سوالات و مشکلات و راهنمای درباره Wii U

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
دوستان یه سوال
من الان 70 دلار وارد حساب نینتندوم کردم.
بعد خواستم بازی arkham origins رو بخرم تا ته مراحلش رفتم از حسابم 21 دلار کم شد.
حالا چه جوری دانلود کنم؟ از کجا بهفمم داره دانلود میشه و کجا؟
دکمه Home رو بزن,برو دانلود منیجر
دانلودت رو می بینی

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183
داره دانلود میکنه. نگران نباش:d
خوبی wii u اینه میتونی دستگاهو بذاری رو حالت خواب.خودش دانلود میکنه، اینستال میکنه و کارش که تموم شد، دستگاهو خاموش میکنه!

Léon

کاربر سایت
Feb 13, 2014
454
نام
علی
دکمه Home رو بزن,برو دانلود منیجر
دانلودت رو می بینی

ااا :D چه جالب :) ممنون :x

- - -ویرایش - - -

داره دانلود میکنه. نگران نباش:d
خوبی wii u اینه میتونی دستگاهو بذاری رو حالت خواب.خودش دانلود میکنه، اینستال میکنه و کارش که تموم شد، دستگاهو خاموش میکنه!

من میخوام از امشب تا فردا شب کل نتم بشه فقط واسه دانلود :D دقیق توضیح بده چی کار کنم :)
ولی ماشالله سرعت دانلودش خیلی خوبه :D از اون موقع که پیام گذاشتم تا الان 206 مگ دانلود کرده :D
ولی کنسول یه مشکل افتضاح داره :|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:| حافظه 32 گیگ؟؟؟ :D من الان 70 دلار رو ریختم تا ارکهام اوریجینز با تمام dlc هاش و بازی ارکهام اوریجینز بلک گیت دلاکس رو بگیرم :| خب حالا مشکل این جاست من بخوام بعدا برم سراغ انحصاری های وی یو باید چی کار کنم :| نه خودت بگو :D
راهی سراغ دارین ؟

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
نگاه کن وقتی دستگاه رو خاموش می کنی,دستگاه به حالت sleep می ره و چراغش نارنجی می شه.تا وقتی اینترنت وصل هست دانلود رو ادامه می ده.اگر نت قطع شد و دستگاه کار دیگه ای هم برای انجام دادن نداشت,خاموش می شه.یکم که بگذره باز می ره به حالت sleep و باز ادامه دانلودت رو
تو هم نگران هارد نباشه کم نمیاری,می تونی هارد بگیری

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183
میتونی هارد اکسترنال آداپتوری بخری و وصل کنی. تا 2ترابایت ساپورت میکنه.

برای حالت خواب هم کافیه دکمه ی خاموش کردن رو یکی دو ثانیه نگه داری (کمتر از 4 ثانیه) توی این حالت دستگاه که خاموش شه، چراغش زرد میشه بجای اینکه قرمز شه.
بعدم خودت بگیر بخواب، صب پا میشی میبینی دستگاه خاموش شده:d

- - -ویرایش - - -

راستی. اون پستی که توی صفحه ی قبل نقل قول کردمو یه نگاه بنداز.
یه زیپ کد از آلاسکا و چند جای دیگه داده که اگه اونا رو جای آدرسمون بزنیم، دیگه خبری از مالیات نیست:d

- - -ویرایش - - -

راستی حرف حالت خواب شد!
توی تنظیماتش من نفهمیدم اون ساعتی که انتخاب میکردیم برای حالت خواب، برای چیه؟

Léon

کاربر سایت
Feb 13, 2014
454
نام
علی
میتونی هارد اکسترنال آداپتوری بخری و وصل کنی. تا 2ترابایت ساپورت میکنه.

برای حالت خواب هم کافیه دکمه ی خاموش کردن رو یکی دو ثانیه نگه داری (کمتر از 4 ثانیه) توی این حالت دستگاه که خاموش شه، چراغش زرد میشه بجای اینکه قرمز شه.
بعدم خودت بگیر بخواب، صب پا میشی میبینی دستگاه خاموش شده:d

- - -ویرایش - - -

راستی. اون پستی که توی صفحه ی قبل نقل قول کردمو یه نگاه بنداز.
یه زیپ کد از آلاسکا و چند جای دیگه داده که اگه اونا رو جای آدرسمون بزنیم، دیگه خبری از مالیات نیست:d

- - -ویرایش - - -

راستی حرف حالت خواب شد!
توی تنظیماتش من نفهمیدم اون ساعتی که انتخاب میکردیم برای حالت خواب، برای چیه؟

اره دیدم :)) یه سری هم مثل این که جواب گرفته بودند :D
ولی من میترسم :D
کلا اگه ps3 بود یا هر کنسول دیگه ای من مشکلی نداشتم ولی وی یو به هیچ وجه [-( نمیخوام به غیر از دادن مشخصات جعلی ادرس برای اکانت نینتندو گناه دیگه ای مرتکب بشم :D
جدا نینتندو همین طوریش وضعش خیلی هم خوب نیست :D ما هم بیایم یه کاری کنیم بدبختا ... :( به هیچ وجه :D
فقط یه چیزی دکمه رو کنسول اصلی یا دکمه پاور روی دسته؟ :D

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183
مالیات که به نینتندو نمیرسه. به دولت اون کاکا سیاه( :d ) میرسه.
بعدم مگه نمیگی همینجوریش آدرست جعلیه؟ خب الانم یه زیپ کد الکی دادی دیگه. پس عملا فرقی نمیکنه.
توی خود اکانت هم نوشته زیپ کد برای محاسبه میزان مالیاته.
پس چرا جایی زندگی نکنی که مالیات ندی؟!:d

فرقی نمیکنه. با هر دوتا دکمه میشه.

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
راستی تست کردید ببینید که مالیاتتون صفر میشه با wii u ؟
(اون روشی که لینکش رو دادم (ببخشید مسئولیتش با خودتون) )
ممنون

Léon

کاربر سایت
Feb 13, 2014
454
نام
علی
مالیات که به نینتندو نمیرسه. به دولت اون کاکا سیاه( :d ) میرسه.
بعدم مگه نمیگی همینجوریش آدرست جعلیه؟ خب الانم یه زیپ کد الکی دادی دیگه. پس عملا فرقی نمیکنه.
توی خود اکانت هم نوشته زیپ کد برای محاسبه میزان مالیاته.
پس چرا جایی زندگی نکنی که مالیات ندی؟!:d

فرقی نمیکنه. با هر دوتا دکمه میشه.

ای بمیری تو :| الان اگه مالیات نمیدادم و روشو زود تر میگفتی نمیرفتم 70 دلار بریزم جیب نینتندو :D با همون 20 دلاری میخریدم :((

- - -ویرایش - - -

سلام دوستان میشه راهنمایی کنید برای متصل کردن وی یو به صورت سیمی به اینترنت می تونم از تبدیل یو اس بی به اترنت که برای pc هست استفاده کنم مشکلی نداره؟؟

فک نکنم :D ولی وقتی تو جدید ترین کنسولا رو داری نمیتونی کنسولو با وایرلس وصل کنی ؟ یا اگه مودمت قدیمیه یه مودم جدید بخر تا این کارا :D

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183
b-)
بجاش برو آرمیلو دانلود کن. بنظر باحال میاد.
یه بازی جدید هم اومده بود اسمش toy cars بود فکر کنم. تریلرشو دیدم بدم نیومد. فکر کنم 8 چوق بیشتر نبود.

Léon

کاربر سایت
Feb 13, 2014
454
نام
علی
b-)
بجاش برو آرمیلو دانلود کن. بنظر باحال میاد.
یه بازی جدید هم اومده بود اسمش toy cars بود فکر کنم. تریلرشو دیدم بدم نیومد. فکر کنم 8 چوق بیشتر نبود.
اینا دفعه بعد :D فقط یه چیز مسخره :| 7 گیگ رو داره دان میکنه زمان رو زده 52 ساعت :| در صورتی که سرعت نتم این طور نیست :D

Léon

کاربر سایت
Feb 13, 2014
454
نام
علی
زمانش اصلاً الکیه! برای من هیچ وقت زمان نمیزنه! فقط وقتی آپدیت دستگاهو میگیرم زمان مینویسه!
از استاد صادق بابت تشکرهاشون تو پست های ما ممنونم :D
برای من زمان زده بود 52 ساعت :D فک کنم سرعت نتم مشکل داشت
الان تازه درست شد زده 16 ساعت و خرده ای :)
در کل نمیدونی چه قدر هیجان دارم واسه بازی کردن بتمن رو وی یو :((

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر