سوالات و مشکلات PSP

hamid7stick

کاربر سایت
Mar 2, 2009
3
دوست عزیز عصبانیت شما، به احتمال زیاد باعث آسیب رسوندن به قسمت سخت افزار دستگاهتون( GPU ) شده ولی به هر حال شما با یک مموری دیگه هم تست کنید ببینید تغیری حاصل میشه یا نه .
اتفاقا بازش کردم دستگاه رو تا مهندسی کنم! ببینم کابلی شل نشده باشه که بعد باز کردنش یه اتفاقی افتاد که همش تو فکر این بودم که چرا این اتفاق افتاد اونم اینبود که کیفت تصویر خراب شد و من تا حالا فکر میکردم چون بازش کردم اینطور شد اما الان که نظر شما رو خوندم می بینم بی ربط نیست... فکر کنم قطعش گرون هم باشه . نظر شما چیه؟ و اینکه جای خاصی برای تعمیر میشناسید؟ من تهرانم

@mahmoud

کاربر سایت
May 22, 2009
1,080
نام
Mahmoud
اتفاقا بازش کردم دستگاه رو تا مهندسی کنم! ببینم کابلی شل نشده باشه که بعد باز کردنش یه اتفاقی افتاد که همش تو فکر این بودم که چرا این اتفاق افتاد اونم اینبود که کیفت تصویر خراب شد و من تا حالا فکر میکردم چون بازش کردم اینطور شد اما الان که نظر شما رو خوندم می بینم بی ربط نیست... فکر کنم قطعش گرون هم باشه . نظر شما چیه؟ و اینکه جای خاصی برای تعمیر میشناسید؟ من تهرانم
احتمالا خود برد بر اثر ضربه دچار قطعی شده و قابل تعمیر نباشه.البته تا نبینه کسی نظر قطعی نمیشه داد.ولی شما باید یه گوشه از ذهنتون به فکر تعویض برد باشید .قیمتشم فکر کنم حدود ۲۰۰ چوب باشه.

hamid7stick

کاربر سایت
Mar 2, 2009
3
احتمالا خود برد بر اثر ضربه دچار قطعی شده و قابل تعمیر نباشه.البته تا نبینه کسی نظر قطعی نمیشه داد.ولی شما باید یه گوشه از ذهنتون به فکر تعویض برد باشید .قیمتشم فکر کنم حدود ۲۰۰ چوب باشه.

اوه الان خود Psp چند شده! من این 170 خریدم!! 1سال خوابونده بودم تا کپی خورشد

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
911
نام
amin

شما بایستی دستگاه رو به تعمیرکار خوب نشون بدی ممکن قطعی مربوط به برخی از قطعات smd روی برد باشه که ممکنه قابل تعویض باشند به هر حال شما دستگاه رو ببر توپخونه پاساژ لباف اونجا واردن . پاساژ شیرازی ها هم همون توپخونست برو اونجا هم سوال بپرس .

آخرین ویرایش:

ghol games

کاربر سایت
Mar 9, 2011
390
نام
Ardavan
سلام
من یه psp fat 2000 با فریمور 5.50 GEN-D دارم
بیشتر بازی ها رو اجرا نمیکنه و ارور
the game could not be started (80020148) رو میده
umd iso mode رو هم تغییر دادم اما هنوز مشکل حل نشده خوش حال میشم اگه کسی راهنماییم کنه

ghol games

کاربر سایت
Mar 9, 2011
390
نام
Ardavan
سلام
من یه psp fat 2000 با فریمور 5.50 GEN-D دارم
بیشتر بازی ها رو اجرا نمیکنه و ارور
the game could not be started (80020148) رو میده
umd iso mode رو هم تغییر دادم اما هنوز مشکل حل نشده خوش حال میشم اگه کسی راهنماییم کنه
کسی نیست جواب بده ؟

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
کسی نیست جواب بده ؟

فیرمورت رو آپدیت کن درست میشه
مشخصات دقیق دستگاهتم بگو. اینکه مادربردت چی هست که ببینیم کپی دائم میشه یا نه
برای اینکه بفهمی دستگاهت چیه برنامه PSPident رو دانلود کن. لینکش تو انجمن هست اگه سرچ کنی

snake_pianist

کاربر سایت
Dec 5, 2007
3,716
نام
امیر
سلام دوستان

من هیچ سررشته ای از PSP ندارم. برای پسر داییم میخوام psp بخرم. لطف میفرمایید مدل هایی که الان تو بازار هست رو با حدود قیمتش بگید.

در ضمن به نظر شما خرید کدوم مدل PSP به صرفه تر هست ؟! ...

ممنون

ghol games

کاربر سایت
Mar 9, 2011
390
نام
Ardavan
فیرمورت رو آپدیت کن درست میشه
مشخصات دقیق دستگاهتم بگو. اینکه مادربردت چی هست که ببینیم کپی دائم میشه یا نه
برای اینکه بفهمی دستگاهت چیه برنامه PSPident رو دانلود کن. لینکش تو انجمن هست اگه سرچ کنی
بفرما داش اینم مشخصات
82cd4b416fcbbd371.bmp

- - -ویرایش - - -

سلام دوستان

من هیچ سررشته ای از PSP ندارم. برای پسر داییم میخوام psp بخرم. لطف میفرمایید مدل هایی که الان تو بازار هست رو با حدود قیمتش بگید.

در ضمن به نظر شما خرید کدوم مدل PSP به صرفه تر هست ؟! ...

ممنون

دوست عزیز چند نوع psp هست
Fat . Slim . Psp Go and Ps Vita
فت نو که گیرت نمیاد
اسلیم هم خیلی کم اما go قیمتش 500 تومنه که مناسب شما هم هست و تو بازار هم که بری ریخته ps vita از همشون بهتره ولی واسه شما که از پی اس پی زیاد اطلاعات ندارید بدرد نمیخوره همون psp go بهتره واسه شما

silverbios

کاربر سایت
Mar 1, 2013
17
سلام یه سوال داشتم
همونطور که میدونید psp 2000 ها داری وای فای هستن
و همچنین بعضی بازی ها قابلیت انلاین بازی کردن دارن و یه سری هم ندارن
میخواستم بدونم که اون سری از بازی ها که ندارن مثل pes و fifa
2013 راهی هست که بشه این بازی ها رو هم انلاین بوسیله مودم وایرلس بازی کرد؟
ممنون

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,381
من یدونه psp go به تازگی خریدم که انگار هک دایم شده است با ورزن 6.20 ولی نمیتونم بازی ها رو توش منتقل کنم وقتی دستگاه رو با کابل usb خودش به کامپیوتر وصل میکنم کامپیوتر اصلا چیزی رو در رابطه با دستگاه نشون نمیده باید چکار کنم تا کامپیوتر دستگاهمو بشناسه ؟ نیاز به برنامه یا کار خاصی هست ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر