سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
راستي پس من اينتر كولر را از دستگاه بردارم ؟

بله بهتره برداری از روی کنسولت.تاثیر منفی داره.مطمئن باش اگر تا یه مدت دیگه روی دستگاه باشه کم کم تاثیرات منفیش رو خواهی دید... :smile:

shagy_1366

کاربر سایت
Sep 15, 2008
88
نام
ehsan
دوستان من میخوام 12 ولت کنم اما بدنه راستی انگار چسبیده هر کار میکنم وا نمیشه به هر کیم میگم باور نمیکنه از روی آموزش باز کردن رفتم اما به بدنه راست که رسیدم دیدم چسبیده حالا چیکار کنم
راستی فن زیر هم بردارم؟

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
دوستان من میخوام 12 ولت کنم اما بدنه راستی انگار چسبیده هر کار میکنم وا نمیشه به هر کیم میگم باور نمیکنه از روی آموزش باز کردن رفتم اما به بدنه راست که رسیدم دیدم چسبیده حالا چیکار کنم
راستی فن زیر هم بردارم؟
اونجا 6 تا پیچ هستش که بدنه رو به قسمت اهنی متصل کرده.برای باز کردنشون باید یک پیچ گوشتی مخصوص(6 پر)بگیری.

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين

shagy_1366

کاربر سایت
Sep 15, 2008
88
نام
ehsan

Fu11 GAME

کاربر سایت
Nov 13, 2007
2,195
نام
مهدی
يعني بدون فن بازي كنم ؟ مشكلي پيش نمياد ؟

رفیق من خودم تا حالا شده 4 5 ساعت یسره بدون هیچ فنی بلزی کردم و مشکلی هم پیش نیامده
البته الان چون زمستونه دمای داخل خونه زیاد نیشت خیلی نترس(البته خونه ی ما که اینطوریه)

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
خیلی ممنون از راهنماییت خیلی آقایی
راستی پیچ گوشتی ستاره ای سایز 8و 10 بگیرم؟
خواهش میکنم.
بله اگه بخواین فقط قاب سمت راست رو باز کنید به یک پیچ گوشتی T10 نیاز دارید.

آخرین ویرایش:

PC_Gamer

کاربر سایت
Mar 3, 2008
200
نام
محمدرضا
مشکل فریز در فیفا 09

سلام دوستان
من کنسولمو تازه خریدم ولی نمیدونم چرا با فیفا 09 مشکل داره اولش یه دیسک تی گیت گرفتم و بعد از دو دست بازی کردن ارور داد که دیسکو تمیز کن بد بزار تو دستگاه !!
خواستم رو هاردم بریزم و سطش ارور داد که نمیتونه دیسکو بخونه ! با یه تی گیت دیگه امتحان کردم همین ارورو داد رفتم دیسکو پس دادم به فروشنده جاش یه ور باتیم گرفتم اونو ریخت رو هارد و راحت بازی کردم و لی 2 روز پیش وسط بازی کردن یهو تصویر فریز کرد ! یه 20 دقیقه بهش استراحت دادم بدش دوباره وسط بازی فریز کرد.
امروز 2 ساعت بازی کردم مشکلی نداشت.نمیدونید مشکلش از کجاست ؟ اگه دوباره فریز کنه من چیکار باید بکنم ؟
ممنون میشم یه راهنمایی بکنید.

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,546
نام
امیر
سلام دوستان
من کنسولمو تازه خریدم ولی نمیدونم چرا با فیفا 09 مشکل داره اولش یه دیسک تی گیت گرفتم و بعد از دو دست بازی کردن ارور داد که دیسکو تمیز کن بد بزار تو دستگاه !!
خواستم رو هاردم بریزم و سطش ارور داد که نمیتونه دیسکو بخونه ! با یه تی گیت دیگه امتحان کردم همین ارورو داد رفتم دیسکو پس دادم به فروشنده جاش یه ور باتیم گرفتم اونو ریخت رو هارد و راحت بازی کردم و لی 2 روز پیش وسط بازی کردن یهو تصویر فریز کرد ! یه 20 دقیقه بهش استراحت دادم بدش دوباره وسط بازی فریز کرد.
امروز 2 ساعت بازی کردم مشکلی نداشت.نمیدونید مشکلش از کجاست ؟ اگه دوباره فریز کنه من چیکار باید بکنم ؟
ممنون میشم یه راهنمایی بکنید.
کلا فیفا و ea با داشبورد جدید مشکل دارند. برای همه این مشکلات پیش می یاد. درباره اینکه نصب نمی شه مشکل از دیسک بوده و برای نصب دیسک باید خیلی تمیز باشه...!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر