سوالات و مشکلات PSP

partizan_psp_psp

کاربر سایت
Aug 31, 2007
5
سلام
یکی به ما بگه ان برنامه که کانال تلوزیون عوض می کنه چه جوری کار می کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused:
وقتی میرم توش می نویسه googbye بعد میاد بیرون:mad::mad::mad::mad::mad:
هرکی میدونه لطفا کامل توضیح بده وقتی دانلود می کنم بعد چی کار کنم که کامل اجرا بشه؟؟؟؟>>>>>؟؟؟؟؟

a_mehrabi_70

کاربر سایت
Jun 21, 2007
456
نام
AMIR HOSSEIN
سلام
یکی به ما بگه ان برنامه که کانال تلوزیون عوض می کنه چه جوری کار می کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused:
وقتی میرم توش می نویسه googbye بعد میاد بیرون:mad::mad::mad::mad::mad::mad:
تو تاپیکه خود Irshell سوالت رو بگو

ehsanslipknot

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,182
نام
Ehsan
سلام
یکی به ما بگه ان برنامه که کانال تلوزیون عوض می کنه چه جوری کار می کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:con fused::con fused:
وقتی میرم توش می نویسه googbye بعد میاد بیرون
هرکی میدونه لطفا کامل توضیح بده وقتی دانلود می کنم بعد چی کار کنم که کامل اجرا بشه؟؟؟؟>>>>>؟؟؟؟؟
به احتمال زیاد این ورژن برنامه روی psp شما کار نمیکنه ورژن بالاتر رو نصب کن.

تو تاپیکه خود Irshell سوالت رو بگو
امیر منظورش یونیورسال ریموته;)

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
سلام

به خاطر اينه كه شما فولدر Remote رو كپي نميكني.

در ضمن از IRShell هم ميتوني استفاده كني.

AGENT 68

کاربر سایت
Jul 3, 2007
56
سلام
آیا شما فولدر remotes را در شاخه اصلی مموریت کپی کردی؟:confused:اگر این کار رو نکردی اشکال از همینه:laughing:

a_mehrabi_70

کاربر سایت
Jun 21, 2007
456
نام
AMIR HOSSEIN
ببخشید یه سوال : کسی این بازی ها رو از psp-warez دانلود کرده : PES2007,Burnout:Legend,TestDrive:Unlimited
من این 3 تا فایل رو دانلود کردم ولی extract نمی شه میخواستم ببینم مشکل از منه یا نه ؟ راه حلی وجود نداره ؟

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
ببخشید یه سوال : کسی این بازی ها رو از psp-warez دانلود کرده : PES2007,Burnout:Legend,TestDrive:Unlimited
من این 3 تا فایل رو دانلود کردم ولی extract نمی شه میخواستم ببینم مشکل از منه یا نه ؟ راه حلی وجود نداره ؟
به خاطر پسورد ميگي؟

پسوردش اينه: psp-warez.net

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
مهدی تو اون لينکی که دادی من easy installer 3.52 رو نديدما ! :-"
بود ديگه:)
http://www.bazicenter.com/forums/showpost.php?p=233884&postcount=75

نه منظورم این نیست . وقتی extracrt رو می زنم شروع به باز کردن فایل می کنه ولی تا یه جایی که میره ارور میده و دیگه نمی ره
موقع باز كردن چه error اي ميده؟

اگه CRC Faild ميده احتمالا فايل بد دانلود شده. از برنامه هايي كه براي تعمير فايل هاي Rar هستن استفاده كن اگه درست نشد فكر نكنم بشه كاري كرد.

Reza Modanloo

کاربر سایت
Mar 25, 2007
1,231
نام
Reza
چه وضع ادرس دادن بود?!:lol:
تو هيچ جای پست يارو ننوشته که اين Easy installer هست
شونسد تا لينک هم اونجاست ، دست کف بود نکرده بودم متأسفانه ، به هر حال دستت درد نکنه
نگفتی مثل همون Dark Alex نصب کنم يا عوض شده ، يه وقت کنسولا به F*ck نرن ؟

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
چه وضع ادرس دادن بود?!:lol:
تو هيچ جای پست يارو ننوشته که اين Easy installer هست
شونسد تا لينک هم اونجاست ، دست کف بود نکرده بودم متأسفانه ، به هر حال دستت درد نکنه
نگفتی مثل همون Dark Alex نصب کنم يا عوض شده ، يه وقت کنسولا به F*ck نرن ؟
نه مشكلي نيست.

اگه اعمال شاقه انجام ندي هيچي نميشه.(مثلا باطري رو در بياري يا مموري رو بكشي بيرون يا خاموش كني :))

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر