سوالات و مشکلات PSP

taherism

کاربر سایت
Mar 30, 2007
2,225
نام
سید حمید طاهری
.: به نام خدا :.

سلام دوستان
من یه پی اس پی تازه خریدم
و دوتا سوال درباره اش دارم
1 - وقتی خریدم اپدیت شده بود ورژن 5.1 بود و برای اینکه بخام روش بازی از نت بزارم فک کنم باید ورژن 3.1 روش باشه باید چیکار کنم ؟
2 - من حافظه پی سی پی رو قبل از اینکه پی اس پی بخرم خریدم و حالا که میخام اهنگ و ویدیو یا عکس یا بازی بزارم توی پی اس پی هیچ فولدری توی میموری نبود میشه بگین باید چیکار کنم (فولدر بندی نشده) ؟
کسی میتونه کمک کنه ؟؟؟

فعلا با هیچ روشی بازی هک نمی تونید انجام بدید!!
از طریق ستینگ خود کنسول یه بار مموری فورمت کنید! فولدر ها درست می شه

MR.3O5

کاربر سایت
Jun 28, 2010
2
سلام
ببخشید PSP من 2000 ورژن 2 هست آپدیت 5.50Premuth 3 هم هست بازی های گاد آف وار جدید و PES2011 رو بالا میاره اما بازی SmackDown vs.Raw 2011 رو وقتی میزنم اجرا کنم آرم پی اس پی اول که بازی قراره بالا بیاد میاد اما صفحه سیاه میشه و بعد از چند ثانیه دستگاه خاموش کامل میشه میخواستم بدونم مشکل چیه؟
خواهش میکنم کمک کنین!

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
سلام
ببخشید PSP من 2000 ورژن 2 هست آپدیت 5.50Premuth 3 هم هست بازی های گاد آف وار جدید و PES2011 رو بالا میاره اما بازی SmackDown vs.Raw 2011 رو وقتی میزنم اجرا کنم آرم پی اس پی اول که بازی قراره بالا بیاد میاد اما صفحه سیاه میشه و بعد از چند ثانیه دستگاه خاموش کامل میشه میخواستم بدونم مشکل چیه؟
خواهش میکنم کمک کنین!
به نظر من مشکل از بازی شما است،اگر میتونی یک بار بازی را Patch کن ببینه اجرا میشه یا نه.اگر نشد بهترین گزینه به نظر من دانلود یک نسخه تست شده بازی است.

taherism

کاربر سایت
Mar 30, 2007
2,225
نام
سید حمید طاهری
سلام
خواهش میکنم کمک کنین!
شما بازیت پچ شده هست و چون به این ورژن آپدیت کردی با هم تناقض پیدا کردن!شما باید نسخه ای رو دانلود کنید که دست کاری نشده باشه!!!!!!!

MR.3O5

کاربر سایت
Jun 28, 2010
2
من اول بازی رو که دانلود کردم آپدیتم 5.50 Gen D بود که نشد آپدیت 5.50Gen D 3 کردم باز هم اجرا نشد Premuth 2 کردم باز هم نشد Premuth 3 کردم نشد رو همون Premuth 3 بازی رو پچ کردم باز هم نشد!
پس میگین باید نسخه ی تست شده ی بازی رو دانلود کنم ؟

taherism

کاربر سایت
Mar 30, 2007
2,225
نام
سید حمید طاهری
من اول بازی رو که دانلود کردم آپدیتم 5.50 Gen D بود که نشد آپدیت 5.50Gen D 3 کردم باز هم اجرا نشد Premuth 2 کردم باز هم نشد Premuth 3 کردم نشد رو همون Premuth 3 بازی رو پچ کردم باز هم نشد!
پس میگین باید نسخه ی تست شده ی بازی رو دانلود کنم ؟
شما باید نسخه ای که دستکاری نشده رو دانلود کنی!

http://fs79.www.ex.ua/get/4822726/Go...f Sparta.iso
اد کن تو IDM حالش رو ببر

bulletproof

کاربر سایت
May 20, 2010
100
سلام بچه ها من یه PSP 1000 دارم Firmware فک کنم 5.50 VSH باشه Select که میزنم اینجور نوشته
بازی God Of War Ghost Of Sparta ریختم روش نمیاد بالا فک کنم باید update بشه
کسی میتونه به من کمک کنه لطفا ؟
ممنون

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
سلام بچه ها من یه PSP 1000 دارم Firmware فک کنم 5.50 VSH باشه Select که میزنم اینجور نوشته
بازی God Of War Ghost Of Sparta ریختم روش نمیاد بالا فک کنم باید update بشه
کسی میتونه به من کمک کنه لطفا ؟
ممنون

دوست عزیز این بازی تحت CFW 6.20 اجرا میشه اما یکسری نسخه های پچ شده در اینترنت هست که برای CFW 5.50 شما است. البته سرعت اینترنت بالاست یکی از این نسخه ها را دانلود کن اگر نکه باید CFW را update کنی به تاپیک مربوطه مراجعه کن .

taherism

کاربر سایت
Mar 30, 2007
2,225
نام
سید حمید طاهری

LordSuperBoys

کاربر سایت
Aug 8, 2007
375
نام
حسام
عزیزم بازیت پچ شده یا نه؟
اگه نه پچ کن
selecto بزن بزار رو umd mode بزار رو sony
اگه نشد چک کن ببین بازیت درست یا نه بالاتر از این ورژن واسه psp نیست اپ کنی کپی خوریش میپره

taherism

کاربر سایت
Mar 30, 2007
2,225
نام
سید حمید طاهری
عزیزم بازیت پچ شده یا نه؟
اگه نه پچ کن
selecto بزن بزار رو umd mode بزار رو sony
اگه نشد چک کن ببین بازیت درست یا نه بالاتر از این ورژن واسه psp نیست اپ کنی کپی خوریش میپره
من این پچی که به دوستمون دادم بازی اگر سالم باشه تا 6.30 رو ساپورت می کنه!;)(یه آپدیت هست!)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر