma دارم.تاحالادوتابرنامه ریختم(یکیPSPX48 v1.0.6 - A HP48 calculator emulator اون یکی14079_Xandus_Media_Player_2_BETA1.1 )ولی هرجفتش این error میده:
the game could not be started
80020148
چی کاربایدبکنم؟

من رفتم توریکاوری no umd روتوتمام حالات گذاشتم ولی درست نشد!
کاش یکی جوابمومیداد:(:confused:!

ldghn

کاربر سایت
Oct 20, 2005
2,576
نام
Milad
2 تا سؤال داشتم:
1.اگر با فرمت مموری کارت يه سری از فولدر ها مثل iso تشکيل نشه يعنی اينکه psp کپی خور نشده؟

2.يه umd فيلم گرفتم ولی وقتی میریزم تو psp همش از region ايراد ميگيره.تو قسمت ریکاوری هم region ها رو عوض کردم ولی باز هم همون ارور رو ميده.مشکل از کجاست؟

پيشاپيش ممنون

jack sparrows

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,034
نام
هادی
2 تا سؤال داشتم:
1.اگر با فرمت مموری کارت يه سری از فولدر ها مثل iso تشکيل نشه يعنی اينکه psp کپی خور نشده؟

2.يه umd فيلم گرفتم ولی وقتی میریزم تو psp همش از region ايراد ميگيره.تو قسمت ریکاوری هم region ها رو عوض کردم ولی باز هم همون ارور رو ميده.مشکل از کجاست؟

پيشاپيش ممنون
اگه نشد خودت یدونه درست کن با حروف بزرگ تو همون روت مموریت یعنی تو هیچ فلدری نباشه همون قسمت اول

در مورد سوال دومت من اطلاع ندارم صبر کن بقیه میان میگن

ldghn

کاربر سایت
Oct 20, 2005
2,576
نام
Milad
اگه نشد خودت یدونه درست کن با حروف بزرگ تو همون روت مموریت یعنی تو هیچ فلدری نباشه همون قسمت اول

در مورد سوال دومت من اطلاع ندارم صبر کن بقیه میان میگن

خوب آخه يه سری فولدر ها هم تو پوشه psp موجود نيستش

gpod

کاربر سایت
Dec 20, 2006
1,375
نام
حامد

در قسمت ریکاوری رژیون و free بزار اجرا میکنه !

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
3.03 هستش.آخه میخوام آپدیتش کنم ولی مثلا پوشه Game150 رو نداره!!!!!!!
3.03 همينجوريه، چون قديمي هست يك سري فولدر ها رو نميسازه. خودت بايد دستي بسازي.
بهترين راه آپديت به فريمور 3.71M33-2 هست.

براي اون فيلم هم فريمور رو آپديت كن و بعد دوباره تست كن. معمولا اين مشكل ريجن درست حسابي توي PSP حل نشده و معمولا بعضي موقع ها مشكل ايجاد ميكنه. آپديت كن بعد دوباره تست كن ببين حل نميشه.
ريجن فيك رو روي غيرفعال بذار و ريجن فيري رو روي فعال بعد تست كن، اگه نشد ريجن فيري رو غير فعال كن و دونه دونه ريجن ها رو تست كن.

ldghn

کاربر سایت
Oct 20, 2005
2,576
نام
Milad
3.03 همينجوريه، چون قديمي هست يك سري فولدر ها رو نميسازه. خودت بايد دستي بسازي.
بهترين راه آپديت به فريمور 3.71M33-2 هست.

براي اون فيلم هم فريمور رو آپديت كن و بعد دوباره تست كن. معمولا اين مشكل ريجن درست حسابي توي PSP حل نشده و معمولا بعضي موقع ها مشكل ايجاد ميكنه. آپديت كن بعد دوباره تست كن ببين حل نميشه.

مهدی جان من اشتباه نوشتم .فريم ورش 3.02 OE-B هستش.
الان من ميخوام آپديت کنم بايد پوشه هايی که نياز دارم رو دستی بسازم؟

اون فيلم رو هم با 3 4 تا psp تست کردم نشد.با فريمور 3.71 هم تستش کردم.ولی متاسفانه همون مشکل رو داره
حالا اين راه ها که گفتی رو امتحان ميکنم ببينم ميشه يا نه

در قسمت ریکاوری رژیون و free بزار اجرا میکنه !

اجرا نکرد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر