سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,547
نام
امیر
سلام.من یه مشکلی با نصب بازی ها دارم.من وقتی بعضی از بازی ها رو نصب میکنم وقتی پاکشون میکنم تموم save های اون بازی هم باش پاک میشه!!!!!ولی دوستم که از همون cd که من باش داشبورد جدید رو ریختم اونم ریخته و اینجوری نمیشه!مشکل از کجاست؟:confused:
save ها ربطی به نصب بازی نداره و هرگز هم نباید پاک بشه ، مگر اینکه از روی هارد پاک کنی...

persian hero

کاربر سایت
Jun 18, 2008
167
نام
امیرحسین
save ها ربطی به نصب بازی نداره و هرگز هم نباید پاک بشه ، مگر اینکه از روی هارد پاک کنی...

اخه مثل دوستم پاک میکنم و بازی رو هم پاک میکنم(تو مموری بازی حخمش گیگی هست دیگه)اگه اونجوری پاک کنم سیوهام میره پس چه جوری باید پاک کنم؟

armin_love_dark

کاربر سایت
May 6, 2007
160
نام
armin
تو قسمت تنضیمات برو به قسمت مموری و A رو بزن بعد برو به قسمت بازی ها اون جا همه بازی های که بازی کردی و سیو یا خود بازی رو هارد نصب کردی میبینی اگه بازی رو نصب کرده باشی بازی رو دو قسمت داره یکی بازی یکی هم سیو های شما شما فکر کنم هر دو رو با هم پاک میکنید ولی میتونید فقط بازی رو پاک کنی

danijon_2006

کاربر سایت
Aug 10, 2006
3,211
نام
دانیال
دوستان من یه مشکلی که دارم اینه که کنسول فیلم دیویدی رو نشون نمیده یعنی لود میکنه بعد میاد تو منوی خود برنامه دستگاه ولی تصویر نداره فقط صدای منوی اصلی دیویدی هست و مینویسه hdcp لینک رو نمیتونه پیدا کنه
یه مورد دیگه هم که دارم توی بازی call of duty world at war بازی رو سیو نمیکنه مثلا تا مرحله 5 رفتم چند بار بعد عادی از بازی اومدم بیرون دیدم سیو نشده در حالی که قبلش تو قسمت اپشن بهش محل سیو رو معرفی کرده بودم و مموری م 151 مگ خالی داره

nima_rock

کاربر سایت
Jun 11, 2008
48
نام
نيما
دوستان من كنسولمو با استفاده از همين روش hybird ايكس كلمپ كردم 20 روزي كار كرد دوباره e74 داد خمير سيليكون cpu ,gpu رو عوض كردم پيچارو يكم سفت تر كردم در ضمن من روي 2 تا رم ها واشر گذاشتم ولي وقتي يه 15 دقيقه كه بازي ميكنم 2چرغ با ارور 0012 كه ميشه over heating ولي فنام 12ولته تازه ديدم اينجوريه يه كانال كشي تميز كردم ولي بازم بعد 20 يا 15 دقيقه 2چراغ اساتيد راهنمايي كنيد مشكلم رفع شه

MaysaM

کاربر سایت
Oct 4, 2007
494
نام
ميثم قرباني
دوستان من كنسولمو با استفاده از همين روش hybird ايكس كلمپ كردم 20 روزي كار كرد دوباره e74 داد خمير سيليكون cpu ,gpu رو عوض كردم پيچارو يكم سفت تر كردم در ضمن من روي 2 تا رم ها واشر گذاشتم ولي وقتي يه 15 دقيقه كه بازي ميكنم 2چرغ با ارور 0012 كه ميشه over heating ولي فنام 12ولته تازه ديدم اينجوريه يه كانال كشي تميز كردم ولي بازم بعد 20 يا 15 دقيقه 2چراغ اساتيد راهنمايي كنيد مشكلم رفع شه

سلام
تنها راهت ريبال كردن هست و بيشتر از اين با بردت ور نرو.
در صورت تاب برداشتن برد هيچ كاري نميشه كرد.
در ضمن روش هيبريد يك مشكل بزرگ داره كه بزودي به خليل ميگم و خودش يه تاپيك براش ميزاره.
اون دو چراغي هم كه ميبيني دلايل ديگه اي داره.
e74 فقط با ريبال يا ريفلو با دستگاه مخصوص درست ميشه.پس خرابش نكن.

يا حق

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,547
نام
امیر
دوستان من یه مشکلی که دارم اینه که کنسول فیلم دیویدی رو نشون نمیده یعنی لود میکنه بعد میاد تو منوی خود برنامه دستگاه ولی تصویر نداره فقط صدای منوی اصلی دیویدی هست و مینویسه hdcp لینک رو نمیتونه پیدا کنه
یه مورد دیگه هم که دارم توی بازی call of duty world at war بازی رو سیو نمیکنه مثلا تا مرحله 5 رفتم چند بار بعد عادی از بازی اومدم بیرون دیدم سیو نشده در حالی که قبلش تو قسمت اپشن بهش محل سیو رو معرفی کرده بودم و مموری م 151 مگ خالی داره
در مورد فیلم به مشکل از DVD یا فورمتش مربوط می شه ولی COD5 اگر به منو نیایید و یک سر به داشبورد بروید Save نمیشه...

bnmnb

کاربر سایت
Feb 24, 2009
26
سلام به همه ی استادان گرامی
ببخشید من یک کنسول 360 الیت دارم که حدود 1 ماه هست که خریدمش.من هنگام بازی کردن دیدم که بعضی موقع ها یک تیک کوچیک ایجاد می شه (کمتر از 1 ثانیه)ودر هر سا عت 2 یا 3 بار ایجاد می شه و گاهی هم اصلا همچین اتفاقی نمی افته و تا حالا فریز شدید نکرده .آیا نگران کننده هست؟باید چه کار کنم؟
ممنون

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,547
نام
امیر
سلام به همه ی استادان گرامی
ببخشید من یک کنسول 360 الیت دارم که حدود 1 ماه هست که خریدمش.من هنگام بازی کردن دیدم که بعضی موقع ها یک تیک کوچیک ایجاد می شه (کمتر از 1 ثانیه)ودر هر سا عت 2 یا 3 بار ایجاد می شه و گاهی هم اصلا همچین اتفاقی نمی افته و تا حالا فریز شدید نکرده .آیا نگران کننده هست؟باید چه کار کنم؟
ممنون

داشبورد جدید نصب کردید؟ در داشبورد جدید هنگ و تیک و... عادی هستش که به علت سنگین بودن این داشبورد هستش.

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,793
اين کار دوست عزيزمون maysam رو من تأييد ميکنم..کار ايشون حرف نداره..هرکس دستگاش خراب شد فقط به ايشون بده برای تعميير..
يه دستگاه خراب دادم بهش برام reflow کرد ( البته نه با اين سشوارهای صنعتی که 2 روز بعد خراب ميشه با دستگاه مخصوص reflow ) خودم هرچی با دستگبام ور رفتم بتونم هنگ کردنشو از بين ببرم نتونستم...در کل چون هزينه ايم که ميگيرن نسبت به nextgen خيلی کمتره و هم مطمئنتره بهترين انتخاب همين ايشون هستند.

esisuzuki

کاربر سایت
Oct 12, 2008
138
نام
RIP
بنده مدت 3 ماه است که 360 الیت خریدم و از دیسک های بد مالزی استفاده کردم و دستگام 3 بار هنگ کرده ایا ممکنه از دیسک ها باشه ؟ خیلی ممنون .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر