سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
درود

چه راه هایی برای پخش فرمت divx و xvid روی 360 وجود داره ؟ امکان اتصال به لایو برام وجود نداره و ظاهرا برای ریختن کدک توی هارد هم باید ورژن داشبود 6683 باشه.
کنسولو به مدیاسنتر وین 7 هم لن کردم ولی ویدئوهای avi و mkv رو که توی pc بود نتونست پخش کنه ;) (فقط mpeg و wmv)
با سرچی که کردم دیدم 360 ویدئو avi با رزولوشن 1080p نمیتونه پخش کنه و این رزولوشن با فرمت wmv درش قابله پخش هست . این درسته ؟

X360-Gamer

کاربر سایت
Jun 3, 2009
200
نام
محمد
سلام
درایو کنسول یکی از فامیلا مشکل براش پیش اومده و هر بازی که میزاره Open Try میده.
آرکید جسپر هست و فقط 5 ماه میشه که خریده.
هیچ وقت هم دیسک داخل کنسول نبوده که کنسول رو جابجا کنه در کل خیلی مراقب بوده.
کسی میدونه مشکل از کجاست؟
چند وقت پیش هم برای آپدیت فریمور برده بوده براش آپدیت کنن ممکنه از آپدیت بوده باشه؟
ممنون میشم جواب بدید.

gammer

کاربر سایت
Dec 14, 2007
297
نام
amir

yashar01

کاربر سایت
Nov 30, 2008
77
نام
یاشار
سلام بچه ها من ذستگام یبار E73 داد درست کردم اما وقتی ایکس باکسمو رفتم از تعمیر کار بگیرم دیدم فنشو 12ولت کرده هیچی نگفتم دیگه اما صداش میره رو اعصاب انگار تراکتور روشن کردم حالا دیروزم ban شدم نورالانور شده هاردم هم ....
می خوام بدم nextgen هاردو از حالت ban در بیاره بگم فنو دوباره حالت عادی کنه؟
12 ولت به صداش الرژی پیدا کرذم
35.gif
چی کنم اگه میشه سریع جواب بدین

X360-Gamer

کاربر سایت
Jun 3, 2009
200
نام
محمد
سلام
کنسول رفیقم داشبوردش 8955 هست ولی وقتی بازی BioShock 2 رو میذاره پیغام آپدیت میخواد.
وقتی هم که میزنه آپدیت بشه آپدیت میکنه دستگاه Restart میشه 2باره آپدیت میخواد.
مشکل چیه؟
با بقیه ی بازی ها هیچ مشکلی نداره فقط با BioShock 2.
فایل آپدیت رو هم روی فلش دیخته موقع بالا اومدن دستگاه اصلا نمیپرسه آپدیت میخواد یا نه چون آخرین ورژن هست و جدید تر از 8955 نیومده. اگه کسی بتونه کمک کنه ممنون میشم.

X360-Gamer

کاربر سایت
Jun 3, 2009
200
نام
محمد
سلام
کنسول رفیقم داشبوردش 8955 هست ولی وقتی بازی BioShock 2 رو میذاره پیغام آپدیت میخواد.
وقتی هم که میزنه آپدیت بشه آپدیت میکنه دستگاه Restart میشه 2باره آپدیت میخواد.
مشکل چیه؟
با بقیه ی بازی ها هیچ مشکلی نداره فقط با BioShock 2.
فایل آپدیت رو هم روی فلش دیخته موقع بالا اومدن دستگاه اصلا نمیپرسه آپدیت میخواد یا نه چون آخرین ورژن هست و جدید تر از 8955 نیومده. اگه کسی بتونه کمک کنه ممنون میشم.

آقا میثم یا آقا خلیل یا کسی دیگه نمیتونه راهنمایی کنه؟ :(

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
چند مدتی هست که میبینم که اکثرا سوال میشه ورژن داشبورد چنده؟مگه ورژن ها با هم فرق داره؟

از کجا میتونم ورژن دستگاه رو بفهمم و اصلا چه ورژنی بهتره
اگه یکی توضیح بده ممنون میشم

saber royal

کاربر سایت
Jun 23, 2009
395
نام
saber
چند مدتی هست که میبینم که اکثرا سوال میشه ورژن داشبورد چنده؟مگه ورژن ها با هم فرق داره؟

از کجا میتونم ورژن دستگاه رو بفهمم و اصلا چه ورژنی بهتره
اگه یکی توضیح بده ممنون میشم
setting>system information
سمت راست نوشته:
dashversion:xxxxx
(فکر کنم:biggrin1:)

yashar01

کاربر سایت
Nov 30, 2008
77
نام
یاشار
سلام بچه ها من ذستگام یبار E73 داد درست کردم اما وقتی ایکس باکسمو رفتم از تعمیر کار بگیرم دیدم فنشو 12ولت کرده هیچی نگفتم دیگه اما صداش میره رو اعصاب انگار تراکتور روشن کردم حالا دیروزم ban شدم نورالانور شده هاردم هم ....
می خوام بدم nextgen هاردو از حالت ban در بیاره بگم فنو دوباره حالت عادی کنه؟
12 ولت به صداش الرژی پیدا کرذم
35.gif
چی کنم اگه میشه سریع جواب بدین

کسی نمی خواد جواب بده؟

gamekhor2007

کاربر سایت
Jan 3, 2007
1,643
نام
رضا
من modernwarfear 2 رو لایو بازی کردم و یک آپدیت انجام دادم که برای ورود به لایو لازم بود.بعد که اومدیم با رفیقم سیستم لینک بزنیم نشد.بعد فهمیدم بخاطر ورژن بازی که ماله من رفته بالا.حالا چکار باید بکنم که دوباره بشه سیستم لینک انجام داد؟خواهشا سریع جواب بدید

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
ببین ورژن داشبوردش چیه!بعد براش -بصورت افلاین دانلود کن- بده بریزه با فلش یا CDرو کنسولش-ولی ربطی به ورژن داشبورد نداره ها!!!

gamekhor2007

کاربر سایت
Jan 3, 2007
1,643
نام
رضا
ورژن داشبوردها یکی هست و آواتار هم داره.اون آپدیتی که انجام دادم برای بازی بود که نمیزاشت برم تو بازی تا زمانیکه آپدیت نکنم.یکی دیگه از رفیقام میگفت که کش دستگاه رو پاک کنم درست میشه.درسته؟در ضمن رفیق من آواتارش سیاه شده بود و badcompany 2 رو که گذاشت آپدیت کرد و درست شد آواتارش

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر