سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

rod

کاربر سایت
Mar 11, 2006
1,226
نام
rodney
درایوم تا سی دی رو میزارم توش یک دور میچرخه و بعد دیگه سی دی رو نمیخونه ( لنز هم 2 بار روشن میشه ) الانم درایو باز جلومه اگه میتونین کمک کنین

hossein 2

کاربر سایت
Sep 14, 2008
529
نام
حسین
دست شما درد نکنه
بله...اونجایی که پاور من هست کلی گرد وخاک میشینه و بعد از مدتی صداش قطع میشه
حالا میگم مشکلی ایجاد میکنه یا نه؟

danesh

کاربر سایت
Aug 13, 2008
427
نام
دانش امیری
درایوم تا سی دی رو میزارم توش یک دور میچرخه و بعد دیگه سی دی رو نمیخونه ( لنز هم 2 بار روشن میشه ) الانم درایو باز جلومه اگه میتونین کمک کنین

مشکل از لنز است و با تعویضش مشکل حل میشود
در ضمن اگر درایو و یا dvd مشکل داشته باشد فعلا تنها بازی که مشکلاتی مانند 3 چراغ میدهد مانند هنگ کردنی که حتی با باز کردن درب درایو هم به حالت داشبورد بر نمی گردد بازی مورتال کمبات است

Shayan_AC

کاربر سایت
Jun 27, 2008
215
نام
شایان
سلام.
دیروز زنگ زدم گفت چند تا مشکلشو برطرف کرده اگه میخوای بدی کسی دیگه بیا ببر ولی فعلا هنوز مشکل اصلیشو پیدا نکرده داره تست میکنه دوشنبه زنگ بزن!
نمیدونم ولی اگه فردا بگه حاضر نیست میرم ازش میگیرم بدم آقا میثم.
راستی مطمئنید که هزینه ریبال 50 60 تومنه؟
آخه شنیده بودم بالای 100 تومن هست.

موفق باشید

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,921
نام
ايمان
سلام
آقا اين درايو ما هم انگار يه چيزيش هست!!
يه 1 ماهه پيش به صورت عمودي بود و يه ديسك رو شيكوند!!
بعد حالا سر بازيها مشكل دارم، بازي رو نو ميخرم ميارم ميزارم توش اولا كه هي ميگه ديسك كثيفه و نميخونه، ميخوام بازيرو نصب كنم بازم هي پيغام ميده!!
بعد با 1000 بار مكافات و در آوردن و 2باره زدن نصب ميشه!! :biggrin1:
تازه توي بعضي از بازيهام كه يعني نصبه تا ميزارم درايو يه صداي خش خش ميده و 2باره ميگه ديسك كثيف هستش!! :biggrin1:
ميشه يه راهنمااي كنين ببينيم چش هست؟؟؟!!
راستي الانم كنسول افقيه!
مرسي!

persian hero

کاربر سایت
Jun 18, 2008
167
نام
امیرحسین
سلام به دوستان عزیز.اول از همه بگم که اگه سوال تکراریه ببخشید چون سرعت کم هست و وقت ندارم نتونستم صفحه هارو بگردم.
من دیشب داشتم بازی میکردم دستگاهو خاموش کردمو یه 2 ساعتی ولش کردم بعد که روشنش کردم یه چراغ داد(سمت راست بایین) و یه صفحه سیاه اومد که توش به زبان های مختلف نوشته بود
system error.contact xbox customer support
اون بایین صفحه هم بزرگ زده بود e74:((
تو نت دیدم نوشته کابلو عوض کنید که کابل مانیتورو در اوردم و360 رو وصل کردم به کابل اصلی بازم همین شد.هاردم در اوردم جا زدم روشن کردم بازم همین باورم همین طور
چراغ باور هم سبزهست وقتی روشن میکنم
راستی جدیدا که یه نگا به بشت دستگاه انداختم دیدم فنها خاک گرفته میشه بخاطر خاک زیاد داغ کرده باشه؟(میخواستم اخر هفته تمیزش کنما:(()
اخه نه فریزی نه خراب شدن تصویری!!!!!!!!!!!تا قبلش مثل ماه کار میکرد!!!!!!!!!
من 15ماهه خریدمش فالکون مال 2007.به جز 3-4 مورد بیشتر از 1 ساعت باش بازی نکردن 99 درصد مواقع هم اونقدر هوارو خنک میکردم که در حالت انجماد به سر میبردم:-"
حالا مشکلش اساسیه یا نه.اگه حدود 30تا60 تومن اونم در حد 8-9 ماه دووم بیاره راهی هست یا نه اخه میخوام halo reach اومد یکی با نتال بگیرم.

آخرین ویرایش:

lanser

کاربر سایت
Jul 9, 2008
204
نام
عباس
سلام رفقا از اونجا که تاپیک خوبی برای مشکلات دسته نبود من اینو اینجا میگم با معذرت.
چندی پیش 2 تا باطریه معمولیه 300 تومنی انداختم توش بازی کردم بعد خاموش کرم بعد فردا که اومدم بازی کنم دیدم باطری خیس شده و ابش رفته بود توی دسته حالا باطریه نو که بهش میدم سری شارژ خالی میکنه.
قابل توجه وقتی که خاموش میکنم و میرم دوباره که میخوام بیام بازی کنم میبینم که شارژش سری خالی شده در صورتی که همون باطری رو دیروز خریده بودم.این مشکل از کجاست به نظر شما؟

danesh

کاربر سایت
Aug 13, 2008
427
نام
دانش امیری
سلام به دوستان عزیز.اول از همه بگم که اگه سوال تکراریه ببخشید چون سرعت کم هست و وقت ندارم نتونستم صفحه هارو بگردم.
من دیشب داشتم بازی میکردم دستگاهو خاموش کردمو یه 2 ساعتی ولش کردم بعد که روشنش کردم یه چراغ داد(سمت راست بایین) و یه صفحه سیاه اومد که توش به زبان های مختلف نوشته بود
system error.contact xbox customer support
اون بایین صفحه هم بزرگ زده بود e74:((
تو نت دیدم نوشته کابلو عوض کنید که کابل مانیتورو در اوردم و360 رو وصل کردم به کابل اصلی بازم همین شد.هاردم در اوردم جا زدم روشن کردم بازم همین باورم همین طور
چراغ باور هم سبزهست وقتی روشن میکنم
راستی جدیدا که یه نگا به بشت دستگاه انداختم دیدم فنها خاک گرفته میشه بخاطر خاک زیاد داغ کرده باشه؟(میخواستم اخر هفته تمیزش کنما:(()
اخه نه فریزی نه خراب شدن تصویری!!!!!!!!!!!تا قبلش مثل ماه کار میکرد!!!!!!!!!
من 15ماهه خریدمش فالکون مال 2007.به جز 3-4 مورد بیشتر از 1 ساعت باش بازی نکردن 99 درصد مواقع هم اونقدر هوارو خنک میکردم که در حالت انجماد به سر میبردم:-"
حالا مشکلش اساسیه یا نه.اگه حدود 30تا60 تومن اونم در حد 8-9 ماه دووم بیاره راهی هست یا نه اخه میخوام halo reach اومد یکی با نتال بگیرم.

مشکل از gpu است با x-clamp موقتی حل میشود ولی بهتره ریبال بکنید بدهید آقا میثم کارتون رو انجام میدهند
نوشته شده توسط [COLOR=#0051f5:
man_esf[/COLOR]]
سلام
آقا اين درايو ما هم انگار يه چيزيش هست!!
يه 1 ماهه پيش به صورت عمودي بود و يه ديسك رو شيكوند!!
بعد حالا سر بازيها مشكل دارم، بازي رو نو ميخرم ميارم ميزارم توش اولا كه هي ميگه ديسك كثيفه و نميخونه، ميخوام بازيرو نصب كنم بازم هي پيغام ميده!!
بعد با 1000 بار مكافات و در آوردن و 2باره زدن نصب ميشه!! :biggrin1:
تازه توي بعضي از بازيهام كه يعني نصبه تا ميزارم درايو يه صداي خش خش ميده و 2باره ميگه ديسك كثيف هستش!! :biggrin1:
ميشه يه راهنمااي كنين ببينيم چش هست؟؟؟!!
راستي الانم كنسول افقيه!
مرسي!

چون میگویید dvd داخل درایو شکسته احتمالا سطح چشمی خش برداشته بهترین راه تعویض لنز یا درایو است و احتمالا درایوتون باید لایتون باشد

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,921
نام
ايمان
چون میگویید dvd داخل درایو شکسته احتمالا سطح چشمی خش برداشته بهترین راه تعویض لنز یا درایو است و احتمالا درایوتون باید لایتون باشد

بعد دوست عزيز قيمت لنز كه بخوام عوض كنم چه قدري هستش؟؟
درايومم لايتون هستش!
ممنون !

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
بعد دوست عزيز قيمت لنز كه بخوام عوض كنم چه قدري هستش؟؟
درايومم لايتون هستش!
ممنون !

سلام دوست عزیز-اقا میثم نزدیک 20-25 میگره-(هزینه تعویض و خود لنز باهم)

------------
کمک
یکی از دوستانم که یک هارد 20 داشت که jبود دستگاهش و 3 چراغ شد
الان یکی از دوستام یک دستگاه پال ارکید خریده هارد اونو ازش گرفته وقتی میزنه به دستگاه
دستگاه 3 چراغ میشه و E68 میده!!!!!

من خودم فکر نمیکنم به ریجنش ربطی داشته باشه
هارد رو روی دستگاه خودم امتحان کردم بازم 3 چراغ شد و E68 داد!!!!

مشکل از چیه؟ چطور حلش کنم
ممنون

آخرین ویرایش:

phones

کاربر سایت
Jan 10, 2007
179
نام
Sky Fighter
منم یه سوال دارم من چند روزی هست بازی های جدیدو که می خرم مثل prototype وقتی dvd رو می زارم تو dvd rom فقط دی وی دی می چرخه و تو بازی نمیره می خواستم بدونم مشکل از چی هست ؟
با تشکر

amir32

کاربر سایت
Sep 5, 2009
86
نام
امیر
سلام دوستان نمی دونم این که می گم اصلا جز مشکل هست یا نه :-"کنسول من بعضی وقتا دو تا چراغ سبز بالا یکی در میون چشمک میزنه و بعد از دو سه ثانیه قطع میشه و همچنین بعضی وقتا چراغ های دسته
یکی در میون میچرخند (سبز)می خواستم بدونم اینها مشکلی هستند:blushing:

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,096
نام
محمد امین
منم یه سوال دارم من چند روزی هست بازی های جدیدو که می خرم مثل prototype وقتی dvd رو می زارم تو dvd rom فقط دی وی دی می چرخه و تو بازی نمیره می خواستم بدونم مشکل از چی هست ؟
با تشکر

باید فریموری دستگاه رو ارتقاع بدی به 1.6..

http://www.bazicenter.com/forums/forumdisplay.php?s=&daysprune=-1&f=91

سلام دوستان نمی دونم این که می گم اصلا جز مشکل هست یا نه :-"کنسول من بعضی وقتا دو تا چراغ سبز بالا یکی در میون چشمک میزنه و بعد از دو سه ثانیه قطع میشه و همچنین بعضی وقتا چراغ های دسته
یکی در میون میچرخند (سبز)می خواستم بدونم اینها مشکلی هستند:blushing:

باتری دسته داره تموم میشه به خاطر همین داره اخطار میده..

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
سلام دوستان
امروز که کنسول در حال ریختن DVD روی هارد بود وقتی تا 70 درصد رفت یه دفعه صفحه TV تاریک شد . از کابل ها و TV نبود چون چک کردم . همین بعد از 3-4 دقیقه وقتی 100% شد و من A رو زدم دوباره تصویر به حالت عادی برگشت .
مشکل از چی میتونه باشه ؟

vahid051

کاربر سایت
Jul 1, 2009
27
سلام دوستان
امروز که کنسول در حال ریختن DVD روی هارد بود وقتی تا 70 درصد رفت یه دفعه صفحه TV تاریک شد . از کابل ها و TV نبود چون چک کردم . همین بعد از 3-4 دقیقه وقتی 100% شد و من A رو زدم دوباره تصویر به حالت عادی برگشت .
مشکل از چی میتونه باشه ؟
وقتی دستگاه چند دقیقه در یک حالت بمونه به حالت STAND BY میره این تاریک شدن یعنی
دستگاه STAND BY شده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر