سوالات و مشکلات PSP

jack sparrows

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,034
نام
هادی
اخه تو سوالات عمومی قبل خرید نوشته بود با خریدن بقیه وسیله ها همون میشه.
اون مال قبل از گرون کردن psp بود که مثلا فاصله کور با ولیو 20 تومن بود بعدشم اون موقع تو جعبه بعضی ولیوها یه umd فیلم کد داوینچی بود ولی تو جعبه کورها فقط umd دمو بود که الان اونم دیگه ورداشتن پس به این ترتیب میبینی که اگه کور بخری بعد وصایلش رو جدا بخری به نفعته منم خودم یکسال پیش همین کارو کردم حالا باز میل خودته این کاری بود که من کردم ضرر هم نکردم;)
راستی این فروشگاه ها که میگن بازی psp با قاب و کاور 1500 مگه umd خام هست؟
نه umd خام نیست اونا از اینترنت ایمیج های بازی رو دانلود میکنند بهد همون رو میریزن رو DVD برای قشنگی هم یه کاور براش درست میکنند میدن به شما شماهم اون رو میریزی تو مموریت بعد با psp بازی میکنی بدون نیاز به umd اصل بازی به این ها هم میگن بازی کپی
لطفا به من کمک کنید
من برنامه irshell 2.2 رو دانلود کردم
دو تا فولدر توش داره irshell و PSP
وقتی PSP رو کپی کردم توی دستگاه currept file زد
چطوری باید نصبش کنم؟
ببین شما اون دوتا فلدری که داخل فولدر psp هست رو بریز داخل فولدر Game150 تو psp ت بعد اون فولدر irshell رو کپی کن تو صفحه اول مموریت مثلا L:/ بعدش برو از تو گیم pspت اجراش کن

آخرین ویرایش:

SASAN-BSE

کاربر سایت
Mar 1, 2007
1,378
نام
ساسان
میخواستم ببینم این پیکسلها سوخته یا از کار افتاده؟
170fs797581.jpg

170fs797478.jpg

duke_nukem

کاربر سایت
Dec 30, 2006
1,080
نام
مانی
اون مال قبل از گرون کردن psp بود که مثلا فاصله کور با ولیو 20 تومن بود بعدشم اون موقع تو جعبه بعضی ولیوها یه umd فیلم کد داوینچی بود ولی تو جعبه کورها فقط umd دمو بود که الان اونم دیگه ورداشتن پس به این ترتیب میبینی که اگه کور بخری بعد وصایلش رو جدا بخری به نفعته منم خودم یکسال پیش همین کارو کردم حالا باز میل خودته این کاری بود که من کردم ضرر هم نکردم;)
قبول.این مغازه core میداد 210 خوبه؟

نه umd خام نیست اونا از اینترنت ایمیج های بازی رو دانلود میکنند بهد همون رو میریزن رو DVD برای قشنگی هم یه کاور براش درست میکنند میدن به شما شماهم اون رو میریزی تو مموریت بعد با psp بازی میکنی بدون نیاز به umd اصل بازی به این ها هم میگن بازی کپی
آها اینو می دونم اتفاقا من خودم 350 تا از این ایمیجارو از rax خریدم

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
میخواستم ببینم این پیکسلها سوخته یا از کار افتاده؟
تو عكس چيز زيادي مشخص نيست ولي اگه پيكسل به يه رنگ خاص در اومده و اصلا تغيير نميكنه به احتمال زياد از كار افتاده هست كه بازم احتمال خيلي خيلي كمه تا درست بشه.

پيشنهاد من اينه كه بيخيالش بشي و اصلا بهش توجه نكني چون اعصابتو خورد ميكني الكي:)

ولي اگه ميخواي امتحان كني شايد درست بشه به تاپيك برنامه هاي برتر برو و Screen Repair Set رو دانلود كن شايد درست شد ولي باز احتمالش خيلي كمه.

sina818

کاربر سایت
Aug 14, 2007
113
ببین شما اون دوتا فلدری که داخل فولدر psp هست رو بریز داخل فولدر Game150 تو psp ت بعد اون فولدر irshell رو کپی کن تو صفحه اول مموریت مثلا L:/ بعدش برو از تو گیم pspت اجراش کن[/quote]

ممنون از جوابتون
ولی بازم مینویسه Currept Data
کارایی که فرمودید رو دقیق انجام دادم ولی نشد
چکار کنم؟

duke_nukem

کاربر سایت
Dec 30, 2006
1,080
نام
مانی
آموزش بازی کردن بازی ps1 به صورت multi player
PSP A to PSP B could work via running POPS, then going back to IRshell and running an app to host a pad to port 2 from another psp running IRshell.

Then in another IRShell, run an app that allows you to conect to that host, and have it stream from the PSP A to B, and have PSP B send the signals for Port 2 to PSP A. Shouldnt be too hard too pull off, as it'd be the same as the PSP to PC gamepad method, if not easier

Also an option in IRshell to alter the display to render 1/2 the screen (top half for P1, bottom 1/2 for P2) could theoreticaly be possible. Who knows, only time will tell

GL with the project Port 2p pops is nice
کسی چیزی می فهمه؟

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
با سلام به اساتید محترم
من می خواستم بدونم اگر cpu دستگاهم را بزارم مدام روی 333 باشه آیا مشکلی برای دستگاه به وجود میاد؟

jack sparrows

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,034
نام
هادی
من می خواستم بدونم اگر cpu دستگاهم را بزارم مدام روی 333 باشه آیا مشکلی برای دستگاه به وجود میاد
نه هیچ مشکلی پیش نمیاد فقط باتریت یه مقدار زودتر تموم میشه ولی لازم نیست همیشه روی 333 باشه
سلام . مي خواستم بدونم چطوري ميشه يه كميك رو ريخت تو PSP
اگه PDF باشه باید با برنامه وازش کنی اگر هم عکس باشه خود PSP وازش میکنه

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
من بدون مموری با کابل می تونم از روی هارد بازیها رو روی psp اجرا کنم تا مموری بخرم؟
بدون مموري نميشه. چون تو بايد پلاگين رو بالاخره يه جايي بريزي كه بعد اونو اجرا كني تا بتوني از روي هارد بازي اجرا كني.

مموري 32 مگ نداري؟ اونم كارتو راه ميندازه. مموري موبايل هاي سوني اريكسون هم ميخوره و هيچ فرقي نداره.

duke_nukem

کاربر سایت
Dec 30, 2006
1,080
نام
مانی
بدون مموري نميشه. چون تو بايد پلاگين رو بالاخره يه جايي بريزي كه بعد اونو اجرا كني تا بتوني از روي هارد بازي اجرا كني.

مموري 32 مگ نداري؟ اونم كارتو راه ميندازه. مموري موبايل هاي سوني اريكسون هم ميخوره و هيچ فرقي نداره.

منظورت از همین آبی درازاه دیگه.یکی دارم. اگه مموری موبایل می خوره نمیشه یه 2 گیگ اصل موبایل بندازیم روش؟چه فرقی با مال psp می کنه؟

IIIpehr

کاربر سایت
Apr 19, 2007
89
نام
sepehr

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر