سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

LMFAO 0oo0

کاربر سایت
Jul 27, 2006
295
سلام
یه مدتی هست که از پاور 360م(همون آجره!) یه چیزی تو مایه های صدای اره برقی و مگس و زنبور ! یه صدایی مثل ویززززززززززززززززززززززززززززززززززززز میاد!بعد چند بار که بزنم تو سرش صداش قطع میشه
مشکل از چیه؟

turaj

کاربر سایت
May 21, 2007
380
سلام ببخشيد كه اين سوال رو اينجا مطرح ميكنم براي تميز كردن دسته 360 از الكل استفاده كنم

رنگش خراب نميشه يا از چيزه ديگه اي استفاده كنم.

shagy_1366

کاربر سایت
Sep 15, 2008
88
نام
ehsan
درخواست کمک

سلام دوستان من 360 ام رو خواستم باز کنم اما باز نشد یعنی بدنه سمت راست(اگر کنسول رو عمود بزارید) انگار چسبیده هر کار میکنم بلند نمیشه کلید درایو هم در آوردم (مال اجکت) خواهشا کمک راستی از بیرون که نگاه کردم خیلی خاک رو فنهاش بود طبیعیه؟

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
سلام
یه سوال داشتم یه چیز عجیب توی 3 چراغ شدن دوستان و همشهریانی که 360 داشتن رخ داده باسه من تا اینجا که من دیدم همشون این به من گفتن ما بعد از چند روز که اصلا از 360 استفاده نکردیم روشنش کردیم بعد از 10 دقیقه هنگ کرد روشن خاموش کردیم 3 چراغ شد حالا میخواستم ببینم دلیل خاصی داره که همشون بعد از چند روز که 360 روشن نکرده بودن بعد که روشن کردن 3 چراغ شدن اخرین موردشم دیشب اتفاق افتاد که دوستم بهم زنگ زد گفت 3 چراغ شدم اونم گفت ازش استفاده نکرده(به حساب بهش استراحت داده بود) بعد یه دفعه که روشن کرده اینجوری شده(البته این اضافه کنم مدل تمام دستگاه های این دوستان من قدیمی و لانچ بوده البته یه نفرشونم زیفر بود)
یه پیشنهادم داشتم دوستان فعال 360 ایا امکانش هست برای مدلهای مختلف تاپیک مشکلات کنسول جدا کنید تا اینجوری یه اماریهم بدست بیاد ایا این مدلهای جدید فایده ایهم داشتن تو رفع 3 چراغ مثلا مدلهای زنون(همون لانچها) با زیفر ها یه تاپیک مدل فالکون یه تاپیک این جاسپر ها هم که میخوان بیان یه تاپیک جدا اگه امکانش باشه فکر کنم خوب باشه گرچه دردسر اهالی متخصص هستند که حسابی به زحمت میا فتند باید جواب بدن برن این تاپیک اون تاپیک
ممنون

MAH NIK

کاربر سایت
Mar 10, 2008
319
نام
محمود
سلام دوستان من 360 ام رو خواستم باز کنم اما باز نشد یعنی بدنه سمت راست(اگر کنسول رو عمود بزارید) انگار چسبیده هر کار میکنم بلند نمیشه کلید درایو هم در آوردم (مال اجکت) خواهشا کمک راستی از بیرون که نگاه کردم خیلی خاک رو فنهاش بود طبیعیه؟
خوب حتما پیچ ستاره ای های اون پشت رو باز نکردی بعدشم باید با یه چیزه تیز اون خار های پشت رو فشار بدی تو تا یه صدای تق بشنوی بعدم که خار های جلو رو باز میگنی دقت کن اون پیچ ستاره ای هاای که به بدنه مربوطن یه جاهای مخصوصی اند همشون رو باز نکن بعضیاشون ماله برده.

shagy_1366

کاربر سایت
Sep 15, 2008
88
نام
ehsan
خوب حتما پیچ ستاره ای های اون پشت رو باز نکردی بعدشم باید با یه چیزه تیز اون خار های پشت رو فشار بدی تو تا یه صدای تق بشنوی بعدم که خار های جلو رو باز میگنی دقت کن اون پیچ ستاره ای هاای که به بدنه مربوطن یه جاهای مخصوصی اند همشون رو باز نکن بعضیاشون ماله برده.
پیچ ستاره ای مربوط به بدنه سمت چپ میشه نه راست

Mamad Metal

عضو جدید
Jun 22, 2006
631
نام
محمد
:-" خیلی ممنون اما درایو من Benq هست
کسی نمیدونه چه کارش کنم؟؟
نمی خوام بفرستم نکست جن
اقایون نمیدونین چکار کنم برایه این درایو
یه سامسونگ هم قبلنا داشتم همینطور مثل همین شده بود از یکی پرسیدم گفت یکم کرم بزنی بهش درست میشه اما خیلی زیادش تا 1 هفته میتونه درست بکشه بیرون در درایو رو
حالا کسی نمیدونه چکارش کنم؟؟

SINASALAR

کاربر سایت
Sep 1, 2008
174
نام
sina
تنظيم ساعت و تاريخ ايكس باكس 360

:cheesygriسلام به تموم برو بچه هاي ايروني::cheesygri​

آقا يه سوال دارم آيا راه حلي براي تنظيم ساعت و تاريخ ايكس باكس 360 وجود داره(موقع خاموش كردنم تنظيمات ساعت وتاريخ به هم نخوره):evil:

Gow

کاربر سایت
Nov 28, 2007
1,368
نام
حامد
:cheesygriسلام به تموم برو بچه هاي ايروني::cheesygri​

آقا يه سوال دارم آيا راه حلي براي تنظيم ساعت و تاريخ ايكس باكس 360 وجود داره(موقع خاموش كردنم تنظيمات ساعت وتاريخ به هم نخوره):evil:

نه هیچ راهی وجود نداره چون 360 مثل Ps3 باطری داخلی نداره :biggrin1:

Fu11 GAME

کاربر سایت
Nov 13, 2007
2,195
نام
مهدی
منظور من از بالا نيومدن اينه كه فقط روشن ميشه ولي لوگوي xbox نمياد اصلا چه برسه به داشبورد
اخه منم یه 360 دارم که یه ارور میده و داشبورد هم بالا نمیاد
من منظورم این بود که شماره ی ارور چنده؟

سلام
یه مدتی هست که از پاور 360م(همون آجره!) یه چیزی تو مایه های صدای اره برقی و مگس و زنبور ! یه صدایی مثل ویززززززززززززززززززززززززززززززززززززز میاد!بعد چند بار که بزنم تو سرش صداش قطع میشه
مشکل از چیه؟
احتمالا از فن داخل ترانس(به قول شما پاور) هستش
سلام ببخشيد كه اين سوال رو اينجا مطرح ميكنم براي تميز كردن دسته 360 از الكل استفاده كنم
رنگش خراب نميشه يا از چيزه ديگه اي استفاده كنم.
تا اونجایی که من اطلاع دارم رنگش خراب نمیشه
دسته ها ی360 که رنگ نشدن که بخوان از بین برن;)

djesi

کاربر سایت
Sep 29, 2006
414
نام
احسان
سلام
بچه ها من 360 م چهار روز پيش سه چراغ شد بعد دستگاه رو باهمون سه چراغي 15 دقيقه عمودي روشن گذاشتم و بعد خاموش و بعدش روشن كردم دستگاه اومد بالا چند روز بدون مشكل داشتم كارم ميكردم كه جديدا وسط بازي هي هنگ ميكنه فقط ميدونم GPU داغ ميشه
تازه امروز جالب هم بود دستگاه سه چراغ ميزد داشتم gear of war دو نفره ميزدم :cheesygri
كسي نميدونه چي كار كنم
بايد x-clamp بشه؟

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,546
نام
امیر
سلام
بچه ها من 360 م چهار روز پيش سه چراغ شد بعد دستگاه رو باهمون سه چراغي 15 دقيقه عمودي روشن گذاشتم و بعد خاموش و بعدش روشن كردم دستگاه اومد بالا چند روز بدون مشكل داشتم كارم ميكردم كه جديدا وسط بازي هي هنگ ميكنه فقط ميدونم GPU داغ ميشه
تازه امروز جالب هم بود دستگاه سه چراغ ميزد داشتم gear of war دو نفره ميزدم :cheesygri
كسي نميدونه چي كار كنم
بايد x-clamp بشه؟
کلا دستاگه 360 سه چراغ شده مثل یک ماشین تعمیری( موتور ) هستش.
باید باهاش کنار بیایی و انتظار نداشته باشی مثل بقیه 12 ساعت پشت سر هم کار کنه.
اگر درست و به موقع استفاده کنی به امید خدا هیچ چیزی نمی شه ولی هر لحظه احتمال نابود شدنش هست...!

Fu11 GAME

کاربر سایت
Nov 13, 2007
2,195
نام
مهدی
خوب آقایون دستگاه فالکون ما هم 3 چراغ داد!
مشخصات:
درایو BenQ
مادربرد Falcon
تاریخ ساخت 2007/11/29

بیشتر توضیح بده!!!
چی شد که 3 چراغ داد؟؟
مگه چند ساعت روشن بوده؟؟
روش های کولینگ رو روش انجام داده بودی؟؟؟

eric666_godofgame

کاربر سایت
Apr 4, 2007
212
نام
Erfan
خیر من هیچ روش cooling رو انجام نداده بودم!
من کلا زیاد با دستگاه بازی میکنم!
این یکی هم 8 ماه بود داشتمش!
روز قبلش 15 ساعت پشت سر هم بازی کردم . فرداش داشتم gear of war2 آنلاین بازی میکردم که لینک adsl قطع شد!!!! بعد من داخل منوی اصلی بازی پروفایل رو sign out کردم در همین هنگام هنگ کرد. 360 رو خاموش کردم وبعد که روشن کردم 3 چراغ داد(2 تا بالا 1 پایین)!
پیام خطای 0020 رو میداد هارد رو بر داشتم 360 روشن شد ولی وقتی هارد داشت 3 چراغ میداد!
آخر درست شد من تا شب بازی کردم و بعد 360 رو خاموش کردم.
فردا ظهر دوباره شروع به بازی کردن کردم ولی از بد شانسی من برق رفت و دیگه کنسول روشن نشد!!!!!!!!!!
:(:(:(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر