سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

nima_rock

کاربر سایت
Jun 11, 2008
48
نام
نيما
تورو خدا كمك كنيد اصلا خطاي e74 مال چيه؟ يعني ميدونما ولي اگه ميشه بيشتر توضيح بدين در ضمن تاكيد مي كنم كنسول من 3چراغ نداده يه چراغ قرمز فقط چشمك ميزنه

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
تورو خدا كمك كنيد اصلا خطاي e74 مال چيه؟ يعني ميدونما ولي اگه ميشه بيشتر توضيح بدين در ضمن تاكيد مي كنم كنسول من 3چراغ نداده يه چراغ قرمز فقط چشمك ميزنه

صفحه قبل هم گفتم، لطفاً برای جواب گرفتن از اسم خدا استفاده نکنید.

پیغام E74 در بیشتر موارد از GPU هستش و بعد Chip Ana
شما میتویند یا با X-Clamp و یا Reflow مشکلتون رو حل کنید
آموزش های مورد نیاز هم در همین تالار وجود داره کمی بگردی قابل مشاهده هستند.

King-x360

کاربر سایت
Dec 15, 2006
517
نام
بهزاد
بعد میگند فالکون هیچیش نمیشه .....:(واقا من و پسر عموم عجب اشتباهی کردیم 360 خریدیم هالا من یک سال بازی کردم بعد خراب شد این پسر عموم بدبخت یک ماه بازی نکرد خراب شد تا الان 100 تومن خرجش کرده ولی بازم خراب شد 450 تومن پر////
روزی چند ساعت با کنسول بازی میکردین و بعد از بازی چقدر بهش استراحت میدادید؟
مکانش چطور بود؟

Tidus

کاربر سایت
Apr 30, 2008
1,122
اگر میگید که لنز کنسول شما با هیچ بازی دیگه ای مشکل نداره
این احتمال وجود داره که از بازی باشه
حال اینکه بازم گفتید که بازی رو روی یک کنسول دیگه تست کردید.

بعضی از اوقعات درایور با درایور دیگر هر کنسول با این وجود که هم مدل هستند
تفاوت هایی با هم دارند. شما بهتره اون بازی رو روی دیسک دیگه ای امتحان کنید.

دیسک این بازی با دیسک های بازی های دیگه که مشکلی ندارند یک مدل و یک مارک هستش
و از یک فروشگاه خریده اید.

دوست عزیز به نظر شما اگه کش سیستم رو پاک کنم درست میشه
چون بعد حرف شما رفتم رو یه دستگاه دیگه امتحان کردم مشکلی نداشت

ps3_360_wii

کاربر سایت
Nov 12, 2006
758
اگر 360 با مادر بورد فالکون سه چراغ بشه از روش x- clampاستفاده کنی درست می شه یا باید روش دیگه ای بکار برد خواهشا کامل توضیح بدید ممنون

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,547
نام
امیر
اگر 360 با مادر بورد فالکون سه چراغ بشه از روش x- clampاستفاده کنی درست می شه یا باید روش دیگه ای بکار برد خواهشا کامل توضیح بدید ممنون

اگرچه فالکون در صد خرابی بسیار کمی داره ولی اگر هم 3 چراغ بشه در بعضی بیشتر موارد درست می شه ولی بعضی وقتا هم... البته بیشتر درست می شه. باید به متخصصش بدی تا درست تعمیر بشه.

اگرچه عمر زیادی نخواهد کرد.

آخرین ویرایش:

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
فالکون باید خیلی بد شانس باشی تا 3 چراغ بده!(البته نه اینکه خیلی ازش استفاده کنی و توقع داشته باشی عمر نوح داشته باشه!)
بله در 99% مواقع درست میشه مگر اینکه وضعیت خیلی خراب باشه که اون 1% هم با روش ریبال کردن درست میشه.(البته باید ارورها برای چیپ های کنسول باشه که اکثرا برای همینه!)

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
فالکون باید خیلی بد شانس باشی تا 3 چراغ بده!(البته نه اینکه خیلی ازش استفاده کنی و توقع داشته باشی عمر نوح داشته باشه!)
بله در 99% مواقع درست میشه مگر اینکه وضعیت خیلی خراب باشه که اون 1% هم با روش ریبال کردن درست میشه.(البته باید ارورها برای چیپ های کنسول باشه که اکثرا برای همینه!)

رامین جان همون لانچ ها هم اینطور نبودن که زرتی خراب بشن . ملت نمیدونستن چطور ازش استفاده کنن میزدن میرترکوندنش بعدش میومدن اینجا که ماکروسافت فلانه و بهمانه . مگه من نیستم که کنسولمو بیش از 20 ماه دارم استفاده میکنم و مشکلی نداشتم . مگه یه کنسول چقدر میخواد عمر کنه ؟ میکرو و مگا درایو که نیست که بخوای صد سال واست عمر کنه ! همبن الان باید بیشاز یه میلیون پول سیستم بدی که واست بازی رو اجرا کنه تازه مثل کنسول هم روون اجرا نمیکنه حالا شما با 300 تومن میای بازیا رو مثل هلو اجرا میکنی تازه انتظار داری واسه نوه نتیجتون هم بمونه .(رامین تو رو نمیگم اینایی که هی مینالن میگم)بعدش هم وسیله الکترونیکیه توی هر چند ده تا بالاخره یکیش مشکلدار در میاد که این دیگه از بد شانسی که وسیلتون گارانتی نیست .

ps3_360_wii

کاربر سایت
Nov 12, 2006
758
ببخشید جناب leery ولی من شنیدم فالکون خودش x-clamp شدست ایا اگر سه چراغ بشه باز باید از این روش استفاده کنی ممنون از شما دوست عزیز

Hamedxz

کاربر سایت
Jan 16, 2007
64
سلام دوستان

من دیروز داشتم با دستگاه بازی میکردم تازه 15 دقیقه نشده بود که دستگاه رو روشن کرده بودم که در عرض 1 ثانیه برق اومد و رفت دستگاه تا برق رفت 3 چراغ شد بعد سریع دستگاه رو از برق کشیدم و5 دقیقه بعد دوباره روشن کردم و بازی کردم ایا خطری دستگاه من رو تهدید میکنه یا کرده ؟ ایا نیاز به تعمیر داره؟

turaj

کاربر سایت
May 21, 2007
380
سلام دوستان

من دیروز داشتم با دستگاه بازی میکردم تازه 15 دقیقه نشده بود که دستگاه رو روشن کرده بودم که در عرض 1 ثانیه برق اومد و رفت دستگاه تا برق رفت 3 چراغ شد بعد سریع دستگاه رو از برق کشیدم و5 دقیقه بعد دوباره روشن کردم و بازی کردم ایا خطری دستگاه من رو تهدید میکنه یا کرده ؟ ایا نیاز به تعمیر داره؟

ببين دوست عزيز مشكلي براش پيش نيومده ولي سعي كن از يه محافظ برق خوب استفاده كني

تا در موقع برق رفتن مشكلي براش پيش نياد چون مشكلات در دراز مدت بوجود مياد.

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,831
نام
رضا
برای خیلی از دوستان این اتفاق پیش اومده ولی مشکلی نیست!
با توجه به گفته turaj محافط بزار که دوباره دچار این مشکل نشی.;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر