سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

zx360

کاربر سایت
Jul 22, 2007
340
وای وای دارم دیونه می شم من با یه بدبختی پول یک360 رو جمع کردم اگر بخرم بعد از مدت کوتاهی خراب بشه دیگه هیچ پولی ندارم که یکی دیگه بگیرم یعنی این همه مشکل داره اقایون تورو خدا راهنمای کنید چه نوعی بگیرم که بهم کار بده از این 360های که با درایو لایت ان هستش خوبه بگیرم کمک کنید ببخشید این همه نوشتم طولانی شد

پولاتو بده من :-":biggrin1:
تا حالا 2 تا 360 م به رحمت خدا رفته.
من که خودم منتظرم مادر برد جَاسپر بگیرم.
درصد سه چراغ شدن اونا صفره.
GPU هاش 65 نانومترین.

Fu11 GAME

کاربر سایت
Nov 13, 2007
2,195
نام
مهدی
من دچار مشکل Eject درایو شدم
می زنم Eject تق صدا میده اما درایو بیرون نمیاد به هزار زور زحمت بیرون میاد
کسی میدونه چکار کنم درایو رو که دیگه اینطوری نباشه؟؟
احتمالا درایو شما سامسونگ هست که اینمشکل بیشتر در درایو های سامسونگ دیده میشه
بگرد ببین تو همین سایت اموزش تعمیرشو پیدا میکنی یا نه
وای وای دارم دیونه می شم من با یه بدبختی پول یک360 رو جمع کردم اگر بخرم بعد از مدت کوتاهی خراب بشه دیگه هیچ پولی ندارم که یکی دیگه بگیرم یعنی این همه مشکل داره اقایون تورو خدا راهنمای کنید چه نوعی بگیرم که بهم کار بده از این 360های که با درایو لایت ان هستش خوبه بگیرم کمک کنید ببخشید این همه نوشتم طولانی شد
رفیق البته موضوع شما به این تایپیک مربوط نیست
ولی اونطور هام که شما فک میکنی نی
شما اومدی تو تایپیک مشکلات کنسول 360:laughing:و مشکلات رو دیدی ترسیدی:laughing:
شما اکه بتونی یه 360 با مادر بورد فالکون بگیری خیلی خوبه
پولاتو بده من :-":biggrin1:
تا حالا 2 تا 360 م به رحمت خدا رفته.
من که خودم منتظرم مادر برد جَاسپر بگیرم.
درصد سه چراغ شدن اونا صفره.
GPU هاش 65 نانومترین.
حتما شما 10 20 ساعت دائم باهاش کار میکردید که 2 تا 360 از دست دادید
بله درسته مادربورد جاسپر خوبه ولی هنوز کسی تستش نکرده;)

ps3_360_wii

کاربر سایت
Nov 12, 2006
758
خوب دوست عزیز اقای full game بنظر شما اگر من 360فالکون بگیرم احتمالا این نوع 360ها چقدر کار میدن و روزی چند ساعت باید با 360 بازی کرد اخه من زیاد بازی می کنم ممنون میشم نظرتون رو بگید

Fu11 GAME

کاربر سایت
Nov 13, 2007
2,195
نام
مهدی
خوب دوست عزیز اقای full game بنظر شما اگر من 360فالکون بگیرم احتمالا این نوع 360ها چقدر کار میدن و روزی چند ساعت باید با 360 بازی کرد اخه من زیاد بازی می کنم ممنون میشم نظرتون رو بگید

ببین دوست عزیز من الان یه رفیق دارم که یه کلوب داره و انواع کنسول ها رو هم داره .اصلا ولش کن این چه ربطی به بحث ما داره:laughing::laughing::laughing:
این رفیقمون یه 360 فالکون داره که یه سره روشنه و هنوز هم براش مشکلی پیش نیومده

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام

ببین دوست عزیز شما اگر رعایت کنسولت رو کنی هیچ مشکلی پیش نمیاد.
هر 2-3 ساعت که بازی کنی و 1 تا 1.5 ساعت بهش استراحت بدی چیزیش نمیشه.
تازه می تونی از روش های کولینگ مثل 12 ولت هم استفاده کنی که باز احتمال 3 چراغ شدنش کمتر بشه.
ولی صبر کنی Jasper بیاد بهتره... :smile:

amir-yorke

کاربر سایت
Mar 11, 2007
170
نام
امیر
درود بر همه دوستان.يه مشكل جالب واسم پيش اومده اگه كسي بتونه كمكم كنه حلش كنم ممنون ميشم.من يه 360 3 چراغه دارم كه يه دسته وايرلس داره.يه 360 ديگه ام ديروز واسم رسيد كه آكبنده خلاصه وقتي سعي كردم با دسته 360 3چراغه ام تو اون يكي كنسولم sign in كنم ديدم اصلا نميشناسه! دوباره كنسول رو خاموش كردم خواستم با اين دسته مربوط به كنسول 3 چراغه ام روشنش كنم ديدم انگار نه انگار.اما با دسته خودش كار ميكنه.بعد رفتم كنسول 3 چراغه رو زدم به برق ديدم دسته مربوط به كنسول 3 چراغه روي اون كنسول كار ميكنه يعني ميتونه اون كنسول رو روشن كنه!!
كسي ميدونه جريان چيه؟

Fu11 GAME

کاربر سایت
Nov 13, 2007
2,195
نام
مهدی
درود بر همه دوستان.يه مشكل جالب واسم پيش اومده اگه كسي بتونه كمكم كنه حلش كنم ممنون ميشم.من يه 360 3 چراغه دارم كه يه دسته وايرلس داره.يه 360 ديگه ام ديروز واسم رسيد كه آكبنده خلاصه وقتي سعي كردم با دسته 360 3چراغه ام تو اون يكي كنسولم sign in كنم ديدم اصلا نميشناسه! دوباره كنسول رو خاموش كردم خواستم با اين دسته مربوط به كنسول 3 چراغه ام روشنش كنم ديدم انگار نه انگار.اما با دسته خودش كار ميكنه.بعد رفتم كنسول 3 چراغه رو زدم به برق ديدم دسته مربوط به كنسول 3 چراغه روي اون كنسول كار ميكنه يعني ميتونه اون كنسول رو روشن كنه!!
كسي ميدونه جريان چيه؟

اتفاثا منم یه 360 دارم که الان درایو نداره و وقتی میخوام با دسته ی اون یکی 360م دستگاه(همون 360 بدون درایو)رو روشن کنم نمیشه یخنی اصلا دسته رو نمیشناسه
دوستان کسی مسدونه علت چیست؟؟؟؟؟

amir-yorke

کاربر سایت
Mar 11, 2007
170
نام
امیر
اتفاثا منم یه 360 دارم که الان درایو نداره و وقتی میخوام با دسته ی اون یکی 360م دستگاه(همون 360 بدون درایو)رو روشن کنم نمیشه یخنی اصلا دسته رو نمیشناسه
دوستان کسی مسدونه علت چیست؟؟؟؟؟

چه جالب شمام مشكل منو داري:smile:
مگه استاندارد فن آوري استفاده شده در تمام كنترلر هاي 360 يكي نيست؟اگه هست كه قاعدتا نبايد اين مشكل بوجود بياد.
دوستان و اساتيد منتظر نظرات شما هستيم.;)

djesi

کاربر سایت
Sep 29, 2006
414
نام
احسان
من دچار مشکل Eject درایو شدم
می زنم Eject تق صدا میده اما درایو بیرون نمیاد به هزار زور زحمت بیرون میاد
کسی میدونه چکار کنم درایو رو که دیگه اینطوری نباشه؟؟

درايو منم اينجوريه ولي اگه بازي رو بداري وش بمونه راحت مياد بيرون
فقط وقتي خاليه اينجوري ميشه

djesi

کاربر سایت
Sep 29, 2006
414
نام
احسان
يه سوال
من كنسولم سه چراغ شد دادم درست كردن
بعد از اون بعد از بازي كردن كابل برقو از پريز ميكشم چون به نظرم به خاطر نوسانات برق سه چراغ شده بود
اما موقعي كه ميخوام بازي كنم وقتي روشن ميكنم دستگاه بالا نمياد
حتما بايد يه بار خاموش كنم بعد روشن كنم
مشكلي پيش نمياد؟

djesi

کاربر سایت
Sep 29, 2006
414
نام
احسان
يه سوال
بعد از اون بعد از بازي كردن كابل برقو از پريز ميكشم چون به نظرم به خاطر نوسانات برق سه چراغ شده بود
مشكلي پيش نمياد؟

shagy_1366

کاربر سایت
Sep 15, 2008
88
نام
ehsan
كسي ميدونه جريان چيه؟
رفیق منم این مشکل رو داشتم احتمالا شما میخوای که با دسته ای که مال 360 سه چراغه این جدیده رو روشن کنی اما باید اول 360 رو روشن کنی بعد اون دکمه اتصال به دسته که رو دستگاست رو فشار بدی بعد دکمه ای که روی 360 است رو نگهداری
ان شالله درست میشه کنسولتم مبارک

Fu11 GAME

کاربر سایت
Nov 13, 2007
2,195
نام
مهدی
درايو منم اينجوريه ولي اگه بازي رو بداري وش بمونه راحت مياد بيرون
فقط وقتي خاليه اينجوري ميشه

يه سوال
مشكلي پيش نمياد؟

يه سوال
مشكلي پيش نمياد؟

شما 3 تا پست دادی با فاصله زمانیه کم که این برخلاف مقرراته ;)
حالا بگذریم
ببینم شما میگی دستگاه بالا نمیاد منظورتون اینه که داشبورد بالا نمیاد؟؟؟؟؟چه اروری میده؟؟شماره ی ارور چنده؟؟

djesi

کاربر سایت
Sep 29, 2006
414
نام
احسان
اولا شرمنده دو تاي آخر گير كرد مجبور شدم دوبار بزنم
دوما منظور من از بالا نيومدن اينه كه فقط روشن ميشه ولي لوگوي xbox نمياد اصلا چه برسه به داشبورد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر