سوالات و مشکلات PSP

nobakht

کاربر سایت
May 11, 2007
135
نام
علیرضا
دوستان من بازی WRC: FIA World Rally Championship رو تا Professional رفتم ! اما تا یه مسابقه که میرم وقتی PSP رو خاموش می کنم و دوباره که می خوام رو Save ام بیام ، Save ام خراب شده و دیگه نمیشه بیایم روش :(! فرم ویر PSP ام هم 3.52M33 هست ! تنظیمات Recovery هم همونطور که تو تاپیک گقته شده انجام دادم !
میشه راهنمایی کنید که اشکال از چیه !:confused:

Allurea

کاربر سایت
Jun 11, 2006
1,485
سلام
یه برنامه برای گوشی هایی که وایرلس دارن هست که جاهایی مثل پایتخت یا پاساژ رضا که اینترنت وایرلس دارن میتونی نفوذ کنی و از اینترنت استفاده کنی
با psp امتحان کردم پیدا میکنه ولی wap key میخواد.برای psp برنامه ای نیست که بتونه نفوذ کنه و wap key نخواد؟

Reza Modanloo

کاربر سایت
Mar 25, 2007
1,231
نام
Reza
دنبال چه چيزايی هستی
معلوم هست که نه!
بايد wap key داشته باشی و بدون اون ديگه نميتونی چون يه زمانی free بود که استفاده ميکردند ولی حالا ديگه نيست!

Allurea

کاربر سایت
Jun 11, 2006
1,485
دنبال چه چيزايی هستی
معلوم هست که نه!
بايد wap key داشته باشی و بدون اون ديگه نميتونی چون يه زمانی free بود که استفاده ميکردند ولی حالا ديگه نيست!
خوب عزیز دل اینو که خودم گفتم wapkey میخواد:).گفتم که برای گو شی ای مثل n91 نرم افزاری هست که به وایرلس طرف نفوذ میکنه و دیگه wap key نمیخواد من هم از دوستان پرسیدم که برای psp هم نرم افزار نفوذی ای هست یا نه.!!

pyramid

کاربر سایت
Aug 7, 2007
9
سلام...
من بازی Worms Open Warfare رو دانلود کردم ولی فایل iso یا cso نیست بلکه rar هست. وقتی Extract می کنم این سه تا فولدر میاد:
x که توش یک سری فایل های Prx و rco هست و یک فولدر Flash1 !!
Worms_OW که توش دو تا فولدر USRDIR و SYSDIR هست
PSP که توش یک فولدر GAME هست توی اون هم WORMS و worms%

حالا باید بازی رو چه جوری اجرا کنم؟ چون من همیشه فایل iso یا cso دانلود می کنم که توش PSP_GAME داره که همون USRDIR و SYSDIR رو شامل میشه و یک فایل UMD_DATA.BIN هم توش داره که تو این فایل rar همچین چیزی نبود.

nobakht

کاربر سایت
May 11, 2007
135
نام
علیرضا
من یک هفته ای میشه که psp گرفتم اما نمیدونم چطور از flash یا bios بک آپ بگیرم؟
کابل USB رو به PSP وصل می کنی !
سپس از تو Recovery و گزینه Advanced و سپس Toggol usb flash 0 رو Enabled می کنی !
برا اینکه بری تو Recovery باید PSP رو کامل خاموش کنی و سپس روشن کنی و همزمان با روشن شدن دکمه R رو بگیری ! ( باید دکمه Power رو چند ثانیه بگیری بالا تا خاموش شه ! )

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
میشه بدون irshell بازیهای ps1 رو با usbhost از روی هارد اجرا کرد؟
ميشه، پلاگين هم براي اين كار هست اما اينكه الان با اين فريموري كه داري هماهنگ هست يا نه رو نميدونم. خودت بايد تست كني.

پلاگين SCEP رو دانلود كن با اون تست كن.

سلام...
من بازی Worms Open Warfare رو دانلود کردم ولی فایل iso یا cso نیست بلکه rar هست. وقتی Extract می کنم این سه تا فولدر میاد:
x که توش یک سری فایل های Prx و rco هست و یک فولدر Flash1 !!
Worms_OW که توش دو تا فولدر USRDIR و SYSDIR هست
PSP که توش یک فولدر GAME هست توی اون هم WORMS و worms%

حالا باید بازی رو چه جوری اجرا کنم؟ چون من همیشه فایل iso یا cso دانلود می کنم که توش PSP_GAME داره که همون USRDIR و SYSDIR رو شامل میشه و یک فایل UMD_DATA.BIN هم توش داره که تو این فایل rar همچین چیزی نبود.
دوتا فولدر X و Worms_OW رو كپي كن داخل ريشه مموري
WORMS و worms% رو هم در Game150 كپي كن.
بعد برو بازي رو اجرا كن

duke_nukem

کاربر سایت
Dec 30, 2006
1,080
نام
مانی
ميشه، پلاگين هم براي اين كار هست اما اينكه الان با اين فريموري كه داري هماهنگ هست يا نه رو نميدونم. خودت بايد تست كني.

پلاگين SCEP رو دانلود كن با اون تست كن.
تست کردم بازیهای psp رو جواب داده حتی tekken رو هم تست کردم حالا نمی دون بازیهای ps1 که نوعشون pbp هست رو چی کار کنم ؟کجا بزارمشون؟

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
تست کردم بازیهای psp رو جواب داده حتی tekken رو هم تست کردم حالا نمی دون بازیهای ps1 که نوعشون pbp هست رو چی کار کنم ؟کجا بزارمشون؟
بازي هاي Ps1 رو گمون نكنم بشه اجرا كرد، چون iso رو فقط ميشه با اين روش اجرا كرد.
حالا ميخواي تست كن خودت، فولدر بازي كه داري رو كپي توي usbhost بعد برو از داخل PSP اون فايلي كه پسوند pbp داره رو ببين اصلا ميشه اجرا كرد؟

Medi

کاربر سایت
Jun 26, 2007
116
سلام
بچه ها به دادم برسید یک گندی زمدم که خودم نفهمیدم چی کار کردم.
من بعد از اینکه psp را به کامپیوتر وصل کردم روی درایو k که درایو پی اس پی بود راست کلیک کردم و فرمت را زدم . :((
این کار را برای این کرم که هیچ فایلی روش کپی نمیشد. اما انجام دادن این کار ههنوز مشکلم حل نشده.
حالا باید چی کار کنم ؟
لطفا کمکم کنید.

آخرین ویرایش:

AL1R3ZA

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,440
نام
علیـــرضا
سلام
بچه ها به دادم برسید یک گندی زمدم که خودم نفهمیدم چی کار کردم.
من بعد از اینکه psp را به کامپیوتر وصل کردم روی درایو k که درایو پی اس پی بود راست کلیک کردم و فرمت را زدم . :((
این کار را برای این کرم که هیچ فایلی روش کپی نمیشد. اما انجام دادن این کار ههنوز مشکلم حل نشده.
حالا باید چی کار کنم ؟
آیا با فورمت شدنش دوباره باید کپی خور و ... از این حرفها بشه ؟
لطفا کمکم کنید.
دوسته من فرمت کردن مموری چه ربطی به PSP داره ! مطمئن باش PSP هیچیش نشده ;)!
در ضمن برای فرمت کردن مموری از خوده PSP استفاده کن !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر