سوالات و مشکلات PSP

sefroyek2007

کاربر سایت
Feb 25, 2008
362
نام
مهدی
خوب بذارید اول جواب دوستمون که با USB مشکل داره بدم بعد یه نفر جواب خودم رو بده !!
شما همین طوری که رو حالت USB هستی PC رو یک بار ریست بده در ضمن از جلوی کیس USB وصل نباشه !!

سوال خودم :: مگه PSP فرمت MP4 رو ساپورت نمیکنه !! ولی من بیشتر وقت ها وقتی کانورت میکنم و میریزم رو PSP ساپورت نمیکنه و میزنه unsupported data !!!!!!:((
اول اينكه مرسي جوابمو دادي ولي نشد فكر كنم بايد با يه كابل ديگه امتحان كنم :blushing:
بعدشم تا حالا همچين مشكلي نديدم ولي شما بگو با چه برنامه اي كانورت مي كني؟؟
مثلا به غير از برنامه هايي كه مخصوص كانورت PSP هستن jet-audio هم تبديل ويدئو داره كه اتفاقا تو قسمت انتخاب فرمت output گزينه ي PSP هم داره
احتمال خيلي زياد مشكل از برنامه ي تبديلت هست
موفق باشي

sefroyek2007

کاربر سایت
Feb 25, 2008
362
نام
مهدی
میشه بگین یه پلاگین را که نصب کردم باید چه جوری حذف کنم؟
چون یه جا دیدم 4 نفر یه پلاگین را نصب کرده بودند و وقتی اون پلاگین را حذف کردم دیگه psp روشن نمیشده؟
روش خاصی داره؟
همچين مشكلي كه بعد از پاك كردن پلاگين ديگه روشن نشه هم نشنيده بودم ولي احتمالا اون پلاگين خاصي بوده شما مي توني از قسمت ريكاوري پلاگيني رو كه مي خواي غير فعال كني
جواب اصلي رو دوستان ديگه بدن ممنون
موفق باشي

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
سوال خودم :: مگه PSP فرمت MP4 رو ساپورت نمیکنه !! ولی من بیشتر وقت ها وقتی کانورت میکنم و میریزم رو PSP ساپورت نمیکنه و میزنه unsupported data !!!!!!
شما باید با کانورتر های مخصوص PSP این کار رو انجام بدید. به طور مثال Xvid4PSP یا ...

میشه بگین یه پلاگین را که نصب کردم باید چه جوری حذف کنم؟
چون یه جا دیدم 4 نفر یه پلاگین را نصب کرده بودند و وقتی اون پلاگین را حذف کردم دیگه psp روشن نمیشده؟
روش خاصی داره؟
دقیقا همون طوری که Enable ـش کردی Disable ـش کن. یعنی به منوی ریکاوری برو و به قسمت پلاگین برو و روی پلاگینی که میخوای Disable بشه ضربدر رو بزن.

pooyi_khafan

کاربر سایت
May 21, 2008
321
نام
پویان نیری
psp slim بازی و فیلم های فلش رو می خونه؟
-----------
چرا وقتی کلیپ های کوتاه رو کانورت می کنم psp می تونه بخونه ولی فیلم های کامل رو کانورت می کنم نمیتونه؟

MG.Snake

کاربر سایت
Aug 7, 2008
1,021
نام
آرین
سلام
من چندتا سوال درمورد PSP دارم
1.تا چند گیگ میشه حافظش ارتقاع داد؟!!
2.بازی هاش چق قیمتی هستن؟!!
3.قاب PSP عوض میشه؟!
4.اگر عوض میشه پس مهم نیست که PSP سیاه بخریم(درسته)؟!!
5.باطری psp تا چندساعت کار میکنه؟
6.psp رجین داره؟
7. psp میشه به اینترنت وصل شد؟!
8.خرید psp قدیمیه به صرفه نیست؟؟
9.psp باید حتما با گارانتی خرید؟!اصلا گارانتی داره؟!!
10.از نظر فریمور چه جوریهاست؟؟!چند وقت به چند وقت فریمور میده بیروش؟!!!

pooyi_khafan

کاربر سایت
May 21, 2008
321
نام
پویان نیری
من بعضی از سوالا رو می دونم جواب میدم:
1.فکر کنم تا 16 گیگ.
2.اگه کپی خور کنی بازی هاش خیلی ارزون میشه ولی اگه UMD بگیری هر کدام 20 تا 30 تومن هست.
5.بستگی داره چیکار کنی . اگه بازی کنی حدودا 2 تا 3 ساعت.
6.اگه منظورتون مثلا ریجن ژاپن یا چین و ... هست ، بله.
7.بله با اینترنت وایرلس.
8.نه چون بیشتر بازی ها ی جدید اجرا نمی شه.
9.بعضی فروشگاه ها گارانتی خودشون رو می دن ولی فکر نکنم خودش گارانتی داشته باشه

MG.Snake

کاربر سایت
Aug 7, 2008
1,021
نام
آرین
آقا پویان ازت ممنونم که به سوالاتم جواب دادی....ویرایش کردم کلا جمله مشکل داشت:cheesygri
1.چندتا رم میشه به PSP وصل کرد؟این 16 گیگ یک رم یا دوتا رم 8 گیگه(مثل رم کامپیوتر که دوتا 1 گیگ یا 2گیگ.. میخوره)
2.بازی های کپی خورش چنده؟!!
3.قیمت باطری های PSP چنده؟!!
4.چه ریجن هایی داره؟؟!!کدوم ریجن یا رجین هرچی بهتره؟؟
همون سوالهای قبلی:
5.قاب PSP عوض میشه؟!
6.اگر عوض میشه پس مهم نیست که PSP سیاه بخریم(درسته)؟!!
7.از نظر فریمور چه جوریهاست؟؟!چند وقت به چند وقت فریمور میده بیروش؟!!!

آخرین ویرایش:

pooyi_khafan

کاربر سایت
May 21, 2008
321
نام
پویان نیری
پویا نه پویان.
1.ببین . psp مثل موبایل memory stick DUO می خوره. یعنی نمی تونی همزمان دو تا رم توش بذاری . پس در نتیجه یک رم 16 گیگ هست.(اگه بخوای اون طوری حساب کنی که می تونی صد تا رم 8 گیگ بگیری و اونوقت بگی رم 800 گیگ دارم.)
2.هر جایی فرق داره . می تونی از همین آقا ehsanslipknot خودمون بگیری که هر بازی رو 72 تا تک تومنی می ده .(نمی دونم حالا هم می ده یا نه .) ولی هر فروشگاهی بری برات بازی توی مموری می ریزن.
3.باطری جدا رو نمی دونم.
4.یک سری ساخت ژاپن هست که گرونتر هست ولی بیشتر توی ایران ساخت چین هست که به نظر بعضی ها اصلا تفاوتی از نظر کیفیت ندارند.
5.مطمئن نیستم ولی فکر کنم داشته باشه.
6.قاب فابریک خودش یه چیز دیگست.
7.فکر کنم 3 یا 2 ماه یه بار آپدیتاش بیاد.

sefroyek2007

کاربر سایت
Feb 25, 2008
362
نام
مهدی
این فایل های SWF رو باید کجا ریخت تا بخونه؟
تا اونجا كه يادمه بايد بريزي تو پوشه ي MP-ROOT بعد بري از توي WEB BROWSER توي آدرس بار بزني file://MP-ROOT/Name.swf فكر كنم ها
همشو مطمئن هستم به غير از اينكه تو آدرس بار بايد دقيقا چي بنويسي
دوستان ديگه كمك كنند:blushing:

sefroyek2007

کاربر سایت
Feb 25, 2008
362
نام
مهدی
يكي از دوستام پسوردش را يادش رفته چيكار كنه برگرده؟
اگه از اين برنامه هاس كه به صورت پلاگين نصب مي شن ( به احتمال زياد از هميناس) اگه روشن كرده و اوش رمز مي خواد احتمال زياد نميتونه خاموش هم بكنه درسته ديگه ;) بايد صبر كنه باتريش تموم شه تا خاموش شه بعد مي زني شارژ وقتي مي خواي روشن كني كليد R رو هم نگه مي داري تا بره تو ريكاوري از قسمت plugins بايد پلاگين مربوط به اون برنامه ي رمز گذاري رو disable كنه
موفق باشي:smile:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر