سوالات و مشکلات PSP

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
نام
LiND
می خواستم بدونم با ir-shell چطوری میشه ایمیج umd video را اجرا کرد؟
براي اجراي UMD Video بايد از برنامه هايي مثل UMD Emulator استفاده كني.

UMD Emulator هم روي فريمور هاي 2.71 به پايين اجرا ميشه. بنابراين بايد با Devhook فريمور رو شبيه سازي كني و بعد برنامه رو اجرا كني.

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
نام
LiND
میشه بیشتر توضیح بدی:confused:
راستش من خودم اين روش رو تست نكردم كه 100 درصد بهت جواب بدم ولي روش كليش همونه كه گفتم.

شما يه devhook كه فريمور 2.71 داره رو دانلود كن و با اون فريمور 2.71 رو بالا بيار بعد برنامه UMD Emulator رو اجرا كن.

جديدترين ورژن PSP چيه و قيمتش چنده ؟

آيا فقط بازي هايي كه كپي UMD مي خواد يا بازي هاي orginal هم مي خواد ؟
سوالت يه جورايي غلطه. اگه منظورت اينه كه قيمت فريمورهاي (ورژن) مختلف فرق ميكنه اين جور نيست.
در مورد دومين سوالتم بايد بگم بازي اورجينال روي UMD عرضه ميشه. ولي كپي به صورت ايميج عرضه ميشه كه ديگه UMD نياز نداره.

آخرین ویرایش:

AGENT 68

کاربر سایت
یک سوال دیگه من دیدم که یکی از فرشنده های پی اس پی یک مموری داشت که ورژن های بالای 3.10oe-a را به 3.10oe-a تبدیل میکرد جریان این چیه؟

UMD Emulator از کجا گیر بیارم؟

Last edited by a moderator:

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
نام
LiND
یک سوال دیگه من دیدم که یکی از فرشنده های پی اس پی یک مموری داشت که ورژن های بالای 3.10oe-a را به 3.10oe-a تبدیل میکرد جریان این چیه؟

UMD Emulator از کجا گیر بیارم؟
نميدونم والا از خودش مي پرسيدي!

UMD Emulator

AsaraymA

IchibaN
کاربر سایت
نام
آریا
PSP من ورژن OE-B 3.2 روشه وقتی بازی Driver 76 یا Virtual tennis 3 رو میریزم اجرا نمیشه و پیغام 80020148 رو صفحه ظاهر میشه
دلیلش چیه؟
باید آپدیتش کنم؟
:(

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
نام
LiND
PSP من ورژن OE-B 3.2 روشه وقتی بازی Driver 76 یا Virtual tennis 3 رو میریزم اجرا نمیشه و پیغام 80020148 رو صفحه ظاهر میشه
دلیلش چیه؟
باید آپدیتش کنم؟
:(
براي ورود به منوي ريكاوري هم دستگاه رو به طور كامل خاموش كن (پاور رو 3 ثانيه بالا نگهدار) بعد R رو نگهدار و دستگاه رو روشن كن.

دلیلش چیه؟
باید آپدیتش کنم؟
به 3.52M33 آپديت كن احتمال خيلي زياد درست ميشه.
لينك براي آپديت همرا توضيحات:
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=6072

آخرین ویرایش:

reza99

کاربر سایت
نام
Reza Monjezi
سلام
ورژن دستگاه من 3.52M33 Update2 میباشد
بعضی از بازیها مانند GTA Liberty City Stories و Tekken Dark Resurrection و .... رو که در پوشه ISO کپی میکنم رو نشان نمیده و اصلا آیکون بازی رو در پوشه Game در XMB نشان نمیده
البته من در دیگر فریمورهای OE هم همین مشکل رو داشتم
با Devhook هم که میخوام بازی رو اجرا کنم Disk Read Error میده و UMD رو در فریمور اجرا شده توسط Devhook نمیتونه بخونه !
با تشکر

google

کاربر سایت
سلام
ورژن دستگاه من 3.52M33 Update2 میباشد
بعضی از بازیها مانند GTA Liberty City Stories و Tekken Dark Resurrection و .... رو که در پوشه ISO کپی میکنم رو نشان نمیده و اصلا آیکون بازی رو در پوشه Game در XMB نشان نمیده
البته من در دیگر فریمورهای OE هم همین مشکل رو داشتم
با Devhook هم که میخوام بازی رو اجرا کنم Disk Read Error میده و UMD رو در فریمور اجرا شده توسط Devhook نمیتونه بخونه !
با تشکر
سلام دوست عزيز
ميشه بگي كه مموريت از كدوم نوع و با چه حجمي هست

google

کاربر سایت
خوب من هر چي منتظر موندم كه بياي جوابمو بدي خبري نشد پس بزار جوابت رو همين الان بدم
اين مشگل معمولا براي مموري هست كه بازي با حجم بالا رو نشون نميده

juventus

کاربر سایت
در مورد خريد psp

سوال از .....
من مي خوام يه psp vulo pck بگيرم اما با قيمت هاي مختلف روبه رو شدم ايا ور‍ژن در قيمت دخيله
چون در پايتخت و کنج قيمت ها مختلفه منظورم فقط valuo pack است چون کنج اينو ميده با ئرژن 3/52
290 هزار تومان...
ولي تويه خود پايتخت قيمت 255 تا 300 و محتويات يکي است...؟
با تشکر
juventus

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر