سوالات و مشکلات PSP

M.A.H

کاربر سایت
Nov 28, 2007
156
نه نمیتونه پاکش کنه فقط قرنطینش میکنه . و اصلا" اجازه دسترسی به فایلای داخل psp رو نمیده . یعنی انگار hidden کرده باشی . اصلا" نمیتونی اون فایلای آلوده رو ببینی

sepehr00

کاربر سایت
Nov 9, 2012
1
آقا من تازه یهpsp go خریدم و هرچی بازی توش میریزم وقتی میخوام play کنم این ارور رومیده:this data is corrupted کسی میدونه مشکل چیه؟لطفا سریع کمکم کنید.دارم کم کم نگران میشم.

---------- نوشته در 07:00 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:41 PM ارسال شده بود ----------

کسی نبود جواب بده به من؟کارم فوریه.

Danteppc

کاربر سایت
Dec 29, 2008
995
آقا من تازه یهpsp go خریدم و هرچی بازی توش میریزم وقتی میخوام play کنم این ارور رومیده:this data is corrupted کسی میدونه مشکل چیه؟لطفا سریع کمکم کنید.دارم کم کم نگران میشم.

---------- نوشته در 07:00 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:41 PM ارسال شده بود ----------

کسی نبود جواب بده به من؟کارم فوریه.

کپی خور کردی؟

aa1991aa

کاربر سایت
Sep 15, 2012
5
سلام دوستان یه سوالی داشتم ممنون میشم جواب بدید
من یه psp 2000 دارم نمیدونم چرا ۹۰% بازیها یا برنامه هایی که میریزم توش اجرا نمیشن یا به صورته corrupted data نشونش میده یا وارده بازی میشه بعد میپره بیرون اروره the game could not be started رو میده یا وارده بازی میشه ولی صحنه همینطور سیاه میمونه ! میدونم که یه راهه حلی باید وجود داشته باشه مثلا تو you tube که رفتم یه سری راهه حلایی بود ولی مشکل اینجاست که اون راهه حلا برای CFW های قدیمیتره برای من کار نمیکنه…
psp من :
CFW 6.60 PRO B-10 FIX 1_2
در ضمن همه ی کارها رو هم درست انجام میدم فایل های ISO یا CSO رو میریزم تو پوشه PSP/ISO
ممنون

۲ تا سواله دیگه هم داشتم… ساختن مجیک مموری استیک چه فوایدی داره و آیا میتونم رو این psp با این مشخصاتی که گفتم نصبش کنم ؟
سواله دیگه اینکه برنامه ی ISO tool چطور , میتونه مشکل منو حل کنه !؟ اگر میتونه کدوم نسخه از این برنامه با psp من هماهنگی داره ؟

2064405

کاربر سایت
Dec 14, 2012
3
نام
علی
سلام به دوستان و اساتید عزیز انجمن بازی سنتر،من تازه عضو شدم
دوستان مدتی بود که به فکر خرید کنسول بودم به علت وضع مالی کنسول خانگی رو بیخیال شدم و به فکر پورتابل افتادم که امشب یکم توی اینترنت گشتم و زیاد چیزی دستگیرم نشد! علتش هم خوب مشخصه بیشتر چیزها تخصصی هستن و خوب منم علاقه ام چیز دیگه ایه و اصلا تخصصی از رایانه و...ندارم!
دیگه اومدم اینجا که از شما درخواست کمک بکنم!!
سوالاتم:
1-چه کنسولی بخرم؟ یعنی کدوم اینها و چرا؟:
PSP 1000-2000-3000 ؟؟؟ Go مث اینکه زیاد جالب نیست بخصوص واسه یه تازه کار!
2-این کدهاشون چطوریه مثلا 2002یا 2000 فرق داره؟؟درچه حدی هست فرقهاشون ؟
3-کپی خور کردن چطوریاست؟؟ یعنی من اگر مثلا 3000بگیرم بخوام کپی خور دائم بکنم میشه؟؟ورژنش باید آپدیت بشه ؟؟؟
4-PSP ها میشه بهشون دستگیره وصل کرد؟؟ از راه یو اس بی؟؟
5-میشه به تلویزیون وصلشون کرد و بازی کرد؟؟ از چه راهی یهنی چه کابلی؟؟؟
6-بازی های اورجیناشون چه قیمت هست؟؟ اونقوت این UMD شبیه به سی دی هست میخوره کجای دستگاه؟؟ مگه درایو نوری داره؟؟؟
_کارت حافظه اش راحت گیر میاد؟؟ویا میشه از فلش استفاده کرد؟
7-چه بازی هائی براش هست؟؟؟یعنی سبکشون ؟؟بازی های اکشن و خوب داره یا نه همش بازی هاش ساده هستن؟؟؟(مخصوصا چه بازی های ماشینی داره؟؟)
8-میدونم زیاد مرتبط نیستن!! ولی: به نظر شما هزینه کردن برای کنسول پرتابل بهتره یا هزینه کردن واسه ارتقا پی سی؟؟؟
دراخر هم: تا چقدر هزینه کردن برای یه PSP 3000 معقول هست؟؟ کلا میانگین قیمتش چند هست؟
توروخدا ببخشید اگر زیاد سوال پرسیدم! تازه کارم
*** درکل واسه یه تازه کار با کنسول کدوم رو پیشنهاد میکنید؟؟؟ وجود دردسر و... اگر در حد متعارف باشه زیاد واسم مهم نیست و بالاخره راهش رو پیدا میکنم ولی اگر خیلی حرفه ای باشه نه!!
پیشاپیش متشکرم!

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
سلام به دوستان و اساتید عزیز انجمن بازی سنتر،من تازه عضو شدم
دوستان مدتی بود که به فکر خرید کنسول بودم به علت وضع مالی کنسول خانگی رو بیخیال شدم و به فکر پورتابل افتادم که امشب یکم توی اینترنت گشتم و زیاد چیزی دستگیرم نشد! علتش هم خوب مشخصه بیشتر چیزها تخصصی هستن و خوب منم علاقه ام چیز دیگه ایه و اصلا تخصصی از رایانه و...ندارم!
دیگه اومدم اینجا که از شما درخواست کمک بکنم!!
سوالاتم:
1-چه کنسولی بخرم؟ یعنی کدوم اینها و چرا؟:
PSP 1000-2000-3000 ؟؟؟ Go مث اینکه زیاد جالب نیست بخصوص واسه یه تازه کار!
2-این کدهاشون چطوریه مثلا 2002یا 2000 فرق داره؟؟درچه حدی هست فرقهاشون ؟
3-کپی خور کردن چطوریاست؟؟ یعنی من اگر مثلا 3000بگیرم بخوام کپی خور دائم بکنم میشه؟؟ورژنش باید آپدیت بشه ؟؟؟
4-PSP ها میشه بهشون دستگیره وصل کرد؟؟ از راه یو اس بی؟؟
5-میشه به تلویزیون وصلشون کرد و بازی کرد؟؟ از چه راهی یهنی چه کابلی؟؟؟
6-بازی های اورجیناشون چه قیمت هست؟؟ اونقوت این UMD شبیه به سی دی هست میخوره کجای دستگاه؟؟ مگه درایو نوری داره؟؟؟
_کارت حافظه اش راحت گیر میاد؟؟ویا میشه از فلش استفاده کرد؟
7-چه بازی هائی براش هست؟؟؟یعنی سبکشون ؟؟بازی های اکشن و خوب داره یا نه همش بازی هاش ساده هستن؟؟؟(مخصوصا چه بازی های ماشینی داره؟؟)
8-میدونم زیاد مرتبط نیستن!! ولی: به نظر شما هزینه کردن برای کنسول پرتابل بهتره یا هزینه کردن واسه ارتقا پی سی؟؟؟
دراخر هم: تا چقدر هزینه کردن برای یه PSP 3000 معقول هست؟؟ کلا میانگین قیمتش چند هست؟
توروخدا ببخشید اگر زیاد سوال پرسیدم! تازه کارم
*** درکل واسه یه تازه کار با کنسول کدوم رو پیشنهاد میکنید؟؟؟ وجود دردسر و... اگر در حد متعارف باشه زیاد واسم مهم نیست و بالاخره راهش رو پیدا میکنم ولی اگر خیلی حرفه ای باشه نه!!
پیشاپیش متشکرم!
قبل از همه چیز بگم که عمر این کنسول دیگه تموم شده و الان نباید خیلی انتظار ازش داشته باشی چون PSVITA (نسل بعدیش) اومده.
1. 3000 بگیر
2.اون کدها کدهای منطقه ای هستن ، 2002 برای پخش مثلا توی یه کشوری بود 2003 برای یه کشور دیگه و هیچ تفاوتی با هم ندارن
3.بسته به فیرمور داره الان همشون کپی خور میشن (حالا یه سری دائم یه سری موقت)
4.نفهمیدم منظورت از دستگیره چیه
5. 2000 به بالا همشون به تلویزیون وصل میشن، با کابل کامپوزیت یا کامپوننت
6. قیمت اورجینال UMD الان دستم نیست ولی قدیم حول و حوش 20 اینا بود الان نمیدونم، ولی کسی اوجینال نمیخره اصلا چون همه کپیش موجوده
در مورد درایو هم بله پشت کنسول باز میشه و دیسک اونجا قرار میگیره
فلش که نمیخوره ولی مموری خود سونی میخوره بهش، همینا که برای دوربین عکاسی و ... استفاده میشه
7. بازی که همه چی داره بستگی به سبک مورد علاقت داره یه سر به سایتایی مثل IGN یا Gamespot بزن و برو به بخش PSP لیست بازی ها رو ببین
بازی ماشین هم کم نیومده براش حتی سری هایی مثل Gran Turismo یا Burnout یا Need for Speed هم همه براش اومدن
8. الان با این وضعیت قیمت قطعات PC دیگه اصلا نمیشه با قیمت پایین PC برای بازی جمع کرد و اختلاف قیمت اینا خیلی زیاده مثلا تو میخوای PC بگیری باید در کمترین حالت که شاید بازده خیلی خوبی هم نداشته باشه 1.5 میلیون بدی ولی خوب PSP خیلی ارزون تر هست شاید یک پنجم اون باشه
قیمت هم الان دقیق ندارم.
در مورد سوال آخرت هم بازم میگم این کنسول تقریبا عمرش رو کرده ولی خوب میتونه ادم رو سرگرم کنه چون بازی به اندازه کافی برای کسی که تاحالا باهاش بازی نکرده داره و میتونه سرگرم کنه ولی نباید انتظار گرافیک کنسول نسل جدید رو اصلا ازش داشته باشی

2064405

کاربر سایت
Dec 14, 2012
3
نام
علی
سلام مرسی از دوستان عزیز بابت جواب!
میدونم که دیگه قدیمی شده ولی خوبه همون که خودتون گفتید ،چون من تاحالا بازی نکردم مسلما فعلا واسم کافی هست! بخصوص این بازی های ماشینی رو هم که داره که دیگه عالیه!!!
درمورد دستگیره،منظورم همون دستگیره بازی بود! مث دستگیره کامپیوتر-پلی استیشین و... البته دسته باسیم چون میدونم که بلوتوس دار نیستن که !! دستگیره میخوره؟؟ یا مثلا یه مدل دستگیره بازی سونی داده واسه گوشی های اپل و سامسونگ و... هست که خود گوشی میافته بالای دستگیره و باهاش بازی میکنند با دسته،مثلا یه اونطوری چیزی نداره؟؟؟؟

_فلش هم خوب چون USB داره مگه نمیخوره؟؟؟ برای پخش موزیک و فیلم و...؟؟؟
_کپی خور دائم بشه دیگه مشکلی نداره؟؟بازی هارو میاره دیگه؟!!
درکل خرابی و... نداره زیاد؟ که اذیت بکنه چون تازه وارد هستم؟
دوستان اگر بخوام بخرم چه ورژنی بگیرم؟؟ همین 6.60 مث اینکه از همه بهتره؟؟
_3000 کپی خور دائم شده؟؟؟ چون دیدم توی یه سایتی واسه فروش گذاشته بودن گفته بود ک هکپی خور دائم شدست!!؟؟؟
اونوقت وسایلی که باید روش باشه یعنی وقتی آکبند میخری روش هست چیا هستن؟؟لطفا اینو دقیق بگید که میخوام دست دوم بخرم بدونم!!!

آخرین ویرایش:

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
سلام مرسی از دوستان عزیز بابت جواب! میدونم که دیگه قدیمی شده ولی خوبه همون که خودتون گفتید ،چون من تاحالا بازی نکردم مسلما فعلا واسم کافی هست! بخصوص این بازی های ماشینی رو هم که داره که دیگه عالیه!!! درمورد دستگیره،منظورم همون دستگیره بازی بود! مث دستگیره کامپیوتر-پلی استیشین و... البته دسته باسیم چون میدونم که بلوتوس دار نیستن که !! دستگیره میخوره؟؟ یا مثلا یه مدل دستگیره بازی سونی داده واسه گوشی های اپل و سامسونگ و... هست که خود گوشی میافته بالای دستگیره و باهاش بازی میکنند با دسته،مثلا یه اونطوری چیزی نداره؟؟؟؟ _فلش هم خوب چون USB داره مگه نمیخوره؟؟؟ برای پخش موزیک و فیلم و...؟؟؟ _کپی خور دائم بشه دیگه مشکلی نداره؟؟بازی هارو میاره دیگه؟!! درکل خرابی و... نداره زیاد؟ که اذیت بکنه چون تازه وارد هستم؟ دوستان اگر بخوام بخرم چه ورژنی بگیرم؟؟ همین 6.60 مث اینکه از همه بهتره؟؟ _3000 کپی خور دائم شده؟؟؟ چون دیدم توی یه سایتی واسه فروش گذاشته بودن گفته بود ک هکپی خور دائم شدست!!؟؟؟ اونوقت وسایلی که باید روش باشه یعنی وقتی آکبند میخری روش هست چیا هستن؟؟لطفا اینو دقیق بگید که میخوام دست دوم بخرم بدونم!!!
اگه منظورت اینه که controller (دسته) جدا بهش وصل بشه و بشه باهاش بازی کرد که نه همچین چیزی نیست چون این خودش کلا به اندازه دسته xbox هست
ولی اگه منظورت یه همچین چیزی هست که تو عکس زیر نشون دادم، هست ولی نمیدونم بشه پیدا کرد یا نه
BaziCenter%20gripbattery.jpg

پورت USB نداره این کنسول که بخواد فلش مموری بخوره بهش. با کابل USB فقط به PC وصل میشه.
همشون کپی خور میشن، 3000 ها هم یه سریشون کپی خور دائم میشن یه سریشون موقت، موقت هم که میگم مثل اون قدیمای PSP نیست که دردسر داشته باشه فقط مشکل اینه اگه دستگاه خاموش بشه باید یه فایل رو روی PSP اجرا کنی تا بتونی بازی کپی اجرا کنی همین.
ورژن هماگه آکبند باشه نمیشه گفت چی هست، کنسول باز شده هم پیشنهاد نمیشه بخرید، مثلا همون که میگی طرف باز کرده و کپی خور دائمش کرده معلوم نیست آکبند باشه یا قبلا استفاده شده، پیشنهاد میشه کنسول پلمپ بخرید اگه میخواین نو بخرین اگه دسته دوم میخوای بخری که هیچی، باید ترجیحا از آشنا بخری که مشکلی نداشته باشه
توی پک هم چیز خاصی نیست خود دستگاه و باطری و شارژر هست

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
ای کاش یکی هم جواب مارو میداد
اگه این مشکل واسه یه بازی خاص هست حالا مثلا یکی دوتا بازی که داری اینجوریه احتمال داره بازی خراب باشه. ولی اگه واسه همه بازی ها اینجوریه احتمال زیاد مموری مشکل داره الان مموری دیسک آشغال تو بازار خیلی زیاده و بعضا همچین مشکلاتی ایجاد میکنه.
پیشنهاد میکنم یه مموری از یکی از دوستانت که PSP داره و مشکلی نداره بگیری و روی تست کنی ببینی وضعیت چطور هست. چون فیرمورت آخرین فیرمور هست و احتمالش کمه که مشکل داشته باشه.

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
سلام دوستان
من یه psp 2000 دارم که تصویر نمیده همین چند وقت پیش تصویر میداد قشنگ اما بعضی وقتا روشن میکردم روشن نمیشد و صفحه سیاه میومد اما صدا داشت یه بار خاموش روشن میکردم درست میشد اما حالا اصلا روشن نمیشه تصویر اما صدا داره مشکلش چیه؟؟

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
سلام دوستان
من یه psp 2000 دارم که تصویر نمیده همین چند وقت پیش تصویر میداد قشنگ اما بعضی وقتا روشن میکردم روشن نمیشد و صفحه سیاه میومد اما صدا داشت یه بار خاموش روشن میکردم درست میشد اما حالا اصلا روشن نمیشه تصویر اما صدا داره مشکلش چیه؟؟

LCD ـش حتما مشکل پیدا کرده، ببر جاهایی که PSP تعمیر میکنن مثل لباف توی توپ خونه نشون بده ببین چی میگن

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
یعنی lcd کاملا باید عوض ؟؟
هزینش چقدر میشه؟؟

والا نمیشه همینجوری بگم شاید مشکلش از چیز دیگه ای باشه
LCD ـش اگه بخواد عوض شه قدیم در حدود 90 تومن میگرفتن اگه درست یادم باشه الان نمیدونم چنده
بازم میگم ببر نشون بده شاید مشکلش از جای دیگش باشه و هزینش کمتر بشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر